iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie :)
1
Nie ja zwątpiłem w świat
0
HAHAHAHHAHAHAH niemogeę
0
Ustawione to jest nie mogę już jeba** broda
0
dokładnie
0
etam plotyy
0
hahah nie no zaraz jeb** broda mnie rozbraja wręcz blee
2
Nie broda prowadzi bożeee zrób coś
0
Hazarda puścić .. cooo
5
ja pie** jak się patrzę na tą brodę to żygać mi się chcę
1
Proszę niech wygra szwajcaria tylko nie broda
0
Moje marzenie transfery: Laporte,Aguero,Reus, Ale to jakieś 120 mln xD niby mamy tyle na transfery
0
O w mordę ta polityka porto to jest na naszą kieszeń chyba w tej chwili a Benatia ?
0
Żółw piosenka bardzo wchodzi w słuch :) bardzo też mi się spodobała
0
Ile musielibyśmy dać za mangalę ?
1
A Benatia lub Mangala chyba się nimi nie interesujemy w tej chwili też bardzo solidni stoperzy ale mangala to z 45 mln euro a Benatia z 25-30 mln
0
Jakiego stopera chcielibyście do Barcy apropo eurowizji najbardziej podobała mi się szwajcaria ale wierze w polaków oby wygrali :)
0
baba z brodą jakby wygrała wyśle tam pepe i zrobi tam pożądek
0
Ahhh ja taki rocznik ty może byłeś w takim roczniku kiedy się było w gimnazjum to szacun
0
Nie ale jak ktoś wyzywa cię od gimbusa poprzez to że chodzisz tylko do gimnazjum to się tego wstydzę..
0
Nie jestem 1998 specjalnie dałem 1996 (że niby nie jestem w gimnazjum )
0
Zaraz zasnę... i się obudzę po to aby iść do budy i pisać testy a miałem się wyluzować poprzez ten mecz
0
Nie rusza mnie to xD
0
Jutro real pokaże czego jest wart a ja życzę lm atletico :)
0
0
Dla kumatych.. Atletico wali dzisiaj głową w mur
0
mam nadzieję
0
Jezu wróciła Johaug
0
Dobry Diss:Obudż się twój sen już się skończył każdy twój tekst jest do wyrzucenia , mówisz że twoje teksty są tak zajebiste a fakty są takie że jesteś słaby więc lepiej zamknij ryja.. polecam ci pójście do daltonisty on pomorze ci jak normalnie powinieneś pisać jakis argumencik(,,Zostaniesz cie z niczym '') co to kurwa ma być przyprawiasz mnie o migrenę zaraz zadzwonię po karetkę 999 to ten numer tobie polecam psychiatryka haha Co ty myślisz że bossem jesteś nawet nie umiesz przytoczyć normalnej metafory tylko ciągle pierdolisz o tym że przetniesz moje żyły nawet nie wiesz co ne kryją czystą raperską siłę ziomek i co zawstydzony, jednak zapomnaiłes o tym że ja niejestem emo a tym kim jesteś elton -john pewnie zbierasz miliony ,gówna prawda koniec tej zabawy przejdzmy do religi mówisz że będę miał trwogę do Boga ja chociaż w niego wierzę i nie uciekam od każdego problemu( jak ty) i nie jestem ateistą poczekaj aż on ci się odwdzięczy wtedy będziesz jęczał i prosił o przebaczenie. Co jeszcze masz mi do powiedzenia że gdy się wkurwisz jesteś zbytnio niemiły hah lepszego żartu dawno nie słyszałem.Jesteś już skończony i przereklamowany więc proszę zrób mi przysługę i odejdż stąd bo gdy ja się zdenerwuje będzie widać po tobie tylko czerwoną plamę dziwko powiem ci do widzenia może kiedyś dorównasz mi poziomem ale narazie wybierz w dużą przejażdżkę i na świeżo przemyśl o czym rapujesz odnajdż swój styl a nie kopiujesz go od innych. Powiem ci jedno Wypierdalaj.. nie masz czego tutaj szukać .. To nie dla ciebie :)
0
Jezu ja marzę o 5:0