foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hoeniker
Masz racje..
0
Co się stało z tą Barcą która wygrywała w LL po 8;0 , 5;0 ? :(
0
Najlepsza szkółka na świecie!
0
SeBaS PrO FCB,
A gdzie odpowiedź : GÓWNO MNIE TO OBCHODZI ??
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL AA ZO!!
0
MONTOYA
0
SĄ JUŻ OFICJALNE SKŁADY?
0
Valencia-Espanyol 1;1!!!!!
0
dzięki kur** za linka, i barca b 1;0 w dupe....
0
ma ktos link do bracy b?
0
Bramkę strzelił Welbeck nie Walker...
0
Jakiego Walkera?
0
Sorry że nie na temat, ale może mi ktoś powiedzieć ile meczów i ile goli musi zdobyć Messi żeby dogonić Mullera?
0
LECI MECZYK NA CANAL+? Z GÓRY DZIĘKI.
0
15 minut, proosze!!
0
karny..................
0
Ktalonczyk
To i to...
0
taaa :)
0
ja bym strzelil wiecej..
0
jem zupe
0
Neymar jest jeszcze za mlody zeby uwazac go za jednego z najlepszych...
0
Co się wściekli z tymi minusami ....
0
U nas w Polsce to by się prali a nie wspólnie śpiewali :)
0
Kiedy Pique w piłkę gra, Real Madryt w gacie sra! :)
0
Czy ktoś mi powie ile meczów potrzebował Guardiola do 100 wygranych?
0
Czy ktoś mi powie ile meczów potrzebował Guardiola zeby dojsc do 100? wygranych
0
Niektórzy z was są tak zaślepieni Neymarem że chyba zapomnieli o Deulofeu który wcale nie jest i nie bedzie gorszy od piłkarza Santosu. Wolałbym żeby Gerard dostawał więcej czasu na gre w pierwszej drużynie niż "sprowadzać niesprawdzonego" w Europie zawodnika za (40/50)mln?
0
No nic trzeba trzymać kciuki za Atletico dziś żeby ich real za szybko nie przegonił, a my spokojnie uciekali :)
0
Thierry_Henry
Dzięki, to byłoby coś pięknego skopać tyłek realowi w półfinale :)
0
Wie może ktoś, kiedy w CdR możemy się najwcześniej spotkać z realem?