iwan64892
Dołączył/a: kwiecień 2013
Zgorzelec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
narazie
0
fajnie johaug
0
0
Musimy to wygrać
0
0
No nieźle chelsea
0
Mam taką wielką nadzieję :)
0
MASAKRACJA TAK TO NAZWĘ
0
5:0 haha
0
Taka ciekawostka pewnie uznacie mnie za fana bayernu ale nim nie jestem w tym sezonie bayern jest zespołem który ma największą średnią ilość posiadania piłki-68,7 % Druga jest Barcelona 63,9 %
0
Wytłumaczycie mi na czym polega klazula na tym że licytacja zaczyna się od 20mln jak np. w przypadku montoyi możecie mnie minusować tylko chcem to wiedzieć
0
Hazard na chwilą obecną jest lepszy ale zobaczymy jak neymara talent eksploduje w 100% wtedy będziemy ich porównywać
0
4:0
jest
0
4:0
0
Chciałbym aby była możliwość wybrania komentarzu promadryckiego lub probarcelońskiego
0
ale gollllll
0
aż takim ekspertem to piłki nożnej nie jestem ale wiem że napisanie tam jakiegos gościa było złytm trafem
0
Ile ma messi bramek w obecnej lm 8 czy 9 ?
0
Nie musimy przechodzić do tego że sędzia dał im eliminacje do półfinału mówie że mieli silne ekipy
0
Dałbym za PSG .. Chelsea ale ta para jest praktycznie wyrównana
0
Szkoda że ronaldo pobije rekord strzelecki należący do messiego i jakiegoś tam gościa (14 bramek) a ronaldo ma ich już obecnie 13
0
Tak przed rok temu mieli bardzo mocny manchester united i nieprzewidywalnie mocne galatasaray a z dortmundem to już każdy wie co było...
0
Najlepszą drużyną świata nie jest ale może zostać jak wygra lm obecnie bayern jest najmocniejszy
0
7:0 woow
0
messi hat trick jee
0
Tak z ciekawości .. kto ma w tym sezonie większą średnią posiadania piłki Barca czy Bayern ?
0
u Dani jak trzepnął
0
I z lewej nogi :)
0
Iniesta cud miód i malina jest w formie
0
Iniesta ale golll