0

Nie wierze...

0

Co ten sedzia zrobil!?

0

Nienawidze takich meczow, cisniemy cisniemy i nic nie mozemy strzelic, a przeciwnikowi sie raz cos uda i odrazu brama ;/. Nie zmienia to faktu ze sadze, ze wygramy :)

0

Ehh, bez komentarza

0

Spartakowi wystarczy ten wynik, nie maja zamiaru nawet za polowe wyjsc...

0

Nie ze odbiegam od tematu, ale Oscar strzela piekne gole

0

Pedro jezdzi kolesia jak chce

0

LOL :D

0

Ale przeciez sedziowie pomagaja Barcie :)

0

Tello > Villa

0

Real wygral pierwsze 30 minut - Real wygral mecz. Brawo, byli lepsi. Miejmy nadzieje na wygrana w lidze i CdR, nie ma sie nad czym zalic. V e B!

0

Widac ze gramy w 10, czesto nie ma po prostu do kogo podac

0

ALE GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! LEOOOO!!!!!!!

0

I tez trzeba przyznac, ale co jak co - Real ma pierdol**ecie w ofensywie

0

Czemu nie gramy tak od poczatku ;/. Jak wywalczymy wygrana na SB w 10 to beedzie naprawde piekne!!

0

Ja mam nadzieje na remis po przerwie

0

Jeszcze brakuje zeby nam Casillas strzelil, ehh :(

0

katalonczyk_21,
co Ty pierdzielisz czlowieku, sedzia jest dobry i Real gra dobrze, my gramy syf i pogodz sie z tym

0

Po meczu, dziekuje dobranoc. Nie tym razem. moze liga bedzie nasza, ale z taka gra nie mamy o czym marzyc

0

Nie ma co sie oszukiwac, Real nas dzisiaj zmiazdzy. Miejmy szczescie jesli skonczy sie na 2

0

Nic nie gramy, zero totalne.

0

Zalamka...

0

Zaj3biscie...

0

Co do ex-Barcelonistow to naprawde warto obejrzec ten filmik http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_336418&feature=iv&src_vid=G5QXhaGHdAo&v=C2eFvAAdUQI
Roni byl i bedzie Bogiem pilki nozej :)

0

Silva tak od niechcenia :D

0

Teraz kazdy hejci Torresa, a jesli strzelilby w tym meczu przynajmniej jedna bramke to przez 3/4 tych hejterow bylby noszony na rekach, eh...

0

Torres w podstawie, ciesze sie niezmiernie, uwiielbiam go :D

0

Odbiegajac od tematu nie wiem czy ktos widzial ale na stronce RM jest ukazana jedenastka La Liga wybrana przez UEFA. Kibicow Realu zżera zazdrosc ze to Valdes a nie Casillas zostal wybrany, to samo dotyczy Puyola, uwazaja ze powinien byc Pepe...

0

Jak dla mnie to na pierwszym powininen byc Perisic, to co strzelil z Arsenalem to poezja :) Ale ciesze sie rowniez i z takiego rozstawienia :P

0

Co tu duzo gadac, rece same skladaja sie do oklaskow. Niesamowite!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?