0

katallonczyk16
Dla mnie pewniakami sa Messi i Sanchez bo to co prezentuje Alexis przechodzi moje najsmielsze oczekiwania, gra wspaniale. Co do Villi to mysle ze tez wystapi

0

Niech kibice Realu przyjda na nasza strone po Gran Derbi i sie rozplacza:)

0

Jak powie mi ktos ze sedziowie pomagaja Barcy to leb urwe...

0

Jedyne co mnie martwi to nieskutecznosc Messiego, mam nadzieje ze na Gran Derbi sie rozstrzela :)

0

Ale gol Alexis!!!

0

Macie jakis link bez zacinki? Bo gdzie bym nie wbil czy na jakis program czy bezposrednio przez neta to mi przycina!

0

Co prawda to prawda przecwko Realowi nie mozemy tak zagrac w obronie bo bedzie to wykorzystane

0

Jak on to robi?!

0

Wkoncu graja to co kazdy lubi, Brawo Barca!

0

No rozstrzelal nam sie Alexis :)

0

SANCHEZ ALE BRAMA BRAWO BARCA:)

0

Kazdemu moze sie przydarzyc gorszy dzien czy trenerowi czy zawodnikom. Nie rozumiem tych co pisza komenty typu "Brawo Pep" czy "BEZNADZIEJA Villa" ... Liga i tak bedzie nasza bo Real zawsze ma dobry start ale po przegranym meczu Mourinho troche pokrzyczy i przestraszeni chodza, a Barca gra swoje :)

0

Real nie moze grac wiecznie dobrze wkoncu sie potknie, a dokladniej 10 grudnia :)

0

Undertaker87
Calkowicie sie z Toba zgadzam, jakby nie mogl zrobic tak jak ja w FIFIE. Caly czas ten sam sklad, a inny tylko na mecze pucharowe gdzie 1 mecz wygralem 5;0 ;D

0

0

Real wygral lige Real wygral lige... Jak czytam te komenty to mam ochote wbic komus na chate i zabic. Zalosni jestescie, gowno nie kibice. Skoro tak kochacie Real to wypierdzielac na ich strone a nie tu placzecie sezonowcy zasrani

0

Bardziej niz przegrana wkurzaja mnie te GOWNIANE wrzutki

0

Nie piszcie ze liga przegrana to tylko 1 mecz, nawet jak przegramy to co ze 6 pkt straty do Realu... Mamy 2 mecze z Realem i 2 wygramy wiec bedzie 0 punktow. A nie wierze ze Real sie ani razu nie potknie wiec liga jest nasza ; )

0

Najgorszy mecz w sezonie, jakby byli zmeczeni po Milanie. No coz mam nadzieje ze to ostatnia wpadka, tak czy siak bede z Barca na dobre i na zle

0

Ekstra mecz :)

0

GOOOL! Ale podanie!!!

0

Obrona dzisiaj nie gra najlepiej...

0

Karny, Leo strzel!

0

Jak Messi 2 gola strzelil bo mi sie siora na kompa wwalila akurat i nie widzialem :/ ?

0

Mozna sie przyzwycziac do niewykorzystanych sytuacji a potem wygranych 5:0 :D

0

Ajj Messi :D

0

Niech Cesc wyjdzie od poczatku, mozemy zagrac 3-4-3 :)

0

Ale brama o.O

0

Jak tak czytam komentarze na stronie Realu to mogę stwierdzić, że 3/4 użytkowników tam to 10-letnie dzieci. Każdy chyba wie, że właśnie te 3/4 zaczęło kibicować Realowi, kiedy zaczął "wygrywać" i przyszły do niego takie gwiazdy jak np Ronaldo. Koniec końców nie wszystkie mecze trzeba wygrywać, a wręcz przeciwnie. Takie potknięcie to sygnał dla Guardioli, że coś trzeba jeszcze poprawić i myślę, że Barca w kolejnych meczach będzie grać jak z nut :)

0

Dobry remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?