jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
własnie wywalic Guardiole hehe!:D
nie no czas na zmiany. Gudi zrobi swoje
0
i trzeba patrzec na komentarze tych przychlastow ;p
0
hehe no tak ;)
ale i tak dalej trzeba szanowac przeciwnika. mimo wszystko Real to Real
0
Kurde o co chodzi z tym całowaniem nadgarstka ;] Messi, Henry...
0
Getafe 3 - 1 Real Madrid :))))))))))))))))))))))) przewaga wzrośnie ;]
0
ok daje Wam minute na strzelenie gola. raz...
0
kidza - 100% racji
0
ciekawe co po pierwszej połowie powiedzą ci którzy mowili ze Pepa trzeba natycmmiast wylać ;]
0
ważne żeby było widac jak bordowo granatowe kolory ciagle są przy piłce i strzelają gole ;p
no ale jakość dobra to jednak tez fajny bajer :D
0
"Ten mecz kosztował trenera Alfio Basile utratę posady."
wydawało mi sie, ze odszedł prywatnych powodów...?
0
Oliwa sprawiedliwa :D
1 nieucziwy gol dla esp i jeden dla nas :D
0
Jestesmy lepsi od nich, wygramy i w to trzeba wierzyc.
Koniec.
0
to o Xavim i Iniescie dobre :D
0
Taaa i zrobi sie to samo co z Ronaldinho ze przez reklamy przestanie hgrac dobrze :|
0
dobrze powiedziane panie piżama :D
0
ktoś kto ogląda mecz mógłby powiedziec jak gramy? wiem ze przegrywamy ale to nie zawsze jest odzwierciedlenie ;p
0
bany dla nibykibiców tak! ;p
0
GCZOO77 - jak miło zobaczyć komentarz kogoś myslącego heh :D
to prawda ze sporo z nich jest załonych, w dodatku niektórzy nawet pomylili fora o.O
0
To dopiero 1 mecz w sezonie, no i Barca nigdy nie wygrała zNumancią na wyjezdzie wiec nie ma co płakac tylko gramy dalej.
0
mam pytanie, moze ktoś wie dlaczego kiedy klikam na lige typerów, to pojawia sie: Twoje konto w Lidze Typerów nie zostało aktywowane.
przez wiekszosc ostatniego sezonu mi sie to pojawiało, ale czasami jednak moglem obstawiać?
0
super ze nareszcie mozna obejrzeć barce w normalnej jakości :D
a niejakies sopcasty itp. ;p
0
na Camp Nou
4-0 dla Barcy
w Krakwoie
3-1 dla Barcy ;P