jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tam nie widzę nic wspólnego między ambicją,sercem, a graniem czterdziestoma obrońcami .
a co do taktyki itd, to myślę że nie ma taktyki na antufutbol. choćby robili cuda, piłkarze Barcy, to jeśli Celtic będzie chciał odgradzać bramkę tonami mięsa to to zrobi, a malutcy piłkarze nawet z dystansu nie strzelą, bo gdzie piłka nie poleci tam mur. na szczęści więksi bardziej się męczą i w końcu powstają okazje. niemniej, szacun dla Forstera. Co do rozpływania się nad Watt'em - sam na sam to i Murawski trafi :)
0
zgadzam się peticus1/2
ale nie krzycz ;)
0
To fakt, w tym jednym ustępujemy Realowi. Ciągłe zmiany koszulek(i to wcale nie na lepsze).
0
frajerzy, że to ujawnili. zero subtelności
0
Sprawdziłem na Sportklubie - nie ma. Ale za to będzie 22:10 na Polsacie Sport więc wszyscy sobie obejrzą :)
0
DRHTV przekierowuje na SportKlub, a w zeszłym roku te mecze były na SportKlubie, więc może i teraz
0
jest tu jakiś nędzny gimbus który myśli że jest mistrzem trolowania minusując nawet w 100% pozytywne komentarze. nie podejrzewa jednak nawet, że przypala mu się mleczko na kaszkę :)
0
Pedro Messi Villa. Nareszcie! :D
0
Kiedyś był Ronaldinho a teraz Neymar, też magia, technika i finezja, tego brakuje!
0
Neymar się dopasuje i będą świetnie współpracować, na pewno!
0
Spoko Alexis jeszcze wróci do swojej formy z otwarcia sezonu :D
0
mały biedny drobny niedoszły złodziej przygarbiony ze wstydu w swoim rupieciu :D
0
"szczęśliwym zwycięstwie" wątpię.
0
pierdol sie z tym spamem barcelonek29 ;)
0
No po ostatnim golu nie ma co się dziwić tej nominacji
0
Kiedy w końcu doczekamy się MVP, będę bardzo zadowolony, jak zresztą pewnie wiele innych osób :D
0
Ma wszystko żeby dostać kolejną Złotą Piłkę.
0
wow ale nowości! Statystyki i więcej info :D
Wyborne
0
lukas, szczerze mówiąc, to whatis ma rację co do obrażania i co do stylu gry realu. Gra tylko kontrą to w meczach Barcy przede wszystkim, zresztą nie dałoby się nastrzelać tyle goli co real czekając tylko na błędy rywali.
0
Barcelona jest jak zbudowana od fundamentów wieża, która od pewnego poziomu czasem się kruszy i trzeba w tym miejscu korygować,
Real jak cały potrzebny na wieżę materiał, wrzucony do wielkiej formy w kształcie wieży, i żeby stanęła na swoje nogi, trzeba każdy element poustawiać. Mimo to nie ma fundamentu
0
Nadszedł czas na zaprzestanie, i wznowienie eleganckiej rywalizacji. Tak, istnieje coś takiego, niestety niektórzy nie pojmą.
0
Wiadomo było że nie zagra. Będzie potrzebny w LM a tam czeka Celtic!
0
Coldplay - Viva la Vida ? :)
0
"Iniesta to najbardziej uczciwy gracz, jaki istnieje" - czysta prawda
0
Mam nadzieję, że się znają bo obrońców deficyt :D
0
Wg mnie Xavi powinien dostać przynajmniej 4-5. To, że nie pokazał swojego geniuszu nie przeszkodziło mu w grze na dobrym poziomie.Nie było niesamowitych podań jak to często bywało, ale jednak bezproduktywny też nie był. Moim zdaniem zbyt surowo :)
0
Obiektywnie, dobrze.
0
ktoś jeszcze się przejmuje co mówi ta recydywa?
każdy widzi jak jest
0
wątpię żeby to wszystko było prawdziwe
0
Polityka powinna być odgrodzona od sportu murem grubości linii obronnych przeciwników Barcelony.