0

ciekaw jestem kiedy wyjdzie ta książka kucharska Xaviego ;-)

kiedyś była zapowiedziana, była mowa że nad nią pracuje a chętnie bym ją kupił :D

0

dokładnie! biznesmen to nie jest odpowiednia osoba na takie miejsce

0

Prawo Murphy'ego jak sądzę hehe ;)

0

"hala dzieciaki" hehe fajnie brzmi :D

no szkoda mi aż tych 12 letnich ekspertów piłki

0

Dokładnie. Szczególnie że wcale nie lecimy na łeb z finansami ;)

0

Baros1990

mam takie samo zdanie co do rozdawania nagród, co ma jeden piłkarz do wygranej całej drużyny w turnieju, sam by nie wygrał jest tylko częścią więc liczy się tylko to co on indywidualnie zrobił (ilość goli, oceny za mecze, fairplay itp)

0

srogo

0

jeśli ten milimetr to zgoda Xaviego to ten milimetr raczej taki większy niż zwykle.

Nie sądzę żeby ta oferta była w ogóle przez niego przejrzana ;)

0

tak, to jest coś pięknego :D

złoty wiek Barcy ;)

0

tak, to jest coś pięknego :D

złoty wiek Barcy ;)

0

1 mecz? haha chyba w stolicy to ustalone było :D

0

Po wczorajszej wygranej aż mi sie zachciało obejrzeć i jakby zapieczętować swoją radość :D

ten filmik jest idealny!

0

Aż do teraz myslalem ze to Pepe tak podbił tą piłkę a to on tak pieknie przyjął! ooo ja......

0

żeby takiego meczu nie puszczać w publicznej...

0

W sumie słuszna uwaga ;D

0

co za z*gbana polska tv

nawet napisac nie potrafią dobrze

0

nareszcie mecz Barcy w publicznej ;)

0

Knight Rider

haha riposta idealna! brawo

a co do podejścia Pepa to sam tak podchodzę do życia i to jest bardzo dobre hehe :D

0

Pique cwany :D wyczyścił sobie konto przed meczem z Realem :D

0

no chyba żarty robisz

0

Hana :d Nawet Leo się śmieje na obrazku :D

0

Czułem ze Victor da rade :D

tak było sprawiedliwie :D

0

czemu tu jest taka wieś, nawet w Iraku pokazują BBVA tu? jakieś serie B dają i 2 lige angielską któeych nikt nie ogląda o.O

0

1.Barcelona

2.Panathinaikos

3.Schalke 04

4.Hapoel Tel-Aviv

to by było miłe :D

0

1.Barcelona

2.Panathinaikos

3.Schalke 04

4.Hapoel Tel-Aviv

to by było miłe :D

0

tylko mam nadzieje ze nie bedzie znowu czelsi ;O

0

to byłoby całkiem niezłe:D

0

12 lat i co sezon zmiana ulubionej druzyny ? ;-)

tylko trzecie słowo w nicku sie zmienia

0

Nie kupujcie Froda,

jest za słaby dla nas.

0

hmm ciekawa sprawa, oby było więcej info o tym :D

a wifi...taka mała rzecz a cieszy, dziwne że jeszcze nie ma ;)

Aloha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?