0

obstawiam Pique i Mathieu w obronie z Realem a SPD Javiera a w ataku Neymar - Messi - Pedro , Suarez wejdzie pewnie w drugiej polowie od poczatku albo w 50 - 60 minucie :P

0

no jednak troche dłużej , jednak zgodzę się że przez ostatni sezon nam ratował du** :)

0

nie przesadzaj Valdes przez jakiś czas był najsłabszym punktem w składzie popełniajac błędy karygodne ...

1

na Bravo jak narazie nie mamy prawa narzekać :)

0

Historia lubi się powtarzać to i jemu może się udać :)

0

właśnie dlatego żałuje,że on akurat odszedł. Mało grał na swojej pozycji. Ani Guardiola ani Vilanova nie dawali mu często szansy wykazania się na jego topowej pozycji , a jak był to notował ładne;wręcz perfekcyjne asysty do Messiego. Szkoda ,ale Enrique chciał środkowego pomocnika który walczy w obronie jak i w ataku , a Barca tez potrzebowała kasy na transfery i ktoś musiał odejść..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?