iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Tak sobie powiem ze costa jest niesmowicie szybki
0
Atletico liderem oby athletico wygrało z realem bo jezeli madryt wygra bedzie to dl nas czarny weekend o ile juz nie jest
0
ale costa ma szybkość
0
http://mem.kwejk.pl/site_media/obrazki/memimg/89.72.243.86_VwqqqhCqEUWCKbqS.jpg?1391035508
0
HAHAHA niemoge xd
0
Niemoge z tego afelej beka na całego
0
hahah 11 zawodników levante w swoim polu karnym xD
0
Kurcze czemu w lidze nie wygralismy 5:1 mecz trwa oczywiscie moze bedzie ich więcej juz wolałbym by tu był ten bezmyslny remis 1:1
0
Widze hala dzieci minusuja :)
0
Panie Sędzio....
0
afelej xD
0
Jak na treningu alexis piekna asysta fabregas formalność
0
Znafca * naucz sie pisać
0
Ładnie 4:1 łiii apropo city 5:1 z totenthamem xD
0
oby zrobił jeszcze gole innych zawodników :)
0
Widziałem :)
0
0
oj sorry za ten koment ze real nas dogonił pff
0
Najgorsze jest to że real nas dogonił
0
0
Kurwa sorry ze musze to powiedziec ale messi usiadł
0
Ale ta babka co prowadzi gale zp ma tapete na ryju
0
Zlatan bezkonkurencyjny :)
0
O dokładnie antonella bardziej taka delikatna a irina taka gorąca ja zostaje przy irinie jak mówie kwestia gustu
0
Wiesz co prawie każdy fan realu by powiedział ze irina jest ładniejsza od antonelli dla mnie irina ciutk eładniejsza kwestia gustu :)
0
Wiem... tylko mówie ze ronaldo ze tez ma hot laske
0
Według mnie ronaldo zasłużył na zp Jednak gdyby zp zdobył messi lub ribery to juz był uznał to za korupcje JEDNAK I TAK MESSIJEST NAJLEPSZY NA ŚWIECIE (CAŁOKSZTAŁT)
0
Ale Ronaldo ma laske
0
Arda porobił