0

Dzięki że napisaliście "Leo Messi (piłka nożna)" bo bym kurw* nie wiedział....

0

Dobrze gada!

0

Pique trochę taki Alvaro :)

0

0

Panowie, niestety nie oglądałem meczu ale może mi ktoś opisać występ dos Santosa? jak mu poszło na + - jakieś straty czy fajne akcje? z góry dzięki :)

0

Tylko że Villa dziś nie gra, więc możesz być pewien że nie zobaczysz takiego...

0

Dzięki Ania :)

0

Są już oficjalne składy?

0

ojojo, karny dla Alt.Madryt i czerwona dla Fazio...

0

Getafe dobija Espanyol! 0-2 !!!

0

zxcvbnmasdqwe

Valencia może urwać punkty każdemu? To ja w takim razie nie mam żadnych pytań do ciebie.

0

A to może jednak nie będę oglądał :) Real mi dziś humor poprawił to nie chce go psuć jakąś mordą z piły xd

0

A co tam jest?
Na tej fotce?

0

Szkoda że Barce nie ma się z kim bić o LL, jest mi z tego powodu bardzo smutno.. A jeżeli chodzi o Real to co mnie właściwie interesuje środek tabeli?..

0

http://www.fcbarca.com/43263-pogrom-raja-club-barca-0-8.html

Pamiętacie ten mecz? Najlepszy a zarazem ostatni mecz dla Alexisa. Zanim zszedł we wszystkich 5 bramkach uczestniczył, potem już tylko gorzej :(

0

GARRINCHA

0

Z tym niepokonanym Porto bym nie przesadzał... Jednak czeka ich teraz trudny wyjazd na Parc de Prens i choć PSG nie gra ostatnio imponująco, to jednak może sprawić trudności "smokom"..

0

barcatikitaka

Dzięki śliczne :)

0

czyli Borussia może zagrać rezerwami z City..??

0

Panowie niech mi ktoś powie. Jeżeli drużyny są na 1msc i mają po tyle samo punktów liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze??

0

Ma ktoś linka z akcją Iniesty??

0

Villa się nie pier*** :D:D

0

Profil Alexisa to nic w porównaniu do Eduardo Vargasa (120tyś lajków) co chwila jakieś strony pornograficzne i gołe baby...

0

Valencia grając w 10 wygrywa 1;0 WIELKIE BRAWA!!

0

OBY NA BENIFICE JECHAĆ REZERWAMI...

0

barca2014, 6

0

Panowie ile jeszcze Messi ma meczy do rozegrania???????

0

Ronaldinho - człowiek, przez którego pokochałem Barcelone. Wielki piłkarz i żywa legenda Barcy :) Piękne czasy, chciałbym by kariere skończył w Barcelonie! Jednym słowem MAGIK!

0

Może mi ktoś powiedzieć ile goli miał Messi w tamtym sezonie po tylu meczach ile obecnie?

0

D1OS

Wiadomo, ja wiem ze nie zawsze beda wygrywac po tyle. Ale w koncu jakas manite moglli by zaprezentowac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?