jamaica_bart
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potrzebuje link do darmowej transmisji. Czy ktoś ma ?
0
zwracam honor.
0
mały błąd w artykule,zamiast Juventusu w kolumnie AWANS powinna być Barca
sezon 2002/03
2
Ale byłoby zaje...fajnie gdyby na koniec skończył z trypletem i odszedł w chwale !
0
ciekawe może to jest jakieś rozwiązanie . Veb!
0
bądzmy realistami.. Tebas na to nie pozwoli
0
a ja obstawiam taki skład : Cliessen - Vidal - Pique - Umtiti - Alba - Mascherano - Rakitic - Iniesta - Messi -Suarez - Turan
19
aj te jego długie podania w tamtym czasie .. majstersztyk
1
Vidal da radę jeszcze będziemy jego rajdy prawą stroną z lepszymi rywalami niż Las Palmas :)
0
wygramy i utrzemy nos ..sami wiecie komu .. :)
1
0
eh szkoda to chyba przesądzone..
0
0
może lepiej Eusebio ?
0
Barca pokazuje ze jako potężny klub chce współpracował i pomagać mniejszemu który obecnie przeżywa tragedie, może nie patrzmy przez pryzmat interesów bo wiadomo ze Chapoecense w zamian tez będzie chciał sie zrewanżować w przyszłości a co za tym idzie dobra współpraca miedzy dwoma klubami :)
0
szczerze mówiąc momentami go rozumiem, patrząc co czasem sędziowie w Hiszpanii odwalają to już przegięcie..
4
Szczerze mówiąc bez szału i dupy nie urywa ..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Marlon i Aleni niech pograją !
1
Nie zwalajcie na Lucho,bo to nie on sfaulował a Tytan zachował sie jak junior..
0
Pewnie będzie jak mówisz ale pomyślałem ze kreatywności w pomocy i dobrych zagrań do Neymara i Suareza
0
O sorry ez Rafinhi w takim razie :p
0
Ter Stegen
Mascherano - Pique - Umtiti
Roberto - Messi - Busquets -Iniesta- Alba Suarez-Neymar
11
Paco to nie manekin challenge !
0
dokładnie, dlatego jak ważna była obecność Fabregasa czy Thiago w zespole .. przecież dużo ludzi mówiła o nich następca Xaviego ( patrz Cesc) oraz następca Iniesty ( patrz Thiago ) Owszem Rakitic to żelazne płuca i on jest niesamowity pod wzgledem defensywnym czy także strzały DALEKA które nie stosujemy do cholery ! Gomes musi sie uczyc ale Denis czy Rafinha muszą ryzykować bo mają do tego predyspozycje . Choćby poczatek sezonu Denisa był bardzo obiecujący .
2
eh obecnie teraz żałuje że sprzedaliśmy Thiago czy Fabregasa .. byli to zawodnicy z kreatywnością , rozgrywaniem piłki , mieli jednak odwagę do prostopadlych podan do Messiego czy Pedro i się nie bali dryblować do przodu ..
0
Rafinha albo Denis albo ... Gomes ...
0
Racja ale jak narazie nie ma drugiego zawodnika w kadrze na Prawej obronie który mógłby grać na poziomie Roberto , (chyba ze sie wyjaśni sytuacja z Vidalem ) wiec na ten moment nie ma co marzyć o Bellerinie który nie chce i to potwierdził podpisujac kontrakt z Arsenalem dłuższy kontrakt
0
Nie ma szans na Bellerina bo sam deklarował ze nie przejdzie do Barcy a po co Roberto na stałe w pomocy skoro tam nie mógł sie przebić ?
0
Fajnie by było widzieć Marlona na stałe w pierwszej drużynie i jeszcze jednego wychowanka na prawej stronie w obronie.