0

Może stracic bo na ta chwile mamy lepszy bilans bramkowy od realu

0

Sorry ze to powiem ale chujowo wygląda to nasz miejsce na 3 miejscu jutro jednak sie to zmieni mam taka wilka nadzieje

0

jee atletico przegrało hala dzieci juz oewnie sie ciesza ze sa na pozycji lidera jednak jutro sie to zmieni :)

0

Mou dobry taktyk ale z osobowóści go nienawidze tak chelsea ma duże szanse na mistrza :)

0

Te jego wrzutki też mnie irytują

0

hahahahahahahahhahahaha

0

Zgłaszać go

0

Jedno koło sie troche rozklekotalo więć jest mała dziurka

0

Podałem cie do modercji wiec juz siedz cicho :)

0

hahah red card :)

0

NOOO GOLAZZOO

0

Boże co my w szachy gramy... (taka gra to city nas rozjedzie)

0

Podobno psh go chce ale osobiscie chcem w 100% aby został ale to co on prezentuje to nie jest poziom fc barcelona

0

uffffff

0

Trudno to powiedzieć ale Real jest mocny...

0

ten komentator próbuje wydobyc z siebie emocje ale słabo mu to idzie..

0

atletico nie bierze tego meczu na serio ...

0

Komentator chyba troszkę się kawy napił

0

Raula*

0

Możecie mnie minusować ale Jese przypomina mi ralu tym sprytem

0

Święta prawda

0

pfff ten komentator przebija afeleja prawie zasnąłem....

0

dobrze mówi pressing na światowym poziomie

0

powinno byc przynajmniej 1:0 lol z realem trzeba takie sytuacje wykorzystywac

0

Jezu jak on to przyjał

0

Dlaczego...

0

Z ruchu ust nie umiem mówić xD

0

Obejrzyjscie sobie koniecznie :)

0

Brałes juz te psychotropy ?

0

4:0 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?