0

8:0 pamiętam ten mecz z osanuą

0

Co się dzieje z manchesterem ciekawi mnie czy to jest powód odejścia sir alexa fergusona

0

3:0 hahah

0

Według mnie Chelsea będzie mistrzem jestem realistą lecz city też ma na to wielką szansę nie grali 3 meczów

0

Jaki wynik pomiędzy city a hull ?

0

Zniszczyliśmy ich ..

0

4:1 w dwumeczu wooow..

0

Jee już lepszy humor mam

0

DANIIIIII

0

Zajebiście znam to na pamięć

0

Szkoda trochę mi city...

0

Po hat tricka...

0

MEsssi

0

Ważna wygrana visca el comandor :)

0

Ale ktoś miał niezłego skilla ze trafił takiego head cristiano

0

Dos Santos... wy kompletnie nie ogarniacie (niektórzy) czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

Modrić teraz nieźle gra trzeba to powiedzieć...

0

0:5 w w dwumeczu widać ze atletico nie bierze pucharu króla na poważnie co niezmienia faktu iż real jest teraz całkiem dobry...

0

Pique I Dani to nie jest juz to co kiedyś

0

Wydaje mi się ze decydującym meczem o mistrzostwo będzie mecz z realem na santiago

0

Rakitic wymiata juz tyle pieknych bramek strzelił w tym sezonie

0

Zobaczcie linka naprawde was zaskoczy i to pozytywnie

0

Tak jutro o 22 na fox :)

0

Tak z innej beczki nie na temat piłki nożnej ktoś stad ogląda serial The Walking Dead

0

Ja tam do Jagody nic nie mam poprostu mówi tak filzoficznie taka moja opinia

0

Walter uspokój się

0

Już prześcieradła z madrytu minusują

0

Złoto Kamila i Powrót Króla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?