jamaica_bart
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Fajnie by było już w styczniu mieć zawodnika takiego kalibru jak Coutinho. Przynajmniej odciążyłby Inieste w lidze jeśli na tej pozycji byłby ustawiany.
0
Dante to doświadczony zawodnik wiec nie ma co się dziwić ze Marlon ma ciężko.
0
Oczywiście ze tak
0
jesli mamy najlepsza drużynę w Europie to nawet Bayern i Chelsea powinnismy ograć.
3
a nie lepiej zastąpić Klubowe Mistrzostwa świata tym wynalazkiem? troche wyglada mi to bez sensu mieć takie dwie rozgrywki o podobnej fabule ..
0
jak nie Coutinho to już wole żeby spróbowali ściągnąć z powrotem Thiago.
0
Oby tak się stało bo nie wyobrażam sobie Barcy bez Leo. Leo po prostu zasłużył na taki kontrakt!
1
bardzo bym chciał żeby nasza szkółka znowu zaistniała w pierwszym składzie jak za czasów Guardioli. Oby kariera Alena,może Cucurella, Jose Arnaize czy Marlona potoczyła się tak jak kiedyś Pedro czy Busquetsa.
0
chodzi mi o zawodnika który będzie rywalizował z Semedo który jest świetny :) powiedzmy sobie szczerze bo ani S.Roberto ani Vidal na stałe nie mogą grać na prawej obronie ponieważ nie są to ich nominalne pozycje odpowiednio: środek pomocy i prawy skrzydłowy/pomocnik.
0
Wydaje mi się że klub musi dwóch zawodników kupić. Rozgrywający i prawa obrona.
0
powiedzmy sobie szczerze La Liga potrzebuje Barcy a Barca La Ligi więc moim zdaniem nic się nie zmieni i zostaniemy tam gdzie mamy być :)
0
Do boju Benedito !
1
brak słów. Benedito musisz !!
0
Mam nadzieję że będzie grał, grał i wróci do nas jako pewny punkt obrony :)
0
podejrzewam, że Messi przedłuży kontrakt nie z Bartomeu tylko z nowym prezydentem (moim zdaniem)
0
Podobno Ozila chcą ściągnąć. Myślicie że spoko ? ja nie oglądałem go często w Arsenalu ale słyszałem że niezły z niego leń..
0
Jakby to powiedzieć skoro nie mamy dobrego rozgrywającego i napastnika dla Suareza i Paco to kogo innego nie dać lepszego do pomocy niż Messiego ? Zwykła propozycja więc nie rozumiem twego komentarza
0
Czyli Messi do pomocy a Deulofeu, Paco i Suarez w ataku ?
2
przecież to aż prosi się o wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia ! jeśli tego nie zrobi zarząd to aż się boję meczy z trudnymi rywalami jak Real czy PSG....
2
prawa obrona dziurawa jak ser szwajcarski, lewy skrzydłowy mało zgrany jeszcze z Luisem który tylko się wścieka i pechowy dzisiaj Pique. Takie jest moje podsumowanie meczu. A jeśli zarząd myśli że z takim składem bez wzmocnień ( bo nie mówie tu o Paulinho) zdobędziemy cokolowiek to chyba ktoś powinien do psychiatry się zgłosić.
3
mam nadzieję że zaraz ogłoszą nowe nabytki i zakończy się okienko dobrymi nowinami ..
0
Palencia na zmianę z Vidalem może daliby radę.
2
Brawo ! najważniejszy jest środkowy pomocnik i ewentualnie prawy obrońca choć tutaj może postawi Valverde na Sergi Palencie i będzie dobrze
1
Ja jestem dobrej myśli co do wprowadzania pod wodzą Ernesto młodych zawodników jak Carles , Marlon czy Palencie do składu. Wszędzie stawiał na młodych więc dlaczego by i nie u nas tego nie robił ?
0
Trochę mi ulżyło ale powodzenia Unzue !
1
Taktyk , nie boi się wprowadzać świeżej krwi i o to chodzi ! jestem absolutnie za nim jak wcześniej za Pochettino ale to już najwidoczniej temat zamknięty :)
31
Marlon musi zostać ! Po co wydawać pieniądze na obrońce któy musi zaaklimatyzować cały sezon skoro mamy perełkę który imponuje spokojem i opanowaniem jak nasz Umtiti ?
3
na przykład Buffon ? Real nie zdobył jeszcze Ligi mistrzów a jak wiemy z Juve nie mieli nigdy łatwo:)
0
a ja myślę że to głupi pomysł sprzedawać Paco po tym jak się obecnie dobrze prezentuje w meczach miedzy innymi z Realem.
0
Dzięki Ci bardzo !