1

Ciekawe jest to, że zaliczył asyste I i II stopnia(przy pierwszej bramce), wywalczył karnego swoją indywidualną akcją i miał okazję, żeby zdobyć hat tricka. Harował jak wół w ofensywie bez Messiego z którym jest najlepiej zgrany i starał się kreować akcje z coutinho jak z Dembele. No to rzeczywiście wszystko wygląda tragicznie w jego wykonaniu.. A Dembele, który owszem miał proste straty starał się współpracować z Suarezem i kreować mu okazje do zdobycia kolejnych goli, a biorąc pod uwagę brak rytmu meczowego i zero automatyzmów z Suarezem to potrafił ladnie wypuścić Semedo do przodu. Arthur jest idealnym przykładem, który z MECZU NA MECZ jak gra co najmniej 60 min jest coraz pewniejszy i odważny w swoich akcjach indywidualnych

2

Jak można oczekiwać od Dembele zero strat skoro chłopak od ponad 4 meczy nie gra regularnie. Chłopak pokazał się z niezłej strony. A Suarez zagrał dzisiaj dobrze !

7

Zero gry ze strony Suareza? boże drogi...

2

Widać gołym okiem, że znowu jest problem ze środkiem pola, który kompletnie nie kontroluje i nie kreuje akcji ofensywnej. Nie podchodzą ani Rakitic ani Coutinho do formacji obronnej, która jest pod pressingiem do rozegrania. ZERO gry na jeden kontakt w ofensywie albo chociaż w pomocy. Nie ma schematów w ofensywie, automatyzmów ani stabilizacji w obronie. Pomijając błędy Pique, to Busquets jest bez formy, o Rakiticiu nie wspominając, który nie wnosi niczego w grze. W zeszłym sezonie było widać konkretny pomysł na grę Barcelony. Żelazna obrona i zaskakujący atak. Dziś na ten moment, wydaje mi się, że Valverde nie ma pomysłu na drużynę.

0

mhm już to widzę.

0

no cóż, wysyłamy do stanów II skład i tyle. W tym okresie mamy wystarczająco dużo meczy, które musimy wygrać..

0

dość gadania, czas wziąć sprawy w swoje ręce i zdominować nie tylko na lokalnym podwórku ale także w Europie !

0

A może spróbować z Roberto w pomocy a Semedo w obronie ?

0

oby zagrał dzisiaj Puig i Miranda :)

3

Ktoś jeszcze piłuje do Dembele ? Chłopak ma talent i to widać ale ewidetnie nie ma jeszcze zgrania w zespole. Messi , Alba czy Coutinho czasem nie podają do lepiej ustawionego. A to, że traci piłki to po prostu wynika z próby indywidualnego (oprócz Messiego lub Alby) zrywu, którego brakowało do tej pory w niektórych meczach Barcy!

1

W Marlona akurat wierzę. To co było Nicea to jedno ale może gra w takim Galatasaray i dodatkowo w Lidze Mistrzów pomoże mu w pokazaniu pełni swoich możliwości. Oby tak było !

7

nie wiem czy to praca Abidala i pozostałych, ale te okienko naprawdę mnie przekonuję, że można w końcu(jak narazie) kupować dobrych piłkarzy za małe pieniądze a jednocześnie mądrze sprzedać za dobre pieniądze. BRAWO !

0

teraz kolej na .... wiadomo kogo...

4

sprzedanie Vermaelena albo wypożyczenie Miny to są dwie opcje, które wchodzą według mnie w grę !

10

mam nadzieje, że to będzie strzał w dziesiątkę transfer. Szkoda mi jednak Paulinho i niewiadomą sytuacje Miny. Oby następnymi informacjami będzie sprzedanie Douglasa raz na zawsze i rozwiązanie sytuacji Gomesa.

0

oj to Ramos sobie nie pogra :P

3

Ronaldo można nienawidzić albo kochać. Ja go nie lubię za charakter ale jego umiejętności .. Pełen szacun i podziw. Fantystyczna bramka. A Juve no przykro mi, ale drużyna nie zasługuje na awans po takim meczu.

0

Dzięki za info :)

1

Szkoda mi Thomasa bo naprawdę mi się podobał przez ten okres gdy nie było Umtitiego. Uważam, że powinien zostać jeśli będzie chciał być rezerwowym. Co do Yerrego może wypożyczenie, żeby nabrał doświadczenie w europejskiej piłce? Pamiętajmy, że mamy jeszcze Marlona, który też się dobrze prezentował jak dostał szanse choć nie śledzę go we Francji. Ktoś go ogląda czasami?

6

Nagle wbiegł niewidzialny obrońca Holendrów i powalił CR7 !

0

Od momentu odejścia Puyola brakuje mi wojownika w zespole, który krzyczy na swoich zawodników, przerywa ich głupie zachowania i nawołuje drużynę do walki. Jedynymi osobami, które w ostateczności widzę w roli kapitana to Pique, Rakitic i w ostateczność Messi.

0

Ładne dodatki, ale szczerze mówiąc wole tryplet, pokonanie Realu w Lidze na Camp Nou w pięknym stylu i ewentualnie w Lidze Mistrzów :) Reszta jest dla mnie bez znaczenia :)

14

Smutne I prawdziwe jest to, że czas szybko leci i odchodzą po koleji symbole klubu takie jak Puyol, Xavi, Valdes(tak jego tez trzeba docenić co zrobił dla klubu) a tak naprawdę za chwile Iniesta. Chciałbym, zeby na jeszcze jeden sezon został w Barcelonie. Trudno będzie się przyzwyczaić do tego ze Iniesty nie ma w pierwszej 11..

1

Nawet Bartomeu mówił w wywiadzie, że tylko właściciel PSG blokował transfer i nikt więcej.. Eh szkoda gadać..

1

Żenada tyle można powiedzieć na temat dziennikarza

0

Czuje ze w Realu dojdzie do zmiany trenera jak tak dalej pójdzie.

0

W pierwszej połowie zdecydowanie za pasywnie a druga połowa lepsza ale chłopaki musza bardziej się pilnować bo Ter Stegen uratował nam dupę!

0

Bardzo pozytywna zmiana ! Tak trzymajcie :)

17

Bardzo spoko ! Zawsze ceniłem Rafinhe i na pewno będzie to wzmocnienie w ataku i w pomocy :)

0

A o Paco wszyscy zapomnieli ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?