foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki że napisaliście "Leo Messi (piłka nożna)" bo bym kurw* nie wiedział....
0
Dobrze gada!
0
Pique trochę taki Alvaro :)
0
Xavi6
http://primeradivision.pl/?dzial=kluby&klub=59
0
Panowie, niestety nie oglądałem meczu ale może mi ktoś opisać występ dos Santosa? jak mu poszło na + - jakieś straty czy fajne akcje? z góry dzięki :)
0
Tylko że Villa dziś nie gra, więc możesz być pewien że nie zobaczysz takiego...
0
Dzięki Ania :)
0
Są już oficjalne składy?
0
ojojo, karny dla Alt.Madryt i czerwona dla Fazio...
0
Getafe dobija Espanyol! 0-2 !!!
0
zxcvbnmasdqwe
Valencia może urwać punkty każdemu? To ja w takim razie nie mam żadnych pytań do ciebie.
0
A to może jednak nie będę oglądał :) Real mi dziś humor poprawił to nie chce go psuć jakąś mordą z piły xd
0
A co tam jest?
Na tej fotce?
0
Szkoda że Barce nie ma się z kim bić o LL, jest mi z tego powodu bardzo smutno.. A jeżeli chodzi o Real to co mnie właściwie interesuje środek tabeli?..
0
http://www.fcbarca.com/43263-pogrom-raja-club-barca-0-8.html
Pamiętacie ten mecz? Najlepszy a zarazem ostatni mecz dla Alexisa. Zanim zszedł we wszystkich 5 bramkach uczestniczył, potem już tylko gorzej :(
0
GARRINCHA
0
Z tym niepokonanym Porto bym nie przesadzał... Jednak czeka ich teraz trudny wyjazd na Parc de Prens i choć PSG nie gra ostatnio imponująco, to jednak może sprawić trudności "smokom"..
0
barcatikitaka
Dzięki śliczne :)
0
czyli Borussia może zagrać rezerwami z City..??
0
Panowie niech mi ktoś powie. Jeżeli drużyny są na 1msc i mają po tyle samo punktów liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze??
0
Ma ktoś linka z akcją Iniesty??
0
Villa się nie pier*** :D:D
0
Profil Alexisa to nic w porównaniu do Eduardo Vargasa (120tyś lajków) co chwila jakieś strony pornograficzne i gołe baby...
0
Valencia grając w 10 wygrywa 1;0 WIELKIE BRAWA!!
0
OBY NA BENIFICE JECHAĆ REZERWAMI...
0
barca2014, 6
0
Panowie ile jeszcze Messi ma meczy do rozegrania???????
0
Ronaldinho - człowiek, przez którego pokochałem Barcelone. Wielki piłkarz i żywa legenda Barcy :) Piękne czasy, chciałbym by kariere skończył w Barcelonie! Jednym słowem MAGIK!
0
Może mi ktoś powiedzieć ile goli miał Messi w tamtym sezonie po tylu meczach ile obecnie?
0
D1OS
Wiadomo, ja wiem ze nie zawsze beda wygrywac po tyle. Ale w koncu jakas manite moglli by zaprezentowac :)