0

Jak na podworku
-Masz, jestes najlepszy strzel gola

0

NIEWIARYGODNE!!!

0

Ehh...

0

Dajcie link do jakiejs transmisji, z gory dzieki

0

Co sie odlwecze to nie uciecze :)

0

No comment hahah

0

Alexis nareeszcie!

0

Ale gol hohoho

0

Kapitalny mecz, Iniesta zawodnik meczu - zasluguje na 10 :)

0

Gdyby to byla lewa nog :D

0

BARCO OBUDZ SIE!

0

Co zrobil Leo, hahah

0

Byl spalony :)

0

87!!!

0

Ja nie wierze...

0

Fantastyczny mecz, oglada sie go z taka przyjemnoscia jak dzisiejsze Derby Manchesteru :)

0

REKOOOOOOOOOOOOOOOOORD!

0

LEO

0

Co Toure zrobil, nie mam pytan

0

A ja mam takie pytanie, kiedy jest losowanie 1/8?

0

Leo zyj!

0

Pyrzo_Barca
Falcao nie zostal uderzony, czlowieku do okulisty sie wybierz..

0

W dzisiejszych derbach takie cos jak zrobil Ramos bedzie sie powtarzalo wiele razy z obu stron :)

0

Pyrzo_Barca
Hahahaha czerwona!? ZA CO!? To byl tylko ruch reka, nie uderzyl go wiec nie ma tematu

0

Ramos chcial go uderzyc, ale go nie uderzyl. Falcao symulka, lecz zagranie Ramosa bylo z premedytacja.

0

Beda sie bic hahah

0

Dalej licze na remis, chociaz -6 i -11 jest w pelni satysfakcjonujace ;)

0

Casillas jakie miny haha :D

0

Piekna bramka, nie ma co mowic :)

0

Teraz pozostalo obejrzec sobie derby Madrytu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?