0

Piłka do Martineza Ramos idę spać dziękuję dobranoc

0

Ramos gracz Herty...

0

Co ten szpaku gada zmiana Ramos za Aguilara...

0

A Ramos?

1

Nie widziałem dzisiaj meczu Brazylii warto obejrzeć powtórkę? Działo się coś czy raczej nuda:-P

0

U nas przede wszystkim nie miałby takiej swobody dryblingu tylko piłka do Leo i koniec.

1

Kolumbia gra z takim zaangażowaniem u pasją której nam w kadrze brakuje. Ach te marzenia

1

Szkoda mi tylko Tabareza

2

Kolumbii cały czas mało

0

0

Ham ham ham!

0

Tiki taka!

0

Strony inteweniowej hehe no nie mogę :-D

0

A może Huardado? :-D

1

Myślę że Zuniga dałby rade.

2

Wielu jest tych zawodników z talentem. Szkoda ze sprowadzanie ich do klubu nie jest tak proste jak w fifie :-D

0

słyszałem też coś ze Zuniga chciał u nas grać, ale ile w tym prawdy? :-)

0

W Affelayu tez pokładałem wielkie nadzieje.

0

Z meczu na mecz wartość cuadrado rośnie. Pytanie tylko czy u nas tez by tak grał...

0

Cuadrado kozak

2

Zdrowych wesołych Świąt życzę wszystkim

0

Czekam aż wybierzecie Messiego na zm "nie sezonowcy"

0

No a jak już spadnie to wiadomo co zrobi z nią dani

0

Nie jestem sezonowcem, ale Kurwa na to nie da się patrzeć. Nawet moja dziewczyna pyta czy Barcelona cały czas tą piłkę będzie przerzucać do boku

0

panowie jak tam widzę ze Barcelona tragedia niestety nie oglądam, ale może to i lepiej. Borussia lepsza od drużyny Pepa. Mam nadzieje ze ta info o Kloppie u nas to nie tylko plotka

0

Zazdroszczę kibicą którzy mogli znaleźć się tam na stadionie mecz kapitalny

0

Dudka kiedyś ceniłem ale takie głupoty jakie on wygaduje to jest żenada. Mam go dość wszystko co przytrafiło się realowi niesprawiedliwe. Szkoda gadać nie chce się denerwować. Brawo Barcelona! Brawo messi

0

Kurwa dudek jest żałosny

0

Gdzie ten Alexis?!

0

Po martino widać że odczuwa spory stres całą tą nagonką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?