0

0

Tak sobie powiem ze costa jest niesmowicie szybki

0

Atletico liderem oby athletico wygrało z realem bo jezeli madryt wygra bedzie to dl nas czarny weekend o ile juz nie jest

0

ale costa ma szybkość

0

HAHAHA niemoge xd

0

Niemoge z tego afelej beka na całego

0

hahah 11 zawodników levante w swoim polu karnym xD

0

Kurcze czemu w lidze nie wygralismy 5:1 mecz trwa oczywiscie moze bedzie ich więcej juz wolałbym by tu był ten bezmyslny remis 1:1

0

Widze hala dzieci minusuja :)

0

Panie Sędzio....

0

afelej xD

0

Jak na treningu alexis piekna asysta fabregas formalność

0

Znafca * naucz sie pisać

0

Ładnie 4:1 łiii apropo city 5:1 z totenthamem xD

0

oby zrobił jeszcze gole innych zawodników :)

0

Widziałem :)

0

0

oj sorry za ten koment ze real nas dogonił pff

0

Najgorsze jest to że real nas dogonił

0

0

Kurwa sorry ze musze to powiedziec ale messi usiadł

0

Ale ta babka co prowadzi gale zp ma tapete na ryju

0

Zlatan bezkonkurencyjny :)

0

O dokładnie antonella bardziej taka delikatna a irina taka gorąca ja zostaje przy irinie jak mówie kwestia gustu

0

Wiesz co prawie każdy fan realu by powiedział ze irina jest ładniejsza od antonelli dla mnie irina ciutk eładniejsza kwestia gustu :)

0

Wiem... tylko mówie ze ronaldo ze tez ma hot laske

0

Według mnie ronaldo zasłużył na zp Jednak gdyby zp zdobył messi lub ribery to juz był uznał to za korupcje JEDNAK I TAK MESSIJEST NAJLEPSZY NA ŚWIECIE (CAŁOKSZTAŁT)

0

Ale Ronaldo ma laske

0

Arda porobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?