foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
m_o_z
Chyba ekstraklapy :D
0
Ja się pytam gdzie jest admin? bo ten pajac z tymi linkami wkurwia od popołudnia.
0
Bardzo karygodne, może to zbyt ostre ale powinni odebrać mu opaskę kapitana, nie wyobrażam sobie żeby nasz kapitan taki się zachował! Chłopak się zapomniał, i powinien zostać za to ukarany!
0
Jeden z moich ulubionych zawodników w Barcelonie! :) Wprowadza do drużyny świetna atmosfere! :D
0
A.Sanchez - 77 min. 0 goli, 0 asyst
Pedro - 92 min, 0 goli. 0 asyst
Tello - 45 sekund. 1 gol
Pozdrawiam.
0
A dopiero co się cieszyłem z powrotu Abidala, a tu taka smutna wiadomość :(
Wracaj do zdrowia Tito!
0
Wzór do naśladowania, oczywiście tam miało być :)
0
WZÓR!
0
"Tak na bank wprowadzą ograniczenie tylko dlatego że Barcy jest to nie na rękę"
Chłopie czy ja gdzieś napisałem że Barcelonie jest nie na rękę ich majątek? - nie. Napisałem, że klub który chce majątkiem kupić sukcesy to nie klub, czytaj ze zrozumieniem albo głupio nie odpowiadaj jak nie potrafisz czytać.
0
Shinighami
Haha, Chelsea zasłużenie wygrała Ligę Mistrzów? Chłopie nie rozśmieszaj mnie. Śmiało stwierdzam ,że jest to najgorszy finalista tych rozgrywek choć nie wiem jak było wcześniej. Ich gra była bardzo łatwa do odczytania - bronimy się cały mecz 8 zawodnikami i wybijamy do 2 pozostałych - może coś zagrożą może nie. Takich zespołów nie powinno być w LM, zasłużenie nie wyszli z grupy, zasłużenie dostali od Atletico w Superpucharze, zasłużenie dostali od City o tarczę wspólnoty. Parę lat wstecz przyszedł do nich dziadek, nazywał się Roman Abramowicz, sypną worem pieniędzmi i myślą że kupią sobie sukcesy. Powinno być jakieś ograniczenie w ciągu kilku lat na kwotę transferów bo takie kluby to nie KLUBY!
0
Aż chce się żeby Alexis strzelił bramkę w takim meczu i się odblokował na dobre :)
0
Aż strach pomyśleć jakby mecz wyglądał bez Messiego. Pedro podawał do przeciwników, Villa przewracał się o własne nogi, Pique bez jakichkolwiek wątpliwości zawodnik meczu, zaraz po Messim najlepszy w ataku.
0
Pique w jednym meczu robi więcej szumu w ataku niż Pedro przez 1500 minut..
0
Alexis - zagraj, zagraj jak za dawnych lat!
0
Jeju, Pedro się zablokował do tego stopnia że nie wie komu podawać.
0
Pedro by zabił bramkarza.
0
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale mają cholernie podobny stadion do Betisu :)
0
Jak nabierze pewności siebie, to od następnego sezonu widzę go jako podstawowego gracza:)
0
Szkoda że nie gramy 1 meczu u siebie :) Mogliby dać z siebie 90% pocisnąć ich 3/4 :0 i wybrać się do nich rezerwowym składem.
0
A ilość strzelonych bramek na mistrzostwach świata pobił? Pytam bo nie wiem, ale to chyba też jest rekord do pobicia :)
0
Wciągną Mullera nosem :)
0
-Deportivo
-CO?
-FALCAO!
0
Betis pokazał że potrafi grać ładną piłkę, taka jak z Realem, trzeba liczyć zeby mieli słaby dzień i na szybkiego gola dla spokoju.
0
Są już oficjalne składy?
0
3:0 , ale brama Falcao !
0
Atletico z taką grą naprawdę może być wyżej w tym sezonie od realu..
0
Przypomniał mi sie mecz Real-Malaga w pucharze króla, Malaga wtedy wykonywała 2 rzuty rożne i 2 gole, to samo sie dziś dzieje w Valladolid :)
0
Manucho do Barcelony!
0
Coś więcej niż kapitan! Wspaniały człowiek z wielkim sercem, wzór do naśladowania. Brawo Puyol!!
0
Od razu lista kontuzjowanych wygląda lepiej! :)