iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może stracic bo na ta chwile mamy lepszy bilans bramkowy od realu
0
Sorry ze to powiem ale chujowo wygląda to nasz miejsce na 3 miejscu jutro jednak sie to zmieni mam taka wilka nadzieje
0
jee atletico przegrało hala dzieci juz oewnie sie ciesza ze sa na pozycji lidera jednak jutro sie to zmieni :)
0
Mou dobry taktyk ale z osobowóści go nienawidze tak chelsea ma duże szanse na mistrza :)
0
Te jego wrzutki też mnie irytują
0
hahahahahahahahhahahaha
0
Zgłaszać go
0
Jedno koło sie troche rozklekotalo więć jest mała dziurka
0
Podałem cie do modercji wiec juz siedz cicho :)
0
hahah red card :)
0
NOOO GOLAZZOO
0
Boże co my w szachy gramy... (taka gra to city nas rozjedzie)
0
Podobno psh go chce ale osobiscie chcem w 100% aby został ale to co on prezentuje to nie jest poziom fc barcelona
0
uffffff
0
Trudno to powiedzieć ale Real jest mocny...
0
ten komentator próbuje wydobyc z siebie emocje ale słabo mu to idzie..
0
atletico nie bierze tego meczu na serio ...
0
Komentator chyba troszkę się kawy napił
0
Raula*
0
Możecie mnie minusować ale Jese przypomina mi ralu tym sprytem
0
Święta prawda
0
pfff ten komentator przebija afeleja prawie zasnąłem....
0
dobrze mówi pressing na światowym poziomie
0
powinno byc przynajmniej 1:0 lol z realem trzeba takie sytuacje wykorzystywac
0
Jezu jak on to przyjał
0
Dlaczego...
0
Z ruchu ust nie umiem mówić xD
0
0
Brałes juz te psychotropy ?
0
4:0 xD