gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
katallonczyk16
Dla mnie pewniakami sa Messi i Sanchez bo to co prezentuje Alexis przechodzi moje najsmielsze oczekiwania, gra wspaniale. Co do Villi to mysle ze tez wystapi
0
Niech kibice Realu przyjda na nasza strone po Gran Derbi i sie rozplacza:)
0
Jak powie mi ktos ze sedziowie pomagaja Barcy to leb urwe...
0
Jedyne co mnie martwi to nieskutecznosc Messiego, mam nadzieje ze na Gran Derbi sie rozstrzela :)
0
Ale gol Alexis!!!
0
Macie jakis link bez zacinki? Bo gdzie bym nie wbil czy na jakis program czy bezposrednio przez neta to mi przycina!
0
Co prawda to prawda przecwko Realowi nie mozemy tak zagrac w obronie bo bedzie to wykorzystane
0
Jak on to robi?!
0
Wkoncu graja to co kazdy lubi, Brawo Barca!
0
No rozstrzelal nam sie Alexis :)
0
SANCHEZ ALE BRAMA BRAWO BARCA:)
0
Kazdemu moze sie przydarzyc gorszy dzien czy trenerowi czy zawodnikom. Nie rozumiem tych co pisza komenty typu "Brawo Pep" czy "BEZNADZIEJA Villa" ... Liga i tak bedzie nasza bo Real zawsze ma dobry start ale po przegranym meczu Mourinho troche pokrzyczy i przestraszeni chodza, a Barca gra swoje :)
0
Real nie moze grac wiecznie dobrze wkoncu sie potknie, a dokladniej 10 grudnia :)
0
Undertaker87
Calkowicie sie z Toba zgadzam, jakby nie mogl zrobic tak jak ja w FIFIE. Caly czas ten sam sklad, a inny tylko na mecze pucharowe gdzie 1 mecz wygralem 5;0 ;D
0
0
Real wygral lige Real wygral lige... Jak czytam te komenty to mam ochote wbic komus na chate i zabic. Zalosni jestescie, gowno nie kibice. Skoro tak kochacie Real to wypierdzielac na ich strone a nie tu placzecie sezonowcy zasrani
0
Bardziej niz przegrana wkurzaja mnie te GOWNIANE wrzutki
0
Nie piszcie ze liga przegrana to tylko 1 mecz, nawet jak przegramy to co ze 6 pkt straty do Realu... Mamy 2 mecze z Realem i 2 wygramy wiec bedzie 0 punktow. A nie wierze ze Real sie ani razu nie potknie wiec liga jest nasza ; )
0
Najgorszy mecz w sezonie, jakby byli zmeczeni po Milanie. No coz mam nadzieje ze to ostatnia wpadka, tak czy siak bede z Barca na dobre i na zle
0
Ekstra mecz :)
0
GOOOL! Ale podanie!!!
0
Obrona dzisiaj nie gra najlepiej...
0
Karny, Leo strzel!
0
Jak Messi 2 gola strzelil bo mi sie siora na kompa wwalila akurat i nie widzialem :/ ?
0
Mozna sie przyzwycziac do niewykorzystanych sytuacji a potem wygranych 5:0 :D
0
Ajj Messi :D
0
Niech Cesc wyjdzie od poczatku, mozemy zagrac 3-4-3 :)
0
Ale brama o.O
0
Jak tak czytam komentarze na stronie Realu to mogę stwierdzić, że 3/4 użytkowników tam to 10-letnie dzieci. Każdy chyba wie, że właśnie te 3/4 zaczęło kibicować Realowi, kiedy zaczął "wygrywać" i przyszły do niego takie gwiazdy jak np Ronaldo. Koniec końców nie wszystkie mecze trzeba wygrywać, a wręcz przeciwnie. Takie potknięcie to sygnał dla Guardioli, że coś trzeba jeszcze poprawić i myślę, że Barca w kolejnych meczach będzie grać jak z nut :)
0
Dobry remis