jamaica_bart
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z jednej strony slabo a z drugiej mamy Sandro , Munira i Adama , którzy zaczna wtedy częściej grać
3
No tak sa ludzie i taborety..
1
Monaco to dobry kierunek żeby się pokazać , w końcu tam młodzi dostają szanse
0
Hehehehe 90 milionow hehehe ..XD
4
Kupić i zostawić go na na wypożyczeniu w Interze do stycznia
5
Bez przesady ,Barca nie może puścić Pedro jak i Bartre po to żeby kupić Pogbe..
0
Zatwierdzam jako suchar roku
0
Pressing i i kontrataki to może być skuteczny sposób na Bayern :)
0
obojętnie jaki wynik byle 3 pkt ~!
0
wracaj jak najszybciej Thomas ! :)
1
tu nie wina Enrique tylko chłopaki na własne życzenie zremisowali mecz ...
0
a to sorry nie wiedziałem, Madrytczyku chyba kpisz ! :o
0
nie było spalonego przy golu Thomasa :)
1
szkoda talentu na to żeby siedział na ławce
0
wyczuwam smak zwycięstwa nad realkiem :d
0
Bravo-Alves -Bartra -Mathieu - Adriano-Mascherano-Rafinha -Xavi - Pedro -Suarez -Messi tak widzę skład na ten mecz
0
a co ma to do rzeczy ? prawda jest taka że drużyna fatalnie i nie potrafiła konkretnie odpowiedziec na pierwsza bramke jak z Atletico. Co nie zmienia faktu ze Malaga zagrała dobrze w obronie
0
Alves.. Alvesem , ale co ten Alba wyrabia ostatnio ? Z Malaga kopnąć zawodnika w plecy a wczoraj takiego nura zaliczyć? kpina..
0
jedynie co potwierdził to fakt że Barca dalej ma problem z drużynami ''Autobusami''
0
nasze tridente nie istniało w ogole
0
0
Brawo dla autora tekstu w 100 % identyczne mam zdanie !
0
a może Rafinha z Rakiticiem ?
0
a na jakiej podstawie Ty tak uważasz?
0
na pewno nie od samego początku spotkania
0
media i sezonowcy chciały.
0
wnosi asysty i to się liczy ! bramki przyjdą z czasem
0
Mathieu nie zagra < kontuzja>
1
człowieku, Suarez gra pierwszy sezon w Barcelonie , z czego wcześniej nie grał w ogóle tylko w jakiś sparingach ! Potrzebuje czasu żeby się dopasował do stylu Barcy. A forma w końcu przyjdzie i wróci goleador.
1
chyba że pan Jacek Laskowski będzie komentował :)