gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mentalnosc... e tam jakas Celta po co sie spinac -_-
0
Obrona sie sypie...
0
Po 1 po co nam kolejny napastnik, po 2 Villa zostaje!
0
DaMilio
Troche nie w porze ten Twoj komentarz xD
0
Essien na lewej obronie to porazka ;o
0
Nie ma co sie oszukiwac, Real ich zje :(
0
l0Messini
Chyba kibice Realu zapomnieli juz poprzedni sezon (chociazby mecz z Betisem i rzekome "udo" Ramosa :))
0
Wole takie zwyciestwo ManU niz jakiekolwiek zwyciestwo tego niebieskiego autokaru...
0
Dlaczego Villa? -_-
0
Najlepiej oddajmy klub szejkom i niech kupia Ronaldo i Balotelliego
0
BRAWO VV!
0
Messimilian
Zacznijmy wyceniac :D
0
Sprzedajemy Fabsa bo sie wywrocil
0
Xavi6:),
WOOOW ALE DZIWNE ZE VALDES OBRONIL! Ja pierdziele ludzie pamietacie go tylko z bledow i kiksow, ale to ze tyle razy nam ratowal dupy i zanotowal wspaniale interwencje to macie daleko gdzies..
0
Ale taki mecz az chce sie ogladac (mam na mysli mecz z Celticiem gdzie gral tylko 1 zespol)
0
Osobiscie obstawialem przed meczem wynik 1:4
0
Meo Lessi :D
0
Dobra ludzie Leo gra dzisiaj slabiej i to widac, ale przeciez nie pojdzie pod nasze pole karne, nie zjedzie calego boiska i strzeli okno... Dokladnie go kryja, on stara sie wykonywac swoja robote i tyle :)
0
Ale tez prawda jest taka ze Rayo w przeciwienstwie do Celticu nie stawia autobusu i czeka na kontry tylko gra odwaznie (przypomina Real w superpucharze) i wysoko stawia poprzeczke Barcie. Sadze ze w 2 polowie pykniemy przynajmniej jedna brameczke :)
0
Messimilian
Wiesz kazdy moze miec swoje zdanie :) To ze tak mowie nie oznacza ze juz calkiem Messi beznadziejny, sprzedajmy go do 5 ligi paragwajskiej. Wierze ze sie odblokuje i znowu zacznie grac na poziomie, ktorego nikt nie potrafi osiagnac :)
0
Messimilian
Nie chodzi mi o ten mecz, ale o wiele innych. Po prostu moim zdaniem to tak wyglada ze za czesto bierze na siebie zbyt duzy ciezar...
0
Leo robi z siebie zbyt wielka gwiazde, caly czas wybiera zle rozwiazania ;/
0
PILKARZ MECZU - BUSQUETS!!!
0
Sedziowie pomagaja Barcie oczywiscie. Dobry mecz, czuc lekki niedosyt.
0
Ma ktos dobry link na ktorym nie tnie na 100% (oprocz DrhTV) ?
0
VILLA VILLA VILLA!!! ZNOWU ASYSTA MESSIEGO! TO SIE NAZYWA GRA DO KONCA :)
0
FAAAAAAAAAAAAAAABS!!!! JEST!
0
Genialny mecz, musimy to wygrac...
0
Brawo!
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEST!!! CISNIEMY ICH!