0

MImo iz taki wynik to naprawde mecz pelen walki, brawo Saragossa.

0

PEDROOOOOO!!! Mam nadzieje ze teraz sie odblokuje i bedzie stary dobry Pedritto :)

0

Genialny duecik

0

Chociaz taki Leo tez mi odpowiada, bo jakzeby inaczej xD. VeB!

0

Karny git :). Chcialbym zobaczyc Leo tak jak kiedys uderzajacego z dystansu i strzelajce piekne bramki zrywajac pajeczyne z okienek bramek :)

0

Czerwo... Noi teraz tylko czekac jak Hala Dzieci beda gadac ze sedziowie "pomagaja" Barsie :)

0

A ja tak poza tematem, w jakich terminach rozgrywane sa polfinaly?

0

Rastafarnianin
Naprawde genialny film, polecam obejrzec

0

Wiem, że nie powinienem sie przejmowac opiniami jakichs dzieci co do tego drugiego karnego ale to sie zaczyna robic denerwujace. Przegladac kwejka natrafilem na takie cos :http://kwejk.pl/obrazek/1067554/tata,i,syn:,%22barcelona,milan%22.html
Nie wiem czego, ale mnie to strasznie ruszylo, bo znajac zycie zrobila to osoba ktora cos przeczytala albo zobaczyla na internecie a raz na rok widzi swiatlo dzienne, o pilce nie wspominajac. To jest moja odpowiedz na to, moze marna ale z przekazem :) : http://kwejk.pl/obrazek/1068563/barca,vs,milan,v2.html

0

kochamUnited
Idz sobie do swojego ManU, sprobojcie wygrac za sezon w lidze europejskiej :)

0

FanBarcy30
Mial 39 bo z takim numerem zaczynal gre w lidze mistrzow w tym sezonie. A podczas sezonu nie mozna zmienic numeru w LM, tylko w Lidze :)

0

http://www.joemonster.org/filmy/43295/Casillas_to_cham_swinia_i_prostak_
Kolejne "wspaniale" zachowanie zawodnika Realu. Kto jak kto, ale Casillas!?

0

MiRaS
Masz racje, mial pretensje o byle co, a moim skromnym zdaniem byl jednym z najgorszych pilkarzy Barcy w tym meczu. Ale coz, kazdemu moze trafic sie gorszy dzien :)

0

Gdzie tu sedzia widzial faul to ja jestem ciekaw...

0

Dobra to nie jest chyba strona Realu, kogo ciekawi ich wynik to zobaczy sobie na necie lub poprosi o info

0

LE to nie La Liga, tam graja na maksa tu nie maja o co walczyc

0

Widze ze az roi sie tu od pesymistow ... Wynik bardzo dobry, przeciez MILAN to swiatowa czolowka, 0:0 na San Siro to dobry rezultat. Dobrze ze rewanz mamy na CN, napewno zobaczymy bramki ale nie w wykonaniu Rossonerich :)

0

No jeśli Ramos jest mało potrzebny Realowi to ja sie pytam kto ?

0

Może trochę odbiegnę od tematu, ale warto to przeczytać :)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=38581&kom=ok

0

Znowu bedzie sedzia "pomaga" Barcelonie ...

0

Miazga :)

0

Leverkusn, nie jest to moj wymarzony rywal :/

0

Moim zdaniem ocena Valdesa jest zbyt niska, dla mnie powinna być mocna 5. Uwazam tak ze wzgledu na to ze 1 OGROMNY blad w meczu i trudne do doszukana sie kilka malutkich wpadek nie powinno az tak wplynac na slaba ocene. Moim zdaniem zaliczyl on calkiem udany wystep, a to co mogl to bronil, a trzeba przyznac ze bronienia nie mial malo, a wszystkie strzaly celne na bramke Barcy byly grozne, lecz Victor dawal sobie rade.

0

Zacytuje komentarz z FIFY "BARCO JESTES WIELKA!". Co prawda to prawda, Iniesta gry - bajka :). Gdzie sa teraz kibice Realu na naszej stronie bo cos sie nie moge doszukac :)

0

Mam nadzieje ze w GD beda normalni sedziowie a nie jak we wczorajszym meczu Ajaxu :)

0

Az milo bylo popatrzec na ten mecz, glownie ze wzgledu na swietna mlodziez :)

0

Ale to zrobil Pedro!!!

0

Brawo Barca :)

0

JA gram :)

0

Real0911
Mama nie karze isc spac? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?