foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lechu55
Barcelona w 1973r grając z Mallorcą przegrywała w 91 minucie 2;3 ostatecznie mecz skończył się wygraną Barcy 4;3
0
Dodam jeszcze że oceny są niesprawiedliwe a zawodnikiem meczu powinien zostać Victor. Co prawda Xavi uratował nam 3pkt ale 2 minuty wcześniej wcale tak nie musiało być gdyby nie bramkarz. W ogóle szkoda słów.
0
Messi dostał 6 chyba za nazwisko!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosujcie na Barce!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska głosować na Barcelone!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska oddajcie swój głos na barce!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska głosujcie na Barcelone!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska - oddawać głos na Barce!
0
Wielkie dzięki malutki :)
0
Dzięki Kamilos :)
0
Dowiedziałem się że mecz można obejrzeć na n-ce, ale czy trzeba mieć dokupione coś czy po prostu, jeżeli masz nSport to oglądasz bo sprawdzałem i jest Bayer-Valencia i Manchester-Galatasaray. Pytam bo nie mam enki i będę się wybierał do kolegi, tylko czy mecz rzeczywiście jest na tej platformie. Z góry dzięki za odpowiedź.
0
Arkadio90 - buhaha, City miało słabą grupę? Chłopie powiedz że to była ironia bo z krzesła spadnę.
0
Witajcie, zalogowałem się nie z byle jakiego powodu. Otóż sobaczyłem że Adriano i Fabs nie darzą się szczególnie sympatią. Może ktoś do dostrzegł i wie, czy były jakieś sprzeczki pomiędzy nimi. Z góry dzięki!
0
Według mnie bez wątpienia zawodnikiem meczu był Xavi :) To co robił to była bajka!
0
TO wypierdalaj, proste.
0
Fajnie by było jak to nasz dos Santos wystąpił przeciwko niemu :)
0
Mi sie tam meczyk podoba, lepszy taki niż ta polska ekstraklapa.
0
Witam, i proszę, bez napinki. Mogę obejrzeć mecz na cyfrze+?
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Proszę, oddajcie swój głos na Tottenham, bardzo dziekuję :)
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Proszę, oddajcie swój głos na Tottenham z góry bardzo dziękuję :)
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Proszę, oddajcie swój głos na Tottenham
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Proszę, oddajcie swój głos na Tottenham z góry bardzo dziękuję :)
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosować na Dume Kataloni
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosować na Barce!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosować na Barcelone!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosować na Barce!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosować na Barcelone!
0
http://www.canalplus.pl/sport/liga-hiszpanska Głosować na Barce!
0
Wiecie może na jakim kanale będzie losowanie ligi mistrzów?
0
Powrót Villi niczym transfer :)