jamaica_bart
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Lucas miałby zatrzymać Albę ? HA ! dobre !
1
jeśli Dembele zagra to ok a jak nie to tez nie ma tragedii ale byłoby łatwiej z Leo lub z Dembele
1
no właśnie wczoraj Roberto jak wrócił na prawą stronę obrony zaczął grać lepiej co jest normalne patrząc, że grał na niewygodnej pozycji w I polowie
2
Naprawdę szkoda ! W jego pierwszym sezonie w Barcelonie liczylem po cichu ze będzie niedługo w pierwszym składzie w zastępstwie za Inieste albo jako lewoskrzydłowy ale niestety wyszło jak wyszło.. Oby mu sie powiodło w Arsenalu ! Good Luck Denis !
20
Ja wierze w chłopaków i Ernesto, ze będą chcieli zrobić remontade ! VEB!
1
Ożesz.. coś odjeb.. ten nasz Ernesto :o
0
Problemem nie jest samo PSG ale jego właściciel, który za wszelką cenę chce zdobyć Ligę Mistrzów. Nawet jeśli sam Mbappe będzie chciał przejść do Barcy to nie pomoże dopóki ma ważny kontrakt..
0
trudno ich pech, nasze szczęście, że się nie ogarnęli tematu.
1
Nie chce jeszcze chwalić ale mega mi się podobają transfery i wypozyczenia Barcy w tym sezonie!
18
Naprawdę fajny mecz w wykonaniu Alenii. Oby rozwijał się tak dalej i w przyszłości był częściej wystawiany w I składzie ! ;)
9
Fajnie by było gdyby jednak Messi częściej podawał do wolnego Dembele niż otoczonego przez kilku zawodnikow Suareza.
2
Nie rozumiem burzy co do decyzji Valverde. W meczu z Levante nie zrobił absolutnie nic żeby odwrócić losy spotkania a Denis ? Nie grający w ogóle w tym sezonie pokazał ze nagle obrona Levante miała w końcu problem z naszym atakiem,który był nijaki przez cały mecz ?
16
Fantastyczna analiza ! I pewnie uświadomi to niektórym, że Luis jest nie tylko od strzelania bramek :)
0
Oby do jego kolekcji dołączyl triumf w LM :)
0
W szczególności AS jest bardzo dobrym informatorem a propo sytuacji naszego klubu ...
0
Wyższa filozofia futbolu :p
0
No jeżeli Barcelonie zależy na De light to może go kupić i wypożyczyć na sezon lub dwa do klubu typu Manchester czy Juventus i Ci, którzy wypożyczą spłacają całość wynagrodzenia zawodnika, ale jak dla mnie Abidal i jego koledzy po fachu znajda tańsza i lepsza opcje niż De light :) Nie możemy tez zapomnieć o Murillo, który może się okazać strzałem w dziesiątkę
12
Przyszłość środka pola :)
2
Jeśli Valverde go chciał to trzeba mu zaufać i dać szanse Murillo!
0
nie ma nad czym się zastanawiać ! są potrzebni i niezbędni !
1
Aj gdyby Isco przeszedłby do nas.. marzenia ściętej głowy
2
Oby chłopaki się spieli i pokazali kto rządzi dalej w Katalonii! Po goleade chłopaki !VEB ! :)
4
Ostatni mecz pokazał ze Dembele bardziej zasługuje na grę niż Coutinho, który widocznie musi odpocząć
21
Trzeba chuchać i dmuchać na taki talent ! Oby w niedalekiej przyszłości w I kadrze się znalazł :)
25
Puiq to jest mega przyszłość, fajnie by było zobaczyć w I składzie w przyszłości
0
To była bramka w stylu tiki taka ;) brawo !
4
I jak tam Hejterzy Dembele ? Sprzedajemy go dalej ?
14
wierzę w Dembele, że dzisiaj pokaże pazur :)
26
jak dla mnie symbol Blaugrany i La Masii !
0
W pełni się zgadzam dlatego wierzę w niego, że może być świetnym graczem na poziomie Barcy tylko potrzebuje minut na boisku