jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekaw jestem kiedy wyjdzie ta książka kucharska Xaviego ;-)
kiedyś była zapowiedziana, była mowa że nad nią pracuje a chętnie bym ją kupił :D
0
dokładnie! biznesmen to nie jest odpowiednia osoba na takie miejsce
0
Prawo Murphy'ego jak sądzę hehe ;)
0
"hala dzieciaki" hehe fajnie brzmi :D
no szkoda mi aż tych 12 letnich ekspertów piłki
0
Dokładnie. Szczególnie że wcale nie lecimy na łeb z finansami ;)
0
Baros1990
mam takie samo zdanie co do rozdawania nagród, co ma jeden piłkarz do wygranej całej drużyny w turnieju, sam by nie wygrał jest tylko częścią więc liczy się tylko to co on indywidualnie zrobił (ilość goli, oceny za mecze, fairplay itp)
0
srogo
0
jeśli ten milimetr to zgoda Xaviego to ten milimetr raczej taki większy niż zwykle.
Nie sądzę żeby ta oferta była w ogóle przez niego przejrzana ;)
0
tak, to jest coś pięknego :D
złoty wiek Barcy ;)
0
tak, to jest coś pięknego :D
złoty wiek Barcy ;)
0
1 mecz? haha chyba w stolicy to ustalone było :D
0
Po wczorajszej wygranej aż mi sie zachciało obejrzeć i jakby zapieczętować swoją radość :D
ten filmik jest idealny!
0
Aż do teraz myslalem ze to Pepe tak podbił tą piłkę a to on tak pieknie przyjął! ooo ja......
0
żeby takiego meczu nie puszczać w publicznej...
0
W sumie słuszna uwaga ;D
0
co za z*gbana polska tv
nawet napisac nie potrafią dobrze
0
nareszcie mecz Barcy w publicznej ;)
0
Knight Rider
haha riposta idealna! brawo
a co do podejścia Pepa to sam tak podchodzę do życia i to jest bardzo dobre hehe :D
0
Pique cwany :D wyczyścił sobie konto przed meczem z Realem :D
0
no chyba żarty robisz
0
Hana :d Nawet Leo się śmieje na obrazku :D
0
Czułem ze Victor da rade :D
tak było sprawiedliwie :D
0
czemu tu jest taka wieś, nawet w Iraku pokazują BBVA tu? jakieś serie B dają i 2 lige angielską któeych nikt nie ogląda o.O
0
1.Barcelona
2.Panathinaikos
3.Schalke 04
4.Hapoel Tel-Aviv
to by było miłe :D
0
1.Barcelona
2.Panathinaikos
3.Schalke 04
4.Hapoel Tel-Aviv
to by było miłe :D
0
tylko mam nadzieje ze nie bedzie znowu czelsi ;O
0
to byłoby całkiem niezłe:D
0
12 lat i co sezon zmiana ulubionej druzyny ? ;-)
tylko trzecie słowo w nicku sie zmienia
0
Nie kupujcie Froda,
jest za słaby dla nas.
0
hmm ciekawa sprawa, oby było więcej info o tym :D
a wifi...taka mała rzecz a cieszy, dziwne że jeszcze nie ma ;)
Aloha