0

VV i Iniesta 10 za dzisiejszy mecz!

0

LEO LEO LEO

0

konrado6
W pelni sie z Toba zgadzam, w Londynie dzisiaj grali piach, mozna sie bylo zanudzic na smierc.. A co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi to jest prawdą to, ze czasem mecze mniejszych marek sa przepelnione wieksza iloscia emocji i walki niz spotkania druzyn z najwyzszej polki

0

To jutro bedzie -11 :)

0

Taka Barce oglada sie z przyjemnoscia ;] Oby nareszcie bylo na 0 z tylu

0

Gol dla Bilbao hah :D

0

Ta precyzja...

0

Ale to zrobili, LEOOOOOO :D

0

goldmetaxa
Co do tej bramki Roniego, on plakal z jakiegos konkretnego powodu czy jak?

0

Moim zdaniem powinien wygrac Falcao lub Stoch ;]

0

CO ZA MURZYN

0

Noi dupa

0

Sprawiedliwosci stalo sie zadosc ;]

0

W Madrycie coraz zimniej ;]

0

Niech oni sie zesraja tymi prostopadlymi, genialnymi podaniami, bo 3/4 z nich nie przechodzi. Moze raz w tym meczu widzialem, zeby ktos wybral bardziej proste, latwiejsze zagranie niz ryzykowne i praktycznie niemozliwe...

0

Musza sie wkoncu ogarnac...

0

Spuszczajcie sie nad fantastyczna taktyka Celticu

0

v3go
To ze zostawili serce na boisku to fakt, tylko nie ma co sie oszukiwac - antyfutbol to antyfutbol... Mozna rownie dobrze zostawic serce i zdrowie na boisku i wpierdolic rywalowi 5 bramek nie oszukujmy sie...

0

walle',
Masz absolutna racje, nie ma co sie "spuszczac" nad ta niby znakomita gra Celticu. To bylo cos w stylu Interu kiedy przyjechal na CN po wygranej 3;1

0

Moim zdaniem lepiej grac otwarty football i przegrac 5:0 niz sie murowac i zabijac piekno tego sportu.. Ludzie przypomnijcie sobie co Real z nami zrobil w Superpucharze, Krolewscy zagrali otwarta pilke i udowodnili ze mozna wygrac z Barca nie murujac bramki. To samo Rayo, mimo ze przegralo 5:0 to spokojnie mogli pyknac niejedna brameczke.

0

Podobno w Lidze Mistrzow sa mecze pilki noznej a nie pokazy murowania, ehh

0

SzczurkinS
Nie ma gdzie indziej, to gdzies trzeba sie podzielic wrazeniami :)

0

City znowu dostaje, ahh te pieniadze :D

0

Kto strzelil teraz?

0

Ale koles obrone Realu zjechal ;]

0

Leo zyj :D

0

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0

Nic dodac nic ujac ;]

0

No comment hahah :D

0

TAK TRZYMAC !! VILLA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?