0

tak to prawda, ale też Alves był super transferem, i już od dobrych kilku lat daje radę (zazwyczaj), tak czy siak brazylijczykom zawsze nieźle idzie w Barcy!

0

no nowości tu nie znalazłem

0

o to:

0

Co Ty, każdy wie że po za sędzią, Barca kupiła teraz również i Browna. ogólnie to Barca kupiła też wszystkie słupki na boiskach żeby piłka łatwiej wpadała do bramki, a raczej symulowała wpadnięcie ;)

0

grali bardzo skutecznie w obronie, tak jak w indywidualnych pojedynkach, to fakt, ale jeśli na coś zasłużyli to najwyżej na lepszego kierowcę autobusu

0

Przecież grali obaj?

0

Mnie najbardziej cieszy to, że Bartra zapowiada się na naprawdę świetnego zawodnika na przyszłość, tak jak o nim mówił Martino!

0

na drhtv zwykle są spoko

0

grali całkiem dobrze przez większość meczu, choć trochę jakby się oszczędzali. Bartra był jednym z pewniejszych jak nie najpewniejszym zawodnikiem, co do Pique to tak powiedziałbym średnio-dobrze ze wskazaniem na dobrze.

0

0

doskonałe to zdjęcie :D

0

Silva daje radę i to w anglii ;)

0

nigdy w życiu nie przejdzie :D
no i to by było nieeleganckie zabrać go realowi.

0

wywalcie tego smiecia proszę.

0

Wystarczy nie oglądać

0

No nareszcie ktoś kto lubi Valdesa!

0

mourinho odpadł = - 1000000 do pychy, stąd zainteresowanie

0

no to teraz tylko czekać na karę finansową za taki zły wybryk

0

"Teraz nadchodzą długie tygodnie, odzyskamy tych graczy. "
tak.

0

i bardzo dobrze, niby czemu miałby się tłumaczyć?

0

właściwie to nie widze zmian przed i po ruchu rak infantino, czego nie widzę?

0

€ to kwota transferu, w przypadku Leo 0 bo wychowanek :)

0

taaa nic nie strzelamy więc cofnąć Messiego

0

Spoko, Thiago musi po woli nabierać doświadczenia w takich meczach.

0

Zasłużył na dużo więcej. Ale jeśli forma sprzed 2 lat wróci, to może znowu wróci do 1 składu !

0

Jak najbardziej, Barca może wygrać 2-0 i w dogrywce, nawet 3-0 w podstawowym czasie, przecież strzelało się po 6 goli drużynom jedenastu obrońców, więc można. Milan będzie prawdopodobnie żenująco cofnięty, ale to da się ominąć jednym prostopadłym podaniem.

0

" Najzabawniejsze jest to, że najbardziej krytykują ci, którzy w życiu niczego nie osiągnęli."
i tego trzeba się trzymać, zrobi im się głupio, następnie zamkną się na zawsze :D

0

KingLeonidas, oczywiście mam nadzieję że tak zostanie!
Co do Rosella to nie wiem, ale trudno mi uwierzyć w ewentualną korupcję Guardioli, zawsze wydawał mi się wzorowym sportowcem, i myślę że to pomówienia.

0

Podobno są dowody na korupcje Rosella, odnośnie tej wielkiej afery.
Ma to mieć coś w spólnego z meczem z Chelsea. Mam nadzieje że to plotki,
bo słabo jakby ukarali całą Barce za jedną czarną owcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?