foxxxx
Dołączył/a: październik 2011
Częstochowa/Kraków
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Iniesta nie zdobędzie złotej piłki to ich tam wszystkich zajebe
0
Napisze bo nie miałem wcześniej okazji! ;)
Nie wiem czy wybór Tito to dobra decyzja, na prawdę bardzo mnie martwi ,że
trenerem nie został Marcelo Bielsa który idealnie pasowałby aby rozwijać Barcelonę taką jaka pozostała gdy odchodził Pep. Z jednej strony Tito to bardzo dobry trener który z Barcą B zajął 2 miejsce w SD, ale nie wiem czy wytrzyma presje gdy zacznie się jakiś kryzys (tfuu). Być może zmienię zdanie gdy zobaczę co Barca ma do pokazania w meczach towarzyskich. Przede wszystkim z Paris Saint-Germain i Hamburgiem. Obym się mylił. Życzę mu samych sukcesów i aby dalej rozwijał filozofie Pepa !
0
NIe moge!!!!!!!!!! wyje jak dziecko ;/;/;/;/;/;/;/
0
Ej a som jakies tabletki na powstymanie placzu?? Przyda mi sie :( :))
0
Też tak macie??
0
już 3 dni płaczę
0
NIe no sory jeszcze raz to z tych emocji mam ochote telewizor rozwalić
0
Ale sie wkurzyłem to te emocje że Pep opchodzi moj dziadek i babcia pllaczą dzwonią do rodziny coś strasznego
0
0
DAWID_
Karzdy może się pomylić nie? ;d Ważne że Mesi strzelił dziś hat-trika i jest git :) Tylko szkoda odejścia Guadioli
0
DAWID_
Affelay właśnie się pisze przez dwa f tłumoku.
0
banankuba
To było w ramach żartu
0
Kludi
Dzięki, myślałem że coś nie tak po na imprezie u Fabregasa.
0
Co jest z Pique??
0
Może ktoś podać linka do tej sztuczki technicznej Pedro w 36min?
0
Co tam zwycięstwo! Mój PEDRITO wraca
0
Darth Mati
To Ramires strzelił nie Drogba... Oglądasz w ogóle mecz??
0
Gremlins - czytaj ze zrozumieniem.... Pisze tam że grali z Montpellier?? Chyba nie, tylko pisze ,że Oba kluby walczą o tytuł.
0
Mam takie pytanie, dlaczego Cuenca zagrał z numerem 39 na plecach? Skoro podpisał kontrakt z pierwszą drużyną i powinien występować z numerem 23...
0
Fc1899Barca
Mi nie chodzi jak się sprawdza Falcao a jak Cavani mi chodzi o to ,że gdzie ty taką różnicę (10mln) pomiędzy nimi widzisz? To prawda ,że Falcao spisuje się rewelacyjnie ale Cavani tak samo, goni czołówkę ma tyle samo bramek co Di Natale (19) który w tamtym roku był najlepszym strzelcem. Skoro mówisz ,że oglądasz mecze w lidze Włoskiej jest trudniej strzelić i walczyć o króla niż w (jak dla mnie) przeciętnej lidzie Hiszpańskiej.
0
FC1899Barca
Skoro mówisz, że Cavani jest wart 30 mln to weź wyjdź pooglądaj z 5 meczów Napoli wróć i napisz jeszcze raz ile dla Ciebie ten zawodnik jest wart.
Ale skoro Twoim zdaniem Falcao jest od niego o 10 mln droższy i w nim widzisz większy potencjał to chyba za dużo meczy nie oglądasz.
0
Witam
Lubie Milan chodź w lidze włoskiej jestem miłośnikiem Napoli. Myślę, że ostatni mecz Milanu z Romą bardzo wpływa na psychikę "Rossonierich" ,wyjdą bardzo zmotywowani. Liczę na świetne widowisko i oczywiście trzymam kciuki za Barce !
0
AdamoS11
Dla twojej świadomości Fabrice ma 23 lata o ile mnie pamięć nie myli ..
0
Wieje nudą.
0
Pep na tym zdjęciu pokazuję wynik kwietniowego gran derbi. =)
0
Riha 98
Widać twój brak pojęcia o piłce.
0
Obawiam się tego meczu z Madrytem..
0
Zamknąć morde z tym "tylko nie pedro" strzeli dziś bramkę będzie zawodnikiem meczu , to zaraz wszyscy w zachwytach.. Nawet Messiemu zdarzają się słabsze okresy...
0
Sorry że nie na temat ale mam pytania odnośnie czy Boash stracił pracę..
0
lukiFCB
Arsenal w tym sezonie nie zasłużył na nic nawet na ligę europejską ....