foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz na 100% obejrzycie na tych kanałach :
- Al Jazeera +5
- beIN Sprort 1 (HD)
- Sky Calcio 12
- Sport 5+ LIVE
- Sport TV1 (HD)
- GOL T
- TV3
0
Nadszedł czas gdzie w piłce nożnej dominują dwie potęgi Real-Barcelona i w dodatku rywalizują ze sobą w tej samej lidze. Nadszedł czas gdzie w piłce nożnej dominują dwoję zawodników Messi-Ronaldo. Są to jedni z najlepszych piłkarzy na świecie i nikt ani nic im tego nie odbierze. Kibicuje Barcelonie, ale to nie znaczy ,że nie mam szacunku to Realu, Ronaldo jak i Mourinho. Jose to w 100% wspaniały trener jeden z najlepszych, chodź czasami ponoszą go emocje i większość z was straciła do niego ten szacunek, rozumiem. Ale to nie znaczy ,że w prywatnym życiu tak jest. Poza tym Ronaldo to jego rodak więc wbijcie sobie to to łba ,że Mourinho tez powie czasami że Krystian jest lepszy od Leo, tak samo jak Maradona o Messim bo to w koncu jego rodak i też chce aby był najlepszy.
Po prostu miejcie szacunek i wyrozumiałość do Tych osób nawet jak ponoszą ich emocje. Bo w życiu osiągnęli więcej niż Wy!!
0
Dziękuję :)a
0
Moze mi ktoś podać kanał na którym będzie leciał na cyfrze+ oprócz 387 bo go nie mam.
0
Moze mi ktoś podać kanał na którym będzie leciał na cyfrze oprócz 387
0
Moze mi ktoś podać kanał na którym będzie leciał na cyfrze+ oprócz 387 bo go nie mam.
0
Jest oficjalny skład!!
-------------------Pinto------------------
--Alves--Barta--Masche--Adriano--
-------DosSantos-----Rafinha -------
--------------Afellay---------------
--Messi--Alexis--Deulofeu--
Gramy chyba ustawieniem 4-2-1-3
0
Kakaj7
Masz racje, przepraszam w takim razie :)
0
Bover, jedno słowo
K O N T U Z J O W A N Y
0
mam się śmiać?
0
Tobciu
Sram na twoje komentarze. I tak powaznie to nie pisz do mnie bo mnie to naprawde nie rusza, oszczędź czasu, bo mam z was polew. Napiszesz coś na tej stronie co innym się nie spodoba i juz jest wielkie halo a ja mam zlew, nawet nie mowie ci ile mam lat bo i tak byś nie uwierzył. A te szczeniackie gadki to sobie oszczędź bo bym się hejterze zniszczył.
0
pawloVEB
dzięki, bo bym nie wiedział że to kur** mecz towarzyski
0
piachuFCB
straszne
0
nawet nie wiecie że mam dużo pojecie o futbolu, tylko robie sobie z was jajca i śmieje się tym wszystkim co tak odpowiadają. Prostą gadką, mam z was niezłą pompe
0
Tabciu hejterze, napisałem że mecz jest gówno warty hha i co ! kruwa mam 35 lat ! i chujka fjapsenfjklasnerfgnpasoga
0
0
visca.el.barca!
w Telewizorze
0
Ale ma z was pompe ;d . Napinajta się dalej frajerzy ;)
0
0
Mecz BEZNADZIEJNY ! Dusze się tym widowiskiem nie chce mi się oglądać! Ch**ja warty mecz
0
http://www.fcbarca.com/43131-ronaldo-messi-jest-przed-cristiano-ronaldo.html
Tyle w temacie
0
Deleofeu!!
0
1;1 !!
0
Ej a kiedy będzie superpuchar z realem??
0
TAAAAAAAAAAAAAAK!
0
0
0
Alba jest slaby, powinnie mnie wziasc.xd a tak na serio to swietny pilkarz i mysle ze po messim bedzie numerem 1 jesli chodzi o ustalanie skladu!
0
Dzięki, byłem bardzo ciekawy :)
0
mam pytanko, z jakim numerem będzie występował??