gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierze...
0
Co ten sedzia zrobil!?
0
Nienawidze takich meczow, cisniemy cisniemy i nic nie mozemy strzelic, a przeciwnikowi sie raz cos uda i odrazu brama ;/. Nie zmienia to faktu ze sadze, ze wygramy :)
0
Ehh, bez komentarza
0
Spartakowi wystarczy ten wynik, nie maja zamiaru nawet za polowe wyjsc...
0
Nie ze odbiegam od tematu, ale Oscar strzela piekne gole
0
Pedro jezdzi kolesia jak chce
0
LOL :D
0
Ale przeciez sedziowie pomagaja Barcie :)
0
Tello > Villa
0
Real wygral pierwsze 30 minut - Real wygral mecz. Brawo, byli lepsi. Miejmy nadzieje na wygrana w lidze i CdR, nie ma sie nad czym zalic. V e B!
0
Widac ze gramy w 10, czesto nie ma po prostu do kogo podac
0
ALE GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! LEOOOO!!!!!!!
0
I tez trzeba przyznac, ale co jak co - Real ma pierdol**ecie w ofensywie
0
Czemu nie gramy tak od poczatku ;/. Jak wywalczymy wygrana na SB w 10 to beedzie naprawde piekne!!
0
Ja mam nadzieje na remis po przerwie
0
Jeszcze brakuje zeby nam Casillas strzelil, ehh :(
0
katalonczyk_21,
co Ty pierdzielisz czlowieku, sedzia jest dobry i Real gra dobrze, my gramy syf i pogodz sie z tym
0
Po meczu, dziekuje dobranoc. Nie tym razem. moze liga bedzie nasza, ale z taka gra nie mamy o czym marzyc
0
Nie ma co sie oszukiwac, Real nas dzisiaj zmiazdzy. Miejmy szczescie jesli skonczy sie na 2
0
Nic nie gramy, zero totalne.
0
Zalamka...
0
Zaj3biscie...
0
Co do ex-Barcelonistow to naprawde warto obejrzec ten filmik http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_336418&feature=iv&src_vid=G5QXhaGHdAo&v=C2eFvAAdUQI
Roni byl i bedzie Bogiem pilki nozej :)
0
Silva tak od niechcenia :D
0
Teraz kazdy hejci Torresa, a jesli strzelilby w tym meczu przynajmniej jedna bramke to przez 3/4 tych hejterow bylby noszony na rekach, eh...
0
Torres w podstawie, ciesze sie niezmiernie, uwiielbiam go :D
0
Odbiegajac od tematu nie wiem czy ktos widzial ale na stronce RM jest ukazana jedenastka La Liga wybrana przez UEFA. Kibicow Realu zżera zazdrosc ze to Valdes a nie Casillas zostal wybrany, to samo dotyczy Puyola, uwazaja ze powinien byc Pepe...
0
Jak dla mnie to na pierwszym powininen byc Perisic, to co strzelil z Arsenalem to poezja :) Ale ciesze sie rowniez i z takiego rozstawienia :P
0
Co tu duzo gadac, rece same skladaja sie do oklaskow. Niesamowite!