0

własnie wywalic Guardiole hehe!:D

nie no czas na zmiany. Gudi zrobi swoje

0

i trzeba patrzec na komentarze tych przychlastow ;p

0

hehe no tak ;)

ale i tak dalej trzeba szanowac przeciwnika. mimo wszystko Real to Real

0

Kurde o co chodzi z tym całowaniem nadgarstka ;] Messi, Henry...

0

Getafe 3 - 1 Real Madrid :))))))))))))))))))))))) przewaga wzrośnie ;]

0

ok daje Wam minute na strzelenie gola. raz...

0

kidza - 100% racji

0

ciekawe co po pierwszej połowie powiedzą ci którzy mowili ze Pepa trzeba natycmmiast wylać ;]

0

ważne żeby było widac jak bordowo granatowe kolory ciagle są przy piłce i strzelają gole ;p

no ale jakość dobra to jednak tez fajny bajer :D

0

"Ten mecz kosztował trenera Alfio Basile utratę posady."

wydawało mi sie, ze odszedł prywatnych powodów...?

0

Oliwa sprawiedliwa :D

1 nieucziwy gol dla esp i jeden dla nas :D

0

Jestesmy lepsi od nich, wygramy i w to trzeba wierzyc.

Koniec.

0

to o Xavim i Iniescie dobre :D

0

Taaa i zrobi sie to samo co z Ronaldinho ze przez reklamy przestanie hgrac dobrze :|

0

dobrze powiedziane panie piżama :D

0

ktoś kto ogląda mecz mógłby powiedziec jak gramy? wiem ze przegrywamy ale to nie zawsze jest odzwierciedlenie ;p

0

bany dla nibykibiców tak! ;p

0

GCZOO77 - jak miło zobaczyć komentarz kogoś myslącego heh :D

to prawda ze sporo z nich jest załonych, w dodatku niektórzy nawet pomylili fora o.O

0

To dopiero 1 mecz w sezonie, no i Barca nigdy nie wygrała zNumancią na wyjezdzie wiec nie ma co płakac tylko gramy dalej.

0

mam pytanie, moze ktoś wie dlaczego kiedy klikam na lige typerów, to pojawia sie: Twoje konto w Lidze Typerów nie zostało aktywowane.

przez wiekszosc ostatniego sezonu mi sie to pojawiało, ale czasami jednak moglem obstawiać?

0

super ze nareszcie mozna obejrzeć barce w normalnej jakości :D

a niejakies sopcasty itp. ;p

0

na Camp Nou

4-0 dla Barcy

w Krakwoie

3-1 dla Barcy ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?