8

Fajnie by było już w styczniu mieć zawodnika takiego kalibru jak Coutinho. Przynajmniej odciążyłby Inieste w lidze jeśli na tej pozycji byłby ustawiany.

0

Dante to doświadczony zawodnik wiec nie ma co się dziwić ze Marlon ma ciężko.

0

Oczywiście ze tak

0

jesli mamy najlepsza drużynę w Europie to nawet Bayern i Chelsea powinnismy ograć.

3

a nie lepiej zastąpić Klubowe Mistrzostwa świata tym wynalazkiem? troche wyglada mi to bez sensu mieć takie dwie rozgrywki o podobnej fabule ..

0

jak nie Coutinho to już wole żeby spróbowali ściągnąć z powrotem Thiago.

0

Oby tak się stało bo nie wyobrażam sobie Barcy bez Leo. Leo po prostu zasłużył na taki kontrakt!

1

bardzo bym chciał żeby nasza szkółka znowu zaistniała w pierwszym składzie jak za czasów Guardioli. Oby kariera Alena,może Cucurella, Jose Arnaize czy Marlona potoczyła się tak jak kiedyś Pedro czy Busquetsa.

0

chodzi mi o zawodnika który będzie rywalizował z Semedo który jest świetny :) powiedzmy sobie szczerze bo ani S.Roberto ani Vidal na stałe nie mogą grać na prawej obronie ponieważ nie są to ich nominalne pozycje odpowiednio: środek pomocy i prawy skrzydłowy/pomocnik.

0

Wydaje mi się że klub musi dwóch zawodników kupić. Rozgrywający i prawa obrona.

0

powiedzmy sobie szczerze La Liga potrzebuje Barcy a Barca La Ligi więc moim zdaniem nic się nie zmieni i zostaniemy tam gdzie mamy być :)

0

Do boju Benedito !

1

brak słów. Benedito musisz !!

0

Mam nadzieję że będzie grał, grał i wróci do nas jako pewny punkt obrony :)

0

podejrzewam, że Messi przedłuży kontrakt nie z Bartomeu tylko z nowym prezydentem (moim zdaniem)

0

Podobno Ozila chcą ściągnąć. Myślicie że spoko ? ja nie oglądałem go często w Arsenalu ale słyszałem że niezły z niego leń..

0

Jakby to powiedzieć skoro nie mamy dobrego rozgrywającego i napastnika dla Suareza i Paco to kogo innego nie dać lepszego do pomocy niż Messiego ? Zwykła propozycja więc nie rozumiem twego komentarza

0

Czyli Messi do pomocy a Deulofeu, Paco i Suarez w ataku ?

2

przecież to aż prosi się o wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia ! jeśli tego nie zrobi zarząd to aż się boję meczy z trudnymi rywalami jak Real czy PSG....

2

prawa obrona dziurawa jak ser szwajcarski, lewy skrzydłowy mało zgrany jeszcze z Luisem który tylko się wścieka i pechowy dzisiaj Pique. Takie jest moje podsumowanie meczu. A jeśli zarząd myśli że z takim składem bez wzmocnień ( bo nie mówie tu o Paulinho) zdobędziemy cokolowiek to chyba ktoś powinien do psychiatry się zgłosić.

3

mam nadzieję że zaraz ogłoszą nowe nabytki i zakończy się okienko dobrymi nowinami ..

0

Palencia na zmianę z Vidalem może daliby radę.

2

Brawo ! najważniejszy jest środkowy pomocnik i ewentualnie prawy obrońca choć tutaj może postawi Valverde na Sergi Palencie i będzie dobrze

1

Ja jestem dobrej myśli co do wprowadzania pod wodzą Ernesto młodych zawodników jak Carles , Marlon czy Palencie do składu. Wszędzie stawiał na młodych więc dlaczego by i nie u nas tego nie robił ?

0

Trochę mi ulżyło ale powodzenia Unzue !

1

Taktyk , nie boi się wprowadzać świeżej krwi i o to chodzi ! jestem absolutnie za nim jak wcześniej za Pochettino ale to już najwidoczniej temat zamknięty :)

31

Marlon musi zostać ! Po co wydawać pieniądze na obrońce któy musi zaaklimatyzować cały sezon skoro mamy perełkę który imponuje spokojem i opanowaniem jak nasz Umtiti ?

3

na przykład Buffon ? Real nie zdobył jeszcze Ligi mistrzów a jak wiemy z Juve nie mieli nigdy łatwo:)

0

a ja myślę że to głupi pomysł sprzedawać Paco po tym jak się obecnie dobrze prezentuje w meczach miedzy innymi z Realem.

0

Dzięki Ci bardzo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?