0

@johny11 przynajmniej już Setien rozwiał wątpliwości :

0

Alba ma większe doświadczenie, ale czy to dobry pomysł żeby go wystawiac od pierwszych minut ? Wydaje mi sie ze Junior może się spiąć i dać radę przez chociaż godzinę z Realem.

0

@Barca_Big_Moment To duża strata w defensywie bez Griezmanna nie uważasz?

0

Co myślicie o Aubameyangu? Myślicie, że pasowałby do naszego ataku ?

10

Dobry wybór z Rakiticiem i Vidalem. Potrzebuje dzisiaj Barca płuc i serca do gry.

2

Niech gra i pokaże najlepsza wersje !

2

Drużynę czy zawodnika ocenia się dopiero po tym jak coś zrobi dla drużyny a Martin nawet jeszcze nie zaczął.. dajcie mu spokój i zobaczymy co zrobi. Ja w niego wierze jak w cała drużynę !

36

W BVB nie miał problemów a tu nagle są ? Czy to was nie zastanawia ? I to nie dotyczy tylko Dembele ale całego zespołu!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i teraz wychodzą bokiem przygotowania fizyczne przeprowadzone latem.. brawo ! W końcu „nie jest to najważniejsze „

0

@Suzu jest to tylko moje zdanie na podstawie tego co czytam i słucham wypowiedzi ludzi związanych z klubem. Co wiem, wcześniej Dembele nie miał aż takich problemów zdrowotnych w poprzednich klubach jak teraz.

7

Sprawa jest poważna. Barcelona wkracza w bardzo ważny moment sezonu i trzeba rozwiązać ta sprawę jak najszybciej i sprowadzić piłkarza. Problem wydaje mi się nie leży tylko i wyłączne w Dembele ale w tym jak nonszalancko potraktował przygotowanie fizyczne w okresie przygotowawczym Valverde i niestety to może się nam odbić poważna czkawka w tym sezonie ale OBY NIE!

54

Tego właśnie mi brakowało, dążenie do perfekcji. Takiego trenera Barcelona potrzebuje, który nawet po wygraniu 5:0 wciąż uważa, że jest coś do poprawy! Eh.. pamiętam takiego trenera co miał podobnie. To dobry prognostyk! Dawaj Quique !!

1

@Stoiczkow700 nie martw się Puig będzie miał swoje szanse

0

Dodałbym jeszcze zero podjętego ryzyka i kreatywności ze strony pomocników w ataku

2

@AxelF w pełni masz racje. Za Guardioli czy Enrique zawodnicy przemieszczali jak po ustalonym sznurku dzisiaj kompletnie tego nie było.

0

Puig i Perez do zmiany

12

O tak, w końcu nie mogę się doczekać niedzielnego meczu ! VEB !

2

@YoungMan co do Arthura to nie przesadzajmy.

0

@ViscaBarca123 To byłby chyba cud gdyby z Atletico Ernesto postawił na ławce Pique

0

@norbi77 dokładnie!

3

Boże trzymajcie się mnie bo nie wyrobie ...Guardiola wróć

2

Czekaj, jak to było ? przygotowanie fizyczne nie jest najważniejsze?

2

moim zdaniem spokojnie mógłby dołączyć do I drużyny po odejściu Rakiticia. De Jong sprawuje się równie dobrze na pozycji pivota. Trio w postaci: De Jong - Arthur- Puig byłby czymś genialnie ciekawym.

0

no nie wiem czy to dobry pomysł , żeby Umtiti zagrał od 1 minuty...

0

zobaczymy do końca sezonu jak to będzie wyglądało z wynikami i decyzjami Ernesto, ale podejrzewam, że może być to decydujący sezon dla kariery Valverde w Barcelonie bo trochę nie wierzę, żeby zarząd tak długo czekał na zdobycie LM.

13

za intensywne były przygotowania fizyczne Ernesto !

0

Skandal ! Skandal ! :O

0

@SociosBlaugrana VIP league tam masz dobra jakość linki

2

Problemem nie jest Coutinho tylko Ernesto, który nie wykorzystuje jego potencjału. Natomiast nie ukrywam, ze Griezmann dałby świeżość w ataku i nie wiem czy to nie jest czas, żeby podziękować Suarezowi z I składu na rzecz francuza, który jest głodny sukcesów na poziomie klubowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?