iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz uzbierałes sume plusików 10 wiec idz pozatym wiem ze ty nie jestes głupi tylko czuwasz sie w trolla
0
Okej dasz juz spokój z ty liberalizmem itd.. porozmawiaj z nami o czyms sensownym no. o piłce nożnej
0
To idż do zarzadu a nie na czacie o tym mówisz
0
Co my ci zrobilismy ze tak sie zachwoujesz ?
0
Proszę skończ to ...
0
Cb stara powinna sie wyrzec
0
Ta city spuchło
0
Niebadzmy tacy pochopni sevilla jest dobra
0
Pseudofan
0
Spoko
0
No tak ale przy jego formie złoto jest prawdopodobne o ile nie spali buraka
0
A tak apropo o której ten konkurs w skokach jutro ?
0
Uważacie ze stoch bedzie miał jutro złoto
0
Nom..
0
Jutro oby stoch po złoto
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=658631747530261&set=a.485813244812113.110793.485258888200882&type=1&theater
0
My tez nie mamy takiego łatwego niedługo boje o lm z city dobrzee ze maja chyba lekka obnizke formy
0
Chyba sobie poszedł..
0
S&S&S
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=658631747530261&set=a.485813244812113.110793.485258888200882&type=1&theater
0
Sterling to jest talent bardzo dobry mecz w jego wykonaniu
0
Powinni sie zmieniac na jakis okres bo 5 adminów i 24 h to słaba sprawa uwierz mi
0
Ciekawe ile na cb już raportów poszło
0
wysyłam *
0
Gościu zaraz robie screna twoich komentarzy i wysłam do redakcji..
0
Wiem..
0
Słuszna rada
0
Admini teraz jakoś nie banują... FUCK LOGIC
0
Wypier.. na swoją drewnianą stronę gimbie cofnięty w rozwoju jebac socjalizm i cb OUT YOU
0
To słabo czujesz