0

Dla mnie
1 Messi
2 Xavi/Ronaldo
3 Casillas/Iniesta.

a trener Di Matteo, to co zrobił i ile wygrał w tak krótkim odstępie czasu z Chelsea to czapki z głów.

0

1

Coś pięknego :)

0

Pinto jesteś MISTRZEM!

0

Czesiek ma teraz lepszą forme niż na początku gry w Barcelonie :)

0

Cesc!

0

Ostatnio dostajemy zbyt wiele niepotrzebnych kartek.

0

Dani dostał w jajca

0

haha Reading-Arsenal wynik jak na orlikach :)

0

daj kto linka do arsenalu :D

0

Arsenal już 5-5

0

Dostał czymś.

0

CO okienko, takie tylko Andres!

0

Kludi

Ja mam canal+ a nie cyfrę :)

benio14

dzięki, szkoda bo kiedyś na sportklubie szło, i nie wiem czemu nie transmitują. Przecież oglądalność nie powinna być taka zła.

0

Dopiero co wróciłem do domu, i mógłby ktoś bez napinki powiedzieć czy mogę obejrzeć mecz na canal+? Dodam ,że nie chce mi się przewijać stron. Z góry dzięki.

0

2:04 ,Alves jesteś mistrzem!

0

Zamiast Buffona, Fabregas.

0

https://www.facebook.com/KonkursPL, polubicie udostępniacie i komentarz. Macie czapkę Barcelony, tylko musi być 1000 takich

0

Na mecz z Alaves, chce taką linie ataku

Tello-Villa-Deulofeu

0

Czy mecz z Alaves będzie transmitowany?

0

Panowie, pamięta ktoś jakiś słaby mecz Xaviego?

0

WYPIER**** z tymi linkamI!!

0

Kompletnie nie rozumiem decyzji Tito. Na te chwile mamy jednego ŚO a za niego grają ŚPD i LO, jeszcze Song'a rozumiem, ale Adriano? Nie ma Pique,Puyola, Mascherano a w takim meczu, trzeba dawać ogrywać się takim zawodnikom właśnie w tedy wywodzą się jego umiejętności. Z Celtikiem zagrał bardzo dobrze a teraz usiądzie na ławce. Cóż, dlatego Tito jest trenerem a nie ja, i ma większe pojęcie o futbolu niż My. Trzeba mu zaufać.

0

MVP,MVP!!!! Tylko czemu nie ma Bartry? !!

0

Brakuje mi Keity :( On w takich meczach lubił grać :(

0

Z taka obrona nie ma co liczyc na latwy mecz, ale damy rade!

0

Meczu nie obejrzycie, zakodują na 100% więc nie róbcie sobie nadziei.

0

Po formalności ;d

0

MVP,MVP !!

0

No proszę, Bate może coś w tym sezonie namiesza w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?