0

Juz uzbierałes sume plusików 10 wiec idz pozatym wiem ze ty nie jestes głupi tylko czuwasz sie w trolla

0

Okej dasz juz spokój z ty liberalizmem itd.. porozmawiaj z nami o czyms sensownym no. o piłce nożnej

0

To idż do zarzadu a nie na czacie o tym mówisz

0

Co my ci zrobilismy ze tak sie zachwoujesz ?

0

Proszę skończ to ...

0

Cb stara powinna sie wyrzec

0

Ta city spuchło

0

Niebadzmy tacy pochopni sevilla jest dobra

0

Pseudofan

0

Spoko

0

No tak ale przy jego formie złoto jest prawdopodobne o ile nie spali buraka

0

A tak apropo o której ten konkurs w skokach jutro ?

0

Uważacie ze stoch bedzie miał jutro złoto

0

Nom..

0

Jutro oby stoch po złoto

0

My tez nie mamy takiego łatwego niedługo boje o lm z city dobrzee ze maja chyba lekka obnizke formy

0

Chyba sobie poszedł..

0

S&S&S

0

Sterling to jest talent bardzo dobry mecz w jego wykonaniu

0

Powinni sie zmieniac na jakis okres bo 5 adminów i 24 h to słaba sprawa uwierz mi

0

Ciekawe ile na cb już raportów poszło

0

wysyłam *

0

Gościu zaraz robie screna twoich komentarzy i wysłam do redakcji..

0

Wiem..

0

Słuszna rada

0

Admini teraz jakoś nie banują... FUCK LOGIC

0

Wypier.. na swoją drewnianą stronę gimbie cofnięty w rozwoju jebac socjalizm i cb OUT YOU

0

To słabo czujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?