0

potrzebuje link do darmowej transmisji. Czy ktoś ma ?

0

zwracam honor.

0

mały błąd w artykule,zamiast Juventusu w kolumnie AWANS powinna być Barca
sezon 2002/03

2

Ale byłoby zaje...fajnie gdyby na koniec skończył z trypletem i odszedł w chwale !

0

ciekawe może to jest jakieś rozwiązanie . Veb!

0

bądzmy realistami.. Tebas na to nie pozwoli

0

a ja obstawiam taki skład : Cliessen - Vidal - Pique - Umtiti - Alba - Mascherano - Rakitic - Iniesta - Messi -Suarez - Turan

19

aj te jego długie podania w tamtym czasie .. majstersztyk

1

Vidal da radę jeszcze będziemy jego rajdy prawą stroną z lepszymi rywalami niż Las Palmas :)

0

wygramy i utrzemy nos ..sami wiecie komu .. :)

1

0

eh szkoda to chyba przesądzone..

0

0

może lepiej Eusebio ?

0

Barca pokazuje ze jako potężny klub chce współpracował i pomagać mniejszemu który obecnie przeżywa tragedie, może nie patrzmy przez pryzmat interesów bo wiadomo ze Chapoecense w zamian tez będzie chciał sie zrewanżować w przyszłości a co za tym idzie dobra współpraca miedzy dwoma klubami :)

0

szczerze mówiąc momentami go rozumiem, patrząc co czasem sędziowie w Hiszpanii odwalają to już przegięcie..

4

Szczerze mówiąc bez szału i dupy nie urywa ..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Marlon i Aleni niech pograją !

1

Nie zwalajcie na Lucho,bo to nie on sfaulował a Tytan zachował sie jak junior..

0

Pewnie będzie jak mówisz ale pomyślałem ze kreatywności w pomocy i dobrych zagrań do Neymara i Suareza

0

O sorry ez Rafinhi w takim razie :p

0

Ter Stegen

Mascherano - Pique - Umtiti

Roberto - Messi - Busquets -Iniesta- Alba Suarez-Neymar

11

Paco to nie manekin challenge !

0

dokładnie, dlatego jak ważna była obecność Fabregasa czy Thiago w zespole .. przecież dużo ludzi mówiła o nich następca Xaviego ( patrz Cesc) oraz następca Iniesty ( patrz Thiago ) Owszem Rakitic to żelazne płuca i on jest niesamowity pod wzgledem defensywnym czy także strzały DALEKA które nie stosujemy do cholery ! Gomes musi sie uczyc ale Denis czy Rafinha muszą ryzykować bo mają do tego predyspozycje . Choćby poczatek sezonu Denisa był bardzo obiecujący .

2

eh obecnie teraz żałuje że sprzedaliśmy Thiago czy Fabregasa .. byli to zawodnicy z kreatywnością , rozgrywaniem piłki , mieli jednak odwagę do prostopadlych podan do Messiego czy Pedro i się nie bali dryblować do przodu ..

0

Rafinha albo Denis albo ... Gomes ...

0

Racja ale jak narazie nie ma drugiego zawodnika w kadrze na Prawej obronie który mógłby grać na poziomie Roberto , (chyba ze sie wyjaśni sytuacja z Vidalem ) wiec na ten moment nie ma co marzyć o Bellerinie który nie chce i to potwierdził podpisujac kontrakt z Arsenalem dłuższy kontrakt

0

Nie ma szans na Bellerina bo sam deklarował ze nie przejdzie do Barcy a po co Roberto na stałe w pomocy skoro tam nie mógł sie przebić ?

0

Fajnie by było widzieć Marlona na stałe w pierwszej drużynie i jeszcze jednego wychowanka na prawej stronie w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?