0

Nie mowmy o sedziach, sami moglismy tez wygrac wiele meczy a przegralismy na wlasne zyczenie. GD zadecydowalo, w tym meczu sedziowanie bylo perfekcyjne. Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, zyje sie dalej a nastepny sezon jest nasz. VeB!

0

Tak na marginesie widzial ktos cud na Etihat Stadium? :D

0

Czyzby 50?

0

Bartuś
Co Ty gadasz, Masche na stoperze jest fenomenalny. Jemu odpowiada gra na tej pozycji i niech tak zostanie

0

Brawo Barca, czy wygrywasz czy nie jak i tak KOCHAM CIE! Czekam na CdR i na lepszy nowy sezon. VeB

0

tibijczyk997
Messi w wielkich meczach gra od Ronaldo 100x lepiej, Ronaldo gral w 3 ligach (w 2 stal sie gwiazda). Poza tym Leo gral przeciwko tym wszystkim wielkim zespolom co CR7, a moze nawet wiecej wiec po co te dyskusje?

0

tibijczyk997
Ronaldo sie popisal z Bayernem w serii karnych wiec wyjdz i zamknij drzwi :)

0

Ale podanie, palce lizac! 46 :)

0

45 :)

0

Brawo Leo, jeszcze kilka :D

0

Alves tragicznie gra w tym meczu ;/

0

Oby Masche nic nie bylo

0

43:43? :)

0

Komentator mowi ze Messi i Pedro najlepsi w dzisiejszym meczu z ofensywnych. Gdzie Alexis? :)

0

Murzynek to nawet z sedzia zagral bo na czarno ubrany xD

0

Afellay troche bojazliwie ; P

0

Ten murzyn co wszedl to jakis nerwowy:D

0

Fabs24
Nie tylko Ty;D

0

Ale to zrobil Leo ;o

0

Brawo Barca!

0

Pepe hahhahahahaha

0

Z przykroscia to mowie ale ten mecz sie oglada lepiej niz wczoraj nasza Barce. Ale to jest tylko i wylacznie wina Chelsea, za jej styl gry. Tutaj atakuja obie strony, mam nadzieje ze Bayern przejdzie dalej:)

0

Wcale nie bylo reki pepe :)

0

Goool :D

0

Teraz pewnie Twoje komentarze bedzie mozna ujrzec na rm.pl ehh..

0

mara_villa
Dziwny zbieg okolicznosci, bo wlasnie piszesz to po przegranym GD :)

0

Nie pozostaje nic innego jak pogratuloawc Realowi, byl dzisiaj lepszy i zasluzyl na zwyciestwo. Ale mam nadzieje ze sa tu prawdziwi kibice i beda z Barca na dobre i na zle, do konca. Nie zalamujmy sie, zostala jeszcze LM i CdR :). Wierni po porazce dumni po zwyciestwie , Visca el Barca!!!

0

Jestem pewny ze awansujemy do finalu, tylko ze niesamowicie irytuje mnie ta nieskutecznosc. No ludzie jak mozna z 5 metrow nie trafic!?

0

Modle sie o lepsza skutecznosc w sobote i w rewanzu...

0

CO TO MA BYC!!!!!!!?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?