gludi123
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mowmy o sedziach, sami moglismy tez wygrac wiele meczy a przegralismy na wlasne zyczenie. GD zadecydowalo, w tym meczu sedziowanie bylo perfekcyjne. Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, zyje sie dalej a nastepny sezon jest nasz. VeB!
0
Tak na marginesie widzial ktos cud na Etihat Stadium? :D
0
Czyzby 50?
0
Bartuś
Co Ty gadasz, Masche na stoperze jest fenomenalny. Jemu odpowiada gra na tej pozycji i niech tak zostanie
0
Brawo Barca, czy wygrywasz czy nie jak i tak KOCHAM CIE! Czekam na CdR i na lepszy nowy sezon. VeB
0
tibijczyk997
Messi w wielkich meczach gra od Ronaldo 100x lepiej, Ronaldo gral w 3 ligach (w 2 stal sie gwiazda). Poza tym Leo gral przeciwko tym wszystkim wielkim zespolom co CR7, a moze nawet wiecej wiec po co te dyskusje?
0
tibijczyk997
Ronaldo sie popisal z Bayernem w serii karnych wiec wyjdz i zamknij drzwi :)
0
Ale podanie, palce lizac! 46 :)
0
45 :)
0
Brawo Leo, jeszcze kilka :D
0
Alves tragicznie gra w tym meczu ;/
0
Oby Masche nic nie bylo
0
43:43? :)
0
Komentator mowi ze Messi i Pedro najlepsi w dzisiejszym meczu z ofensywnych. Gdzie Alexis? :)
0
Murzynek to nawet z sedzia zagral bo na czarno ubrany xD
0
Afellay troche bojazliwie ; P
0
Ten murzyn co wszedl to jakis nerwowy:D
0
Fabs24
Nie tylko Ty;D
0
Ale to zrobil Leo ;o
0
Brawo Barca!
0
Pepe hahhahahahaha
0
Z przykroscia to mowie ale ten mecz sie oglada lepiej niz wczoraj nasza Barce. Ale to jest tylko i wylacznie wina Chelsea, za jej styl gry. Tutaj atakuja obie strony, mam nadzieje ze Bayern przejdzie dalej:)
0
Wcale nie bylo reki pepe :)
0
Goool :D
0
Teraz pewnie Twoje komentarze bedzie mozna ujrzec na rm.pl ehh..
0
mara_villa
Dziwny zbieg okolicznosci, bo wlasnie piszesz to po przegranym GD :)
0
Nie pozostaje nic innego jak pogratuloawc Realowi, byl dzisiaj lepszy i zasluzyl na zwyciestwo. Ale mam nadzieje ze sa tu prawdziwi kibice i beda z Barca na dobre i na zle, do konca. Nie zalamujmy sie, zostala jeszcze LM i CdR :). Wierni po porazce dumni po zwyciestwie , Visca el Barca!!!
0
Jestem pewny ze awansujemy do finalu, tylko ze niesamowicie irytuje mnie ta nieskutecznosc. No ludzie jak mozna z 5 metrow nie trafic!?
0
Modle sie o lepsza skutecznosc w sobote i w rewanzu...
0
CO TO MA BYC!!!!!!!?????