0

HAHAH

0

Szkoda kibiców Sevilli

0

Boże ale Klepa

0

Cesc !!!!!!

0

Messi

0

Przekroczyliśmy barierę strzelonych 60 goli brawo przy tym tylko 17 goli straconych xD czyli nasza obrona nie taka słaba albo valdes jest bogiem

0

Ale messi podanie palce lizać

0

Faull....

0

Tak nie na temat kto z was ogląda The Walking Dead ?

0

Deryl !

0

Są naiwni jak 4 letnie dzieci niczym szpaku jak za dawnych lat

0

King Leo

0

Muszę złapać oddech teraz ty xD

0

10 gol messiego w la liga brawo

0

mesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale gol wielbie cie królu

0

ŻART

0

Jagoda nareszcie mówi coś sensownego..

0

Suchar:Alexis spalił las :)

0

ojoj splaony

0

gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0

haha parodia

0

Xavi to chyba nie był strzał tylko podanie na oślep

0

Alexis mógł strzelać

0

HAHAHA

0

No japierdole..

0

Song szaleje

0

Pique kanał dostał..

0

kurwaaaaaa

0

Proszę cię...

0

Prawda wczoraj był taki debil który dodawał takie komentarze ze się w pale nie mieści a teraz usuwacie tak piękne komentarze FUCK LOGIC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?