gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasza skutecznosc jest znakomita...
0
Boze jaki ten Drogba smieszny...
0
Moglismy prowadzic 3:0 a przegrywamy 1...
0
buba100111
Nie chcialbym ogladac Barcy grajacej defensywnie, a zwlaszcza na wlasnym stadionie..
0
Barco nie rob mi tego wiecej!!!
0
Bartek543
A Levante w tym meczu swiete bylo...
0
Dla nich niesluszny to czego ma nie byc dla nas...
0
Leo za bardzo sie do lobow przyzwyczail :D
0
LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! DZIEKUJEMY CI!!!! JESZCZE JEDEN!
0
Ja sie pytam : CZY TAK NIE MOZNA BYLO GRAC OD POCZATKU!?
0
Cuenca za Xaviego? Co do ...
0
Graja jakby myslami byli juz przy Gran Derbi, tylko za przeproszeniem KURWA JEGO MAC jak tego nie wygramy to GD gowno nam da...
0
Boze karny nie karny... Gol i tyle. Trzeba szybko strzelic gola bo jak nie to bedzie ciezko
0
BarcaFan
0
Wracaj do zdrowia Abi, caly swiat jest z Toba!
0
ChampionLW
To co ostatnio Leo zrobil z Saragossa, to nie nazwalbym tego "szmatkami" po ziemi :)
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html
Genialna transmisja, dla tych co prosza o jakakolwiek:D
0
Jak on to robi? ;o
0
Naprawde udane swieta :D
0
JEEEEEEEEEEEEEST! DZIEKUJEMY VALENCIA!!!!!
0
Pepe sobie poprzytulal hahahaha
0
4 mniuty nadziei Panowie i Panie:D
0
Najlepszy zawodnik Realu zszedl z boiska ;]
0
Nerwowa koncowka
0
Pepe mnie rozwalil hahahahahahaha
0
No to teraz Real sie wscieknie. Prawie jak nerwy w GD
0
ja8215
Kibice Realu i Barcy dziela sie na tych powaznych, co potrafia normalnie porozmawiac i wyrazic obiektywna opinie. A takze na tych psychofanow, ktorzy co by nie powiedzieli to i tak musza miec racje... Mam nadzieje ze u nas jest wiecej tych 1 :)
0
No no dobry meczyk. Szczerze mowiac to Valencia miala lepsze okazje niz Real, moze bedzie niespodzianka :)
0
Xavi6:),
Genialny komentarz, mozna sie usmiac. Nie umniejszajac Fernando talentu :)
0
misiekk,
Masz racje, nalezala sie bramka Sanchezowi, co nie zmienia faktu ze rozegral naprawde dobry mecz :)