0

narazie

0

fajnie johaug

0

0

Musimy to wygrać

0

0

No nieźle chelsea

0

Mam taką wielką nadzieję :)

0

MASAKRACJA TAK TO NAZWĘ

0

5:0 haha

0

Taka ciekawostka pewnie uznacie mnie za fana bayernu ale nim nie jestem w tym sezonie bayern jest zespołem który ma największą średnią ilość posiadania piłki-68,7 % Druga jest Barcelona 63,9 %

0

Wytłumaczycie mi na czym polega klazula na tym że licytacja zaczyna się od 20mln jak np. w przypadku montoyi możecie mnie minusować tylko chcem to wiedzieć

0

Hazard na chwilą obecną jest lepszy ale zobaczymy jak neymara talent eksploduje w 100% wtedy będziemy ich porównywać

0

4:0
jest

0

4:0

0

Chciałbym aby była możliwość wybrania komentarzu promadryckiego lub probarcelońskiego

0

ale gollllll

0

aż takim ekspertem to piłki nożnej nie jestem ale wiem że napisanie tam jakiegos gościa było złytm trafem

0

Ile ma messi bramek w obecnej lm 8 czy 9 ?

0

Nie musimy przechodzić do tego że sędzia dał im eliminacje do półfinału mówie że mieli silne ekipy

0

Dałbym za PSG .. Chelsea ale ta para jest praktycznie wyrównana

0

Szkoda że ronaldo pobije rekord strzelecki należący do messiego i jakiegoś tam gościa (14 bramek) a ronaldo ma ich już obecnie 13

0

Tak przed rok temu mieli bardzo mocny manchester united i nieprzewidywalnie mocne galatasaray a z dortmundem to już każdy wie co było...

0

Najlepszą drużyną świata nie jest ale może zostać jak wygra lm obecnie bayern jest najmocniejszy

0

7:0 woow

0

messi hat trick jee

0

Tak z ciekawości .. kto ma w tym sezonie większą średnią posiadania piłki Barca czy Bayern ?

0

u Dani jak trzepnął

0

I z lewej nogi :)

0

Iniesta cud miód i malina jest w formie

0

Iniesta ale golll

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?