0

Nasza skutecznosc jest znakomita...

0

Boze jaki ten Drogba smieszny...

0

Moglismy prowadzic 3:0 a przegrywamy 1...

0

buba100111
Nie chcialbym ogladac Barcy grajacej defensywnie, a zwlaszcza na wlasnym stadionie..

0

Barco nie rob mi tego wiecej!!!

0

Bartek543
A Levante w tym meczu swiete bylo...

0

Dla nich niesluszny to czego ma nie byc dla nas...

0

Leo za bardzo sie do lobow przyzwyczail :D

0

LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! DZIEKUJEMY CI!!!! JESZCZE JEDEN!

0

Ja sie pytam : CZY TAK NIE MOZNA BYLO GRAC OD POCZATKU!?

0

Cuenca za Xaviego? Co do ...

0

Graja jakby myslami byli juz przy Gran Derbi, tylko za przeproszeniem KURWA JEGO MAC jak tego nie wygramy to GD gowno nam da...

0

Boze karny nie karny... Gol i tyle. Trzeba szybko strzelic gola bo jak nie to bedzie ciezko

0

BarcaFan

0

Wracaj do zdrowia Abi, caly swiat jest z Toba!

0

ChampionLW
To co ostatnio Leo zrobil z Saragossa, to nie nazwalbym tego "szmatkami" po ziemi :)

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html
Genialna transmisja, dla tych co prosza o jakakolwiek:D

0

Jak on to robi? ;o

0

Naprawde udane swieta :D

0

JEEEEEEEEEEEEEST! DZIEKUJEMY VALENCIA!!!!!

0

Pepe sobie poprzytulal hahahaha

0

4 mniuty nadziei Panowie i Panie:D

0

Najlepszy zawodnik Realu zszedl z boiska ;]

0

Nerwowa koncowka

0

Pepe mnie rozwalil hahahahahahaha

0

No to teraz Real sie wscieknie. Prawie jak nerwy w GD

0

ja8215
Kibice Realu i Barcy dziela sie na tych powaznych, co potrafia normalnie porozmawiac i wyrazic obiektywna opinie. A takze na tych psychofanow, ktorzy co by nie powiedzieli to i tak musza miec racje... Mam nadzieje ze u nas jest wiecej tych 1 :)

0

No no dobry meczyk. Szczerze mowiac to Valencia miala lepsze okazje niz Real, moze bedzie niespodzianka :)

0

Xavi6:),
Genialny komentarz, mozna sie usmiac. Nie umniejszajac Fernando talentu :)

0

misiekk,
Masz racje, nalezala sie bramka Sanchezowi, co nie zmienia faktu ze rozegral naprawde dobry mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?