jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak to prawda, ale też Alves był super transferem, i już od dobrych kilku lat daje radę (zazwyczaj), tak czy siak brazylijczykom zawsze nieźle idzie w Barcy!
0
no nowości tu nie znalazłem
0
o to:
0
Co Ty, każdy wie że po za sędzią, Barca kupiła teraz również i Browna. ogólnie to Barca kupiła też wszystkie słupki na boiskach żeby piłka łatwiej wpadała do bramki, a raczej symulowała wpadnięcie ;)
0
grali bardzo skutecznie w obronie, tak jak w indywidualnych pojedynkach, to fakt, ale jeśli na coś zasłużyli to najwyżej na lepszego kierowcę autobusu
0
Przecież grali obaj?
0
Mnie najbardziej cieszy to, że Bartra zapowiada się na naprawdę świetnego zawodnika na przyszłość, tak jak o nim mówił Martino!
0
na drhtv zwykle są spoko
0
grali całkiem dobrze przez większość meczu, choć trochę jakby się oszczędzali. Bartra był jednym z pewniejszych jak nie najpewniejszym zawodnikiem, co do Pique to tak powiedziałbym średnio-dobrze ze wskazaniem na dobrze.
0
Napisz komentarz...http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
doskonałe to zdjęcie :D
0
Silva daje radę i to w anglii ;)
0
nigdy w życiu nie przejdzie :D
no i to by było nieeleganckie zabrać go realowi.
0
wywalcie tego smiecia proszę.
0
Wystarczy nie oglądać
0
No nareszcie ktoś kto lubi Valdesa!
0
mourinho odpadł = - 1000000 do pychy, stąd zainteresowanie
0
no to teraz tylko czekać na karę finansową za taki zły wybryk
0
"Teraz nadchodzą długie tygodnie, odzyskamy tych graczy. "
tak.
0
Całkiem ciekawa sprawa: http://www.101greatgoals.com/blog/lolz-zlatan-instructs-ref-to-get-alba-mascherano-off-with-patronising-whistle-and-wave-v-psg/
0
i bardzo dobrze, niby czemu miałby się tłumaczyć?
0
właściwie to nie widze zmian przed i po ruchu rak infantino, czego nie widzę?
0
€ to kwota transferu, w przypadku Leo 0 bo wychowanek :)
0
taaa nic nie strzelamy więc cofnąć Messiego
0
Spoko, Thiago musi po woli nabierać doświadczenia w takich meczach.
0
Zasłużył na dużo więcej. Ale jeśli forma sprzed 2 lat wróci, to może znowu wróci do 1 składu !
0
Jak najbardziej, Barca może wygrać 2-0 i w dogrywce, nawet 3-0 w podstawowym czasie, przecież strzelało się po 6 goli drużynom jedenastu obrońców, więc można. Milan będzie prawdopodobnie żenująco cofnięty, ale to da się ominąć jednym prostopadłym podaniem.
0
" Najzabawniejsze jest to, że najbardziej krytykują ci, którzy w życiu niczego nie osiągnęli."
i tego trzeba się trzymać, zrobi im się głupio, następnie zamkną się na zawsze :D
0
KingLeonidas, oczywiście mam nadzieję że tak zostanie!
Co do Rosella to nie wiem, ale trudno mi uwierzyć w ewentualną korupcję Guardioli, zawsze wydawał mi się wzorowym sportowcem, i myślę że to pomówienia.
0
Podobno są dowody na korupcje Rosella, odnośnie tej wielkiej afery.
Ma to mieć coś w spólnego z meczem z Chelsea. Mam nadzieje że to plotki,
bo słabo jakby ukarali całą Barce za jedną czarną owcę.