0

hoeniker

Masz racje..

0

Co się stało z tą Barcą która wygrywała w LL po 8;0 , 5;0 ? :(

0

Najlepsza szkółka na świecie!

0

SeBaS PrO FCB,

A gdzie odpowiedź : GÓWNO MNIE TO OBCHODZI ??

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL AA ZO!!

0

MONTOYA

0

SĄ JUŻ OFICJALNE SKŁADY?

0

Valencia-Espanyol 1;1!!!!!

0

dzięki kur** za linka, i barca b 1;0 w dupe....

0

ma ktos link do bracy b?

0


Bramkę strzelił Welbeck nie Walker...

0

Jakiego Walkera?

0

Sorry że nie na temat, ale może mi ktoś powiedzieć ile meczów i ile goli musi zdobyć Messi żeby dogonić Mullera?

0

LECI MECZYK NA CANAL+? Z GÓRY DZIĘKI.

0

15 minut, proosze!!

0

karny..................

0

Ktalonczyk
To i to...

0

taaa :)

0

ja bym strzelil wiecej..

0

jem zupe

0

Neymar jest jeszcze za mlody zeby uwazac go za jednego z najlepszych...

0

Co się wściekli z tymi minusami ....

0

U nas w Polsce to by się prali a nie wspólnie śpiewali :)

0

Kiedy Pique w piłkę gra, Real Madryt w gacie sra! :)

0

Czy ktoś mi powie ile meczów potrzebował Guardiola do 100 wygranych?

0

Czy ktoś mi powie ile meczów potrzebował Guardiola zeby dojsc do 100? wygranych

0

Niektórzy z was są tak zaślepieni Neymarem że chyba zapomnieli o Deulofeu który wcale nie jest i nie bedzie gorszy od piłkarza Santosu. Wolałbym żeby Gerard dostawał więcej czasu na gre w pierwszej drużynie niż "sprowadzać niesprawdzonego" w Europie zawodnika za (40/50)mln?

0

No nic trzeba trzymać kciuki za Atletico dziś żeby ich real za szybko nie przegonił, a my spokojnie uciekali :)

0

Thierry_Henry

Dzięki, to byłoby coś pięknego skopać tyłek realowi w półfinale :)

0

Wie może ktoś, kiedy w CdR możemy się najwcześniej spotkać z realem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?