0

Kruczek ma chrypkę tak się darł

0

Admini usuwają komentarze na temat Kamila po prostu żenada

0

To jest historyczny dzień

0

Co to o Kamilu sobie pomówic nie możemy żałosne..

0

Kurde przeniesliscie z tamtego artykułu i niewiedziałem co sie stało

0

Największy nokaut w historii igrzysk olimpijskich :)

0

Szkoda że małysz nie zdobył tego złota...

0

Boże co za dzień jeszcze zeby barca usiadła na fotek liderw

0

Kto płacze ze szczescia bo ja tak

0

ZŁOTO......................................................

0

I KAMIL .. ZAWAŁU DOSTANE

0

Moglibyście dać plusiki przy moim komentarzu na temat mikeigo był tak jak mówił kolega maskotką naszej strony :)

0

Droga redakcjo moglisbyście odblokowąc mikimessi wiem ze przegiął ale wiekszosc naszych kibiców w go poprostu lubi znakomity troll

0

NIE wliczają się

0

Szkoda...

0

KAMIL ZŁOTO DLA NAS LEĆ KAMIL LEĆ

0

Moje gardło ...

0

ja cos czuje ze tez dostane przez tego pajaca

0

haha zobaczymy

0

Nie byłbym tego taki pewny

0

stary ja go próbuje aby stąd poszedł ale widze ze niczym to skutkuje więc juz to koncze

0

spoko łach z tym gosciem jest

0

hahah

0

0

Za mało osób jest aby go spełnic

0

Ces jest bardzo dobry a nie słaby ma w tym sezonie juz 10 asist

0

idz juz grac

0

No spoko

0

Okej w co w fife ? Jestem Komunistą

0

wczuwasz *

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?