foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie
1 Messi
2 Xavi/Ronaldo
3 Casillas/Iniesta.
a trener Di Matteo, to co zrobił i ile wygrał w tak krótkim odstępie czasu z Chelsea to czapki z głów.
0
oj Luka, LUka :) http://www.fcbarca.com/34132-luka-modric-zamiast-fabregasa.html
1
Coś pięknego :)
0
Pinto jesteś MISTRZEM!
0
Czesiek ma teraz lepszą forme niż na początku gry w Barcelonie :)
0
Cesc!
0
Ostatnio dostajemy zbyt wiele niepotrzebnych kartek.
0
Dani dostał w jajca
0
haha Reading-Arsenal wynik jak na orlikach :)
0
daj kto linka do arsenalu :D
0
Arsenal już 5-5
0
Dostał czymś.
0
CO okienko, takie tylko Andres!
0
Kludi
Ja mam canal+ a nie cyfrę :)
benio14
dzięki, szkoda bo kiedyś na sportklubie szło, i nie wiem czemu nie transmitują. Przecież oglądalność nie powinna być taka zła.
0
Dopiero co wróciłem do domu, i mógłby ktoś bez napinki powiedzieć czy mogę obejrzeć mecz na canal+? Dodam ,że nie chce mi się przewijać stron. Z góry dzięki.
0
2:04 ,Alves jesteś mistrzem!
0
Zamiast Buffona, Fabregas.
0
https://www.facebook.com/KonkursPL, polubicie udostępniacie i komentarz. Macie czapkę Barcelony, tylko musi być 1000 takich
0
Na mecz z Alaves, chce taką linie ataku
Tello-Villa-Deulofeu
0
Czy mecz z Alaves będzie transmitowany?
0
Panowie, pamięta ktoś jakiś słaby mecz Xaviego?
0
WYPIER**** z tymi linkamI!!
0
Kompletnie nie rozumiem decyzji Tito. Na te chwile mamy jednego ŚO a za niego grają ŚPD i LO, jeszcze Song'a rozumiem, ale Adriano? Nie ma Pique,Puyola, Mascherano a w takim meczu, trzeba dawać ogrywać się takim zawodnikom właśnie w tedy wywodzą się jego umiejętności. Z Celtikiem zagrał bardzo dobrze a teraz usiądzie na ławce. Cóż, dlatego Tito jest trenerem a nie ja, i ma większe pojęcie o futbolu niż My. Trzeba mu zaufać.
0
MVP,MVP!!!! Tylko czemu nie ma Bartry? !!
0
Brakuje mi Keity :( On w takich meczach lubił grać :(
0
Z taka obrona nie ma co liczyc na latwy mecz, ale damy rade!
0
Meczu nie obejrzycie, zakodują na 100% więc nie róbcie sobie nadziei.
0
Po formalności ;d
0
MVP,MVP !!
0
No proszę, Bate może coś w tym sezonie namiesza w LM.