2

Niezależnie czy zdobędzie puchar Króla, Valverde miał czas poukładać zespół, stworzyć styl i posiadać jakieś warianty taktyczne w różnych sytuacjach. Jedna wpadka ok, mogłem zrozumieć ale druga praktycznie identyczna sytuacja jest wybaczalna. Sorry, ale mam nadzieje ze Valverde odejdzie.

1

nie Nie i jeszcze raz nie powinien być już trenerem.

6

Zmiana Coutinho i wpuszczenie Semedo zmieniło przebieg meczu. Valverde świetnie zareagował a Coutinho nieźle zagrał w I połowie. Brawo Brawo !

2

Jak dla mnie Dembele z ławki mógłby wejść a Vidal powinien zagrać za Arthura, który zbytnio formy teraz nie ma.

0

no i bomba, teraz wszystkie siły na LM! VEB!

1

Nawet jeśli przegrają czy zremisują, cieszy mnie powołanie Puiga i Wague. Oby tylko zagrali !

0

Liczę na Puiga, ze w niedalekiej przyszłości będzie mial więcej szans gry w I składzie.

0

Świetny pomysł, lepszego miejsca raczej nie znajda !

1

Skoro Iniesta i Messi w swojej młodości dostawali szanse to dlaczego Puig nie może ? Ernesto wierze w Ciebie !

6

A jest napisane ze De Ligt jest piłkarzem Barcelony ?

2

Jak dla mnie puchar konferedacji i klubowe mistrzostwa świata, które się odbywają w grudniu są kompletnie bezsensu, mało porywające i dodatkowym utrudnieniem dla klubów (głównie Europy ) i reprezentacji. A tak są jedne rozgrywki na 4 lata i wystarczy

31

Dasz radę chłopie ! Masz papiery do gry w Barcelonie ! Nie patrz na hejterow tylko graj swoje !!

17

Ktoś oglądał moment gdy Szczesny z dziennikarzem z TVP sport omawiali mecz z Barca ? Żenada to za mało żeby powiedzieć o ich „obiektywnych” opiniach. „ Cou z impetem uderza w bramkarza „ „nie ma mowy o karnym „ ( sorry nawet jeśli nie było to obrońca dał pretekst) „ niestety Messi zrobił krzywdę Lyonowi” co to ma być ? profesjonalizm i obiektywizm ? No błagam..

0

Odpukać w niemalowane :) po prostu widać ze drużyna go potrzebuje do lepszej gry w ofensywie i kontroli w środku pola :)

0

Arthur wraca to i lepsza wersja Barcy wróci akurat na mecz z Atletico !

1

Sorry ale nie można tego inaczej nazwać jak bzdura to co napisałeś. Piłkarz to tylko człowiek ma momenty gorsze i lepsze i nie zawsze pokazują najlepsza swoją wersje. To nie jest FIFA 19

2

To ze nie jest w formie psychicznej nie znaczy ze jest głodny gry

15

lepiej, zeby odpuścił jedno lub dwa spotkania ligowe i był gotowy na Lyon. Mamy Malcoma i Cou, którzy są głodni gry więc raczej dadzą sobie radę bez Leo.

0

Oby tylko teraz z meczu na mecz forma rosła i pokazać ze walczymy o Tryplet ! VEB !

2

I mówi to kto był pewny ze Barca zagra w Miami..

20

Spokojnie, wróci Arthur wróci też kontrola nad rozegraniem. Widać ze Rakiticiowi i Busquetsowi brakowało zawodnika, który potrafi przytrzymać piłkę i nadać tempo akcji. EV ja w ciebie wierze i w cała drużynę, ze osiągniemy szczyt w Hiszpani jak i w Europie. VEB !

0

Obudziliśmy lwa to co dopiero będzie jak w sobotę wyruszy na polowanie .. :D

0

To ja proponuje jeszcze puchar ligi hiszpańskiej do tego i przebijemy angielskie kluby z ilością meczów w jednym sezonie ?

0

Logika godna podziwu ..

5

Nie chce sobie nawet wyobrazić ten ostatni mecz Messiego w koszulce Barcelony ...

0

Nosz ku...mac ..

1

Do niedawna Dembele tez był sprzedawany a teraz wszyscy tęsknią za nim na boisku.. jezu dajcie chłopakowi w spokoju grać w piłkę ! Jeszcze będzie dużo pociechy z Coutinho

1

Hehe Cały Pique :D brawo za wczorajszy mecz ! Jeden z najlepszych na boisku !

11

Semedo, Pique, Arthur to dzisiaj profesorowie ! Malcom świetny mecz! Coutinho .. szkoda mi go po prostu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?