0

katallonczyk16
Pomimo iż jestem sympatykiem "kogutów" muszę przyznać że to nie wina WENGERA tylko zarządu .... Arsen jest wyśmienitym trenerem i nic mu tego nie zabierze .. Skoro mówisz że Arsenal z nim nie wygra to jesteś żałosny bo to nie jego wina tylko zarządu którzy oszczędzają pieniążków na lepsze "wzmocnienia" tyle w temacie......

0

Wszyscy biegają pracują nad groźną sytuację piłka do Messiego i.... STRATA

0

mam pytanie , kto asystował przy golu alexisa z osasuną?

0

bayer to bardzo dobra drużyna w końcu miała trudnych rywali jak Chelsea czy Valencja.. Czeka trudny mecz przed zawodnikami, zobaczymy jak sobie poradzą .. Dobrze że kilku czołowych graczy kontuzjowani

0

Ja również nie lubię Ballacka jest prawie jak Pepe tylko mocniejszy w gębie

0

no nic , trzeba wierzyć dalej

0

Szkoda mi tego chłopaka co nie strzelił :( Naprawdę aż smutno się robi jak się widzi kolegów pocieszających chłopaka ...

0

Jako fan "kogutów" - stanowcze nie .
Bale gra na Pomocy a już bardziej jest napastnikiem niż obrońcą ,Benoit gra na na Lewej obronie!! . Poza tym nie wiadomo jak by się sprawdził jako gracz Barcelony , wolę żeby został w swoim klubie na wiele lat . A tak wgl to po co im Gareth na Lewą obronę ? skoro mamy Adriano i Erica ....

0

Poza tym ludzie pytają o to ciągle przy każdym meczu .. To już powoli denerwujące się robi ... Niech kupią Cyfrę tam Barca zawsze leci na żywo oprócz LM

0

MCPit96
Ty jesteś jakiś głupi czy ślepy ?
Pytał się już 2 razy więc mu odpowiedziałem że nie będzie i żeby nie pytał więcej , a ty srasz się jak bym Cię skrzywdził . Proponuję następnym razem czytać dokładniej ;)...

0

Nie będzie i nie pytaj już więcej

0

Tello występował jeszcze w spotkaniu z L'Hospitalet wygranym przez Barcelonę 1:0

0

Hel-u weź wypierdalaj z tąd , nie mam sił do takich pajaców

0

datot82 "mówie po mistrzostwie to po" a co ty jakiś prorok jesteś ?
Widać jak wierzysz w naszą drużynę . Idź spać dobranocka się skończyła

0

darot82

Weź wyjdź bo twoje komentarze są na poziomie 10-latka

0

natall11

Statystyki też podasz ?

0

cymek

Ale to jest powód do wyzywania go ?

0

cymek

Twoje komentarze są żałosne. W tym momencie ośmieszasz samego siebie . Zagraj w takich zespołach jak Barca i Arsenal i zobaczymy jaką ty klasę pokażesz .

0

Xavi6:)
Jako kibic Barcelony ja ci podam . Mecz z Getafe Busquets bodajże pod koniec meczu , co cię w polu karnym przewrócił . Cuenca w meczu z Hospitalec (nie wiem jak to się piszę ;) )również w polu karnym się przewrócił.

0

Xaoo

Oczywiście nie ma tu miejsca na kłócenie się ;)

Nie oczekuję że, na GD nie będzie miał miejsca żaden faul , ani że będą się głaskać 90 min . Ale oczekuję że, jak wygra jakaś z tych drużyn podadzą sobie dłonie podziękują za grę . Nie ukrywam że, Real gra brzydką piłkę bo potrafią również grać Pięknie . Tyle w tym temacie ;] . Zobaczymy w środę liczę na piękne widowisko (pewnie jak Ty) .

Co do innych , mówicie że, sezon jest przegrany .. Gdyby Barcelona zajmowała regularnie 9 miejsce w PD nie wiem czy byłoby tu chociaż 200 wejść na dzień . Ci co uważają sezon za zakończony , znaczy że nie zasługują na miano kibica Barcelony i nie ufają swoim zawodnikom !!

0

Xaoo

Słuchaj każdy szuka jakiejś wady każdego zespołu . Może masz rację , może nie masz. Ale powiem Ci szczerze że, tak brutalnej piłki Realu (jak w GD) jeszcze nie widziałem. Jak pokazują podczas klasyku minę szanownego pana Mou to widzę jak czeka (przegrywając) na jakąś bójkę .

Kibicuję Tottenhamowi już 9 lat , zacząłem kibicować Barcelonie odkąd dostrzegłem ich piękno w grze . NIGDY nie widziałem tak zgranej drużyny . Może nie jestem wielkim fanem Barcelony ale podziwiam ich grę . Chciałbym aby Tottenham również stanowił zgraną drużynę , i widzę że Harry Redknapp zmierza ku temu .

By the way , może Barca rzekomo symuluję ale jej piłka jest DLA MNIE najlepszą w historii !

p.s
Podpisuję się pod 2-ma ostatnimi zdaniami użytkownika prokofiew

0

#leonek160

I ty się nazywasz kibicem Barcelony ? W sumie jak Barca zostanie w tym roku wicemistrzem , odejdzie wielu "kibiców" Barcelony jak leonek160 , którzy po połowie sezonu już myślą że , Barca już nie ma szans na mistrza .
Won takim z tej strony bo aż przykro patrzeć !

0

grzechuxp

Chłopie , chłopak ma niespełna 20 lat , "włączył" się do pierwszej drużyny całkiem niedawno . Co ty od niego oczekujesz ? Że będzie strzelał na zawołanie ? I co ty mówisz o jego braku formy ? Dla mnie ten zawodnik to będzie przyszłość Barcelony . Pozdrawiam .
Visca el Barca !! Glory Tottenham !!

0

#Michał123
O 22
#kasia666
To już aż drażni człowieka , śmieją się z "Alvisa" a tak właśnie się wymawia !
Nie ma sensu się przejmować takimi dziećmi .
Visca El Barca !! Glory Tottenham !!

0

Xavi6:)

Pinto, Thiago, Mascherano, Keita, Pedro, Adriano, Fontas

0

kiper09

Jest ok , ale co do występu Thievy nie jestem zbyt pewien czy wyjdzie od 1 min ;]

0

Jest tam opcja która pokazuję co leci następne na jakimś kanale .

0

sajmon883

Mecz zaczyna się o 21:30 masz sporo czasu , chyba ,że 2 godziny to dla Ciebie za mało .

0

#sajmon883

Musisz wziąć pilot do ręki i poszukać . Mimochodem 1;3 dla Barcy ;]

0

Culesowa

Tak , na Eurosporcie o 19 ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?