gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VV i Iniesta 10 za dzisiejszy mecz!
0
LEO LEO LEO
0
konrado6
W pelni sie z Toba zgadzam, w Londynie dzisiaj grali piach, mozna sie bylo zanudzic na smierc.. A co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi to jest prawdą to, ze czasem mecze mniejszych marek sa przepelnione wieksza iloscia emocji i walki niz spotkania druzyn z najwyzszej polki
0
To jutro bedzie -11 :)
0
Taka Barce oglada sie z przyjemnoscia ;] Oby nareszcie bylo na 0 z tylu
0
Gol dla Bilbao hah :D
0
Ta precyzja...
0
Ale to zrobili, LEOOOOOO :D
0
goldmetaxa
Co do tej bramki Roniego, on plakal z jakiegos konkretnego powodu czy jak?
0
Moim zdaniem powinien wygrac Falcao lub Stoch ;]
0
CO ZA MURZYN
0
Noi dupa
0
Sprawiedliwosci stalo sie zadosc ;]
0
W Madrycie coraz zimniej ;]
0
Niech oni sie zesraja tymi prostopadlymi, genialnymi podaniami, bo 3/4 z nich nie przechodzi. Moze raz w tym meczu widzialem, zeby ktos wybral bardziej proste, latwiejsze zagranie niz ryzykowne i praktycznie niemozliwe...
0
Musza sie wkoncu ogarnac...
0
Spuszczajcie sie nad fantastyczna taktyka Celticu
0
v3go
To ze zostawili serce na boisku to fakt, tylko nie ma co sie oszukiwac - antyfutbol to antyfutbol... Mozna rownie dobrze zostawic serce i zdrowie na boisku i wpierdolic rywalowi 5 bramek nie oszukujmy sie...
0
walle',
Masz absolutna racje, nie ma co sie "spuszczac" nad ta niby znakomita gra Celticu. To bylo cos w stylu Interu kiedy przyjechal na CN po wygranej 3;1
0
Moim zdaniem lepiej grac otwarty football i przegrac 5:0 niz sie murowac i zabijac piekno tego sportu.. Ludzie przypomnijcie sobie co Real z nami zrobil w Superpucharze, Krolewscy zagrali otwarta pilke i udowodnili ze mozna wygrac z Barca nie murujac bramki. To samo Rayo, mimo ze przegralo 5:0 to spokojnie mogli pyknac niejedna brameczke.
0
Podobno w Lidze Mistrzow sa mecze pilki noznej a nie pokazy murowania, ehh
0
SzczurkinS
Nie ma gdzie indziej, to gdzies trzeba sie podzielic wrazeniami :)
0
City znowu dostaje, ahh te pieniadze :D
0
Kto strzelil teraz?
0
Ale koles obrone Realu zjechal ;]
0
Leo zyj :D
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
Nic dodac nic ujac ;]
0
No comment hahah :D
0
TAK TRZYMAC !! VILLA