jamaica_bart
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niezależnie czy zdobędzie puchar Króla, Valverde miał czas poukładać zespół, stworzyć styl i posiadać jakieś warianty taktyczne w różnych sytuacjach. Jedna wpadka ok, mogłem zrozumieć ale druga praktycznie identyczna sytuacja jest wybaczalna. Sorry, ale mam nadzieje ze Valverde odejdzie.
1
nie Nie i jeszcze raz nie powinien być już trenerem.
6
Zmiana Coutinho i wpuszczenie Semedo zmieniło przebieg meczu. Valverde świetnie zareagował a Coutinho nieźle zagrał w I połowie. Brawo Brawo !
2
Jak dla mnie Dembele z ławki mógłby wejść a Vidal powinien zagrać za Arthura, który zbytnio formy teraz nie ma.
0
no i bomba, teraz wszystkie siły na LM! VEB!
1
Nawet jeśli przegrają czy zremisują, cieszy mnie powołanie Puiga i Wague. Oby tylko zagrali !
0
Liczę na Puiga, ze w niedalekiej przyszłości będzie mial więcej szans gry w I składzie.
0
Świetny pomysł, lepszego miejsca raczej nie znajda !
1
Skoro Iniesta i Messi w swojej młodości dostawali szanse to dlaczego Puig nie może ? Ernesto wierze w Ciebie !
6
A jest napisane ze De Ligt jest piłkarzem Barcelony ?
2
Jak dla mnie puchar konferedacji i klubowe mistrzostwa świata, które się odbywają w grudniu są kompletnie bezsensu, mało porywające i dodatkowym utrudnieniem dla klubów (głównie Europy ) i reprezentacji. A tak są jedne rozgrywki na 4 lata i wystarczy
31
Dasz radę chłopie ! Masz papiery do gry w Barcelonie ! Nie patrz na hejterow tylko graj swoje !!
17
Ktoś oglądał moment gdy Szczesny z dziennikarzem z TVP sport omawiali mecz z Barca ? Żenada to za mało żeby powiedzieć o ich „obiektywnych” opiniach. „ Cou z impetem uderza w bramkarza „ „nie ma mowy o karnym „ ( sorry nawet jeśli nie było to obrońca dał pretekst) „ niestety Messi zrobił krzywdę Lyonowi” co to ma być ? profesjonalizm i obiektywizm ? No błagam..
0
Odpukać w niemalowane :) po prostu widać ze drużyna go potrzebuje do lepszej gry w ofensywie i kontroli w środku pola :)
0
Arthur wraca to i lepsza wersja Barcy wróci akurat na mecz z Atletico !
1
Sorry ale nie można tego inaczej nazwać jak bzdura to co napisałeś. Piłkarz to tylko człowiek ma momenty gorsze i lepsze i nie zawsze pokazują najlepsza swoją wersje. To nie jest FIFA 19
2
To ze nie jest w formie psychicznej nie znaczy ze jest głodny gry
15
lepiej, zeby odpuścił jedno lub dwa spotkania ligowe i był gotowy na Lyon. Mamy Malcoma i Cou, którzy są głodni gry więc raczej dadzą sobie radę bez Leo.
0
Oby tylko teraz z meczu na mecz forma rosła i pokazać ze walczymy o Tryplet ! VEB !
2
I mówi to kto był pewny ze Barca zagra w Miami..
20
Spokojnie, wróci Arthur wróci też kontrola nad rozegraniem. Widać ze Rakiticiowi i Busquetsowi brakowało zawodnika, który potrafi przytrzymać piłkę i nadać tempo akcji. EV ja w ciebie wierze i w cała drużynę, ze osiągniemy szczyt w Hiszpani jak i w Europie. VEB !
0
Obudziliśmy lwa to co dopiero będzie jak w sobotę wyruszy na polowanie .. :D
0
To ja proponuje jeszcze puchar ligi hiszpańskiej do tego i przebijemy angielskie kluby z ilością meczów w jednym sezonie ?
0
https://www.reddit.com/r/SoccerStream69/comments/arbka0/1945_gmt_barcelona_vs_real_valladolid/
0
Logika godna podziwu ..
5
Nie chce sobie nawet wyobrazić ten ostatni mecz Messiego w koszulce Barcelony ...
0
Nosz ku...mac ..
1
Do niedawna Dembele tez był sprzedawany a teraz wszyscy tęsknią za nim na boisku.. jezu dajcie chłopakowi w spokoju grać w piłkę ! Jeszcze będzie dużo pociechy z Coutinho
1
Hehe Cały Pique :D brawo za wczorajszy mecz ! Jeden z najlepszych na boisku !
11
Semedo, Pique, Arthur to dzisiaj profesorowie ! Malcom świetny mecz! Coutinho .. szkoda mi go po prostu