gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak na podworku
-Masz, jestes najlepszy strzel gola
0
NIEWIARYGODNE!!!
0
Ehh...
0
Dajcie link do jakiejs transmisji, z gory dzieki
0
Co sie odlwecze to nie uciecze :)
0
No comment hahah
0
Alexis nareeszcie!
0
Ale gol hohoho
0
Kapitalny mecz, Iniesta zawodnik meczu - zasluguje na 10 :)
0
Gdyby to byla lewa nog :D
0
BARCO OBUDZ SIE!
0
Co zrobil Leo, hahah
0
Byl spalony :)
0
87!!!
0
Ja nie wierze...
0
Fantastyczny mecz, oglada sie go z taka przyjemnoscia jak dzisiejsze Derby Manchesteru :)
0
REKOOOOOOOOOOOOOOOOORD!
0
LEO
0
Co Toure zrobil, nie mam pytan
0
A ja mam takie pytanie, kiedy jest losowanie 1/8?
0
Leo zyj!
0
Pyrzo_Barca
Falcao nie zostal uderzony, czlowieku do okulisty sie wybierz..
0
W dzisiejszych derbach takie cos jak zrobil Ramos bedzie sie powtarzalo wiele razy z obu stron :)
0
Pyrzo_Barca
Hahahaha czerwona!? ZA CO!? To byl tylko ruch reka, nie uderzyl go wiec nie ma tematu
0
Ramos chcial go uderzyc, ale go nie uderzyl. Falcao symulka, lecz zagranie Ramosa bylo z premedytacja.
0
Beda sie bic hahah
0
Dalej licze na remis, chociaz -6 i -11 jest w pelni satysfakcjonujace ;)
0
Casillas jakie miny haha :D
0
Piekna bramka, nie ma co mowic :)
0
Teraz pozostalo obejrzec sobie derby Madrytu :)