iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8:0 pamiętam ten mecz z osanuą
0
Co się dzieje z manchesterem ciekawi mnie czy to jest powód odejścia sir alexa fergusona
0
3:0 hahah
0
Według mnie Chelsea będzie mistrzem jestem realistą lecz city też ma na to wielką szansę nie grali 3 meczów
0
Jaki wynik pomiędzy city a hull ?
0
Zniszczyliśmy ich ..
0
4:1 w dwumeczu wooow..
0
Jee już lepszy humor mam
0
DANIIIIII
0
Zajebiście znam to na pamięć
0
Szkoda trochę mi city...
0
Po hat tricka...
0
MEsssi
0
Ważna wygrana visca el comandor :)
0
Ale ktoś miał niezłego skilla ze trafił takiego head cristiano
0
Dos Santos... wy kompletnie nie ogarniacie (niektórzy) czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
Modrić teraz nieźle gra trzeba to powiedzieć...
0
0:5 w w dwumeczu widać ze atletico nie bierze pucharu króla na poważnie co niezmienia faktu iż real jest teraz całkiem dobry...
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/734666_463604463700449_946065801_n.jpg
0
Pique I Dani to nie jest juz to co kiedyś
0
Wydaje mi się ze decydującym meczem o mistrzostwo będzie mecz z realem na santiago
0
Rakitic wymiata juz tyle pieknych bramek strzelił w tym sezonie
0
Zobaczcie linka naprawde was zaskoczy i to pozytywnie
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152608563309745&set=a.10150902179284745.513241.20245299744&type=1&theater
0
Tak jutro o 22 na fox :)
0
Tak z innej beczki nie na temat piłki nożnej ktoś stad ogląda serial The Walking Dead
0
Ja tam do Jagody nic nie mam poprostu mówi tak filzoficznie taka moja opinia
0
Walter uspokój się
0
Już prześcieradła z madrytu minusują
0
Złoto Kamila i Powrót Króla