jamaica_bart
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@johny11 przynajmniej już Setien rozwiał wątpliwości :
0
Alba ma większe doświadczenie, ale czy to dobry pomysł żeby go wystawiac od pierwszych minut ? Wydaje mi sie ze Junior może się spiąć i dać radę przez chociaż godzinę z Realem.
0
@Barca_Big_Moment To duża strata w defensywie bez Griezmanna nie uważasz?
0
Co myślicie o Aubameyangu? Myślicie, że pasowałby do naszego ataku ?
10
Dobry wybór z Rakiticiem i Vidalem. Potrzebuje dzisiaj Barca płuc i serca do gry.
2
Niech gra i pokaże najlepsza wersje !
2
Drużynę czy zawodnika ocenia się dopiero po tym jak coś zrobi dla drużyny a Martin nawet jeszcze nie zaczął.. dajcie mu spokój i zobaczymy co zrobi. Ja w niego wierze jak w cała drużynę !
36
W BVB nie miał problemów a tu nagle są ? Czy to was nie zastanawia ? I to nie dotyczy tylko Dembele ale całego zespołu!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i teraz wychodzą bokiem przygotowania fizyczne przeprowadzone latem.. brawo ! W końcu „nie jest to najważniejsze „
0
@Suzu jest to tylko moje zdanie na podstawie tego co czytam i słucham wypowiedzi ludzi związanych z klubem. Co wiem, wcześniej Dembele nie miał aż takich problemów zdrowotnych w poprzednich klubach jak teraz.
7
Sprawa jest poważna. Barcelona wkracza w bardzo ważny moment sezonu i trzeba rozwiązać ta sprawę jak najszybciej i sprowadzić piłkarza. Problem wydaje mi się nie leży tylko i wyłączne w Dembele ale w tym jak nonszalancko potraktował przygotowanie fizyczne w okresie przygotowawczym Valverde i niestety to może się nam odbić poważna czkawka w tym sezonie ale OBY NIE!
54
Tego właśnie mi brakowało, dążenie do perfekcji. Takiego trenera Barcelona potrzebuje, który nawet po wygraniu 5:0 wciąż uważa, że jest coś do poprawy! Eh.. pamiętam takiego trenera co miał podobnie. To dobry prognostyk! Dawaj Quique !!
1
@Stoiczkow700 nie martw się Puig będzie miał swoje szanse
0
Dodałbym jeszcze zero podjętego ryzyka i kreatywności ze strony pomocników w ataku
2
@AxelF w pełni masz racje. Za Guardioli czy Enrique zawodnicy przemieszczali jak po ustalonym sznurku dzisiaj kompletnie tego nie było.
0
Puig i Perez do zmiany
12
O tak, w końcu nie mogę się doczekać niedzielnego meczu ! VEB !
2
@YoungMan co do Arthura to nie przesadzajmy.
0
@ViscaBarca123 To byłby chyba cud gdyby z Atletico Ernesto postawił na ławce Pique
0
@norbi77 dokładnie!
3
Boże trzymajcie się mnie bo nie wyrobie ...Guardiola wróć
2
Czekaj, jak to było ? przygotowanie fizyczne nie jest najważniejsze?
2
moim zdaniem spokojnie mógłby dołączyć do I drużyny po odejściu Rakiticia. De Jong sprawuje się równie dobrze na pozycji pivota. Trio w postaci: De Jong - Arthur- Puig byłby czymś genialnie ciekawym.
0
no nie wiem czy to dobry pomysł , żeby Umtiti zagrał od 1 minuty...
0
zobaczymy do końca sezonu jak to będzie wyglądało z wynikami i decyzjami Ernesto, ale podejrzewam, że może być to decydujący sezon dla kariery Valverde w Barcelonie bo trochę nie wierzę, żeby zarząd tak długo czekał na zdobycie LM.
13
za intensywne były przygotowania fizyczne Ernesto !
0
Skandal ! Skandal ! :O
0
@SociosBlaugrana VIP league tam masz dobra jakość linki
2
Problemem nie jest Coutinho tylko Ernesto, który nie wykorzystuje jego potencjału. Natomiast nie ukrywam, ze Griezmann dałby świeżość w ataku i nie wiem czy to nie jest czas, żeby podziękować Suarezowi z I składu na rzecz francuza, który jest głodny sukcesów na poziomie klubowym.