iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kruczek ma chrypkę tak się darł
0
Admini usuwają komentarze na temat Kamila po prostu żenada
0
To jest historyczny dzień
0
Co to o Kamilu sobie pomówic nie możemy żałosne..
0
Kurde przeniesliscie z tamtego artykułu i niewiedziałem co sie stało
0
Największy nokaut w historii igrzysk olimpijskich :)
0
Szkoda że małysz nie zdobył tego złota...
0
Boże co za dzień jeszcze zeby barca usiadła na fotek liderw
0
Kto płacze ze szczescia bo ja tak
0
ZŁOTO......................................................
0
I KAMIL .. ZAWAŁU DOSTANE
0
Moglibyście dać plusiki przy moim komentarzu na temat mikeigo był tak jak mówił kolega maskotką naszej strony :)
0
Droga redakcjo moglisbyście odblokowąc mikimessi wiem ze przegiął ale wiekszosc naszych kibiców w go poprostu lubi znakomity troll
0
NIE wliczają się
0
Szkoda...
0
KAMIL ZŁOTO DLA NAS LEĆ KAMIL LEĆ
0
Moje gardło ...
0
ja cos czuje ze tez dostane przez tego pajaca
0
haha zobaczymy
0
Nie byłbym tego taki pewny
0
stary ja go próbuje aby stąd poszedł ale widze ze niczym to skutkuje więc juz to koncze
0
spoko łach z tym gosciem jest
0
hahah
0
0
Za mało osób jest aby go spełnic
0
Ces jest bardzo dobry a nie słaby ma w tym sezonie juz 10 asist
0
idz juz grac
0
No spoko
0
Okej w co w fife ? Jestem Komunistą
0
wczuwasz *