0

Mentalnosc... e tam jakas Celta po co sie spinac -_-

0

Obrona sie sypie...

0

Po 1 po co nam kolejny napastnik, po 2 Villa zostaje!

0

DaMilio
Troche nie w porze ten Twoj komentarz xD

0

Essien na lewej obronie to porazka ;o

0

Nie ma co sie oszukiwac, Real ich zje :(

0

l0Messini
Chyba kibice Realu zapomnieli juz poprzedni sezon (chociazby mecz z Betisem i rzekome "udo" Ramosa :))

0

Wole takie zwyciestwo ManU niz jakiekolwiek zwyciestwo tego niebieskiego autokaru...

0

Dlaczego Villa? -_-

0

Najlepiej oddajmy klub szejkom i niech kupia Ronaldo i Balotelliego

0

BRAWO VV!

0

Messimilian
Zacznijmy wyceniac :D

0

Sprzedajemy Fabsa bo sie wywrocil

0

Xavi6:),
WOOOW ALE DZIWNE ZE VALDES OBRONIL! Ja pierdziele ludzie pamietacie go tylko z bledow i kiksow, ale to ze tyle razy nam ratowal dupy i zanotowal wspaniale interwencje to macie daleko gdzies..

0

Ale taki mecz az chce sie ogladac (mam na mysli mecz z Celticiem gdzie gral tylko 1 zespol)

0

Osobiscie obstawialem przed meczem wynik 1:4

0

Meo Lessi :D

0

Dobra ludzie Leo gra dzisiaj slabiej i to widac, ale przeciez nie pojdzie pod nasze pole karne, nie zjedzie calego boiska i strzeli okno... Dokladnie go kryja, on stara sie wykonywac swoja robote i tyle :)

0

Ale tez prawda jest taka ze Rayo w przeciwienstwie do Celticu nie stawia autobusu i czeka na kontry tylko gra odwaznie (przypomina Real w superpucharze) i wysoko stawia poprzeczke Barcie. Sadze ze w 2 polowie pykniemy przynajmniej jedna brameczke :)

0

Messimilian
Wiesz kazdy moze miec swoje zdanie :) To ze tak mowie nie oznacza ze juz calkiem Messi beznadziejny, sprzedajmy go do 5 ligi paragwajskiej. Wierze ze sie odblokuje i znowu zacznie grac na poziomie, ktorego nikt nie potrafi osiagnac :)

0

Messimilian
Nie chodzi mi o ten mecz, ale o wiele innych. Po prostu moim zdaniem to tak wyglada ze za czesto bierze na siebie zbyt duzy ciezar...

0

Leo robi z siebie zbyt wielka gwiazde, caly czas wybiera zle rozwiazania ;/

0

PILKARZ MECZU - BUSQUETS!!!

0

Sedziowie pomagaja Barcie oczywiscie. Dobry mecz, czuc lekki niedosyt.

0

Ma ktos dobry link na ktorym nie tnie na 100% (oprocz DrhTV) ?

0

VILLA VILLA VILLA!!! ZNOWU ASYSTA MESSIEGO! TO SIE NAZYWA GRA DO KONCA :)

0

FAAAAAAAAAAAAAAABS!!!! JEST!

0

Genialny mecz, musimy to wygrac...

0

Brawo!

0

JEEEEEEEEEEEEEEEEST!!! CISNIEMY ICH!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?