0

0

Wybornie :D

0

Zidane to był mistrz...

0

no i 3 miechy w plecy

0

virtualmente* :)

0

Też nie znam, ale słowo Granada i Virtuoso oraz zwycięstwo Granady z Espanyolem brzmi dobrze wiedząc że najbliższy mecz grają z Realem, a Barcelona z Espanyolem ;)

0

Visca el Granada y Visca el Barca!

0

Myślę, że skoro już wiadomo co raczej się stanie, klub powinien jak najwięcej dawać grać młodym. Raz że się troszkę ograją, dwa, że euro za pasem a wiadomo skąd się bierze 3/4 składu Hiszpanii.
Na szczęście taki Alves, Messi i paru innych nie wystąpi na euro :)

0

Gaspar
Zdaję sobie z tego sprawę, ale zawsze miło sobie pofantazjować ;)
A grą się cieszę jak najbardziej ;)))
Pozdr :D

0

Nie żebym nalegał, ale niech się Atl. Bilbao nie wzbrania przed wygraniem swojego meczu z Realem Madryt, Granada oraz Mallorca też czemu miałyby nie wierzyć w remis :)
Gra się toczy, wygrywają niekoniecznie najlepsi
Aloha;)

0

Przedłużenie kontraktu zawsze wyglądało tak że podpisywali i potem info ze kontrakt przedłużony, nigdy nie było konferencji w tej sprawie...

0

to nie jest ok...

0

"Fiesta antyfutbolu"

0

Walić LM, co z Pique?!

0

Myślę sobie 0-3 ;)

0

tak ale tutaj klub zobowiązał się do nawodnienia i nie dotrzymał zobowiązania, o to chodzi

0

medycyna nie raz się myliła, silny duch nigdy

0

Na Camp Nou wygramy !
a Real też straci pkty na pewno, np z Atl Bilbao, ale Barca też pewnie wszystkiego nie wygra. Będzie ciekawie, to jest to! :D

0

bartosz4444
nie wiem czy pamiętasz, ale w ostatnich sezonach to raczej cały wszechświat śmiał się (i słusznie) całą siłą swoich płuc, z bzzdur jakie wygadywał mourinho na konferencjach o rzekomym pomaganiu barcelonie.
teraz po dłuższym czasie wszyscy o tym zapomnieli i uważają że rzeczywiście jakaś pomoc miała miejsce. czasem zdarzają się błędy (np półfinał z czelsi) ale jakoś o nieprawidłowo nieuznanej bramce bojana wszyscy milczą. prawdziwej pomocy sędziów to teraz doświadcza real w każdym meczu. to fakt nie opinie
dziękuje

0

real wygrywa lige......
ale korone to raczej sedziowie bedą nosić, pod stołem, podczas konferencji pepe ramosa i mourinho

0

lukas
powiedz to Dudkowi.

0

"Adiós Ligo?"
jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte.
Nie do końca rozumiem pomysł Guardioli z brakiem najlepszych na boisku, kiedy wiadomo że to będzie trudny mecz a nie można tracić pktów;
nie rozumiem, ale wierzę że ma to jakiś cel długoplanowy.
Pamiętam jak wszyscy nie dowierzali kiedy został trenerem Barcy ale pokazał
że to była dobra decyzja, trzeba mu zaufać.

0

to już chyba polscy urzędnicy by lepiej sedziowali

0

fajne :D

0

Nie słyszałem dotąd o Grimaldo, zaraz go sprawdze, też jestem zwolennikiem wstawiania graczy z młodzieżówki, ale myśle że jakby był Alba to nic nie byłoby tutaj rozstrzygnięte, Guardiola dalej będzie mógł dawać szanse nowym, teraz też tak robi

0

Super by było jakby miał do nas przejść


wygląda jakby pasował, szybki z dobrą techniką, podaje...

0

I co teraz z roku na rok będą gorsze?

0

haha :D
niechcąco kopnąłem i kilkukrotnie podeptałem pewnego piłkarza innego zespołu, nie chciałem tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?