jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Wybornie :D
0
Zidane to był mistrz...
0
no i 3 miechy w plecy
0
virtualmente* :)
0
Też nie znam, ale słowo Granada i Virtuoso oraz zwycięstwo Granady z Espanyolem brzmi dobrze wiedząc że najbliższy mecz grają z Realem, a Barcelona z Espanyolem ;)
0
http://www.ligabbva.com/news/2012/05/01/el-granada-virtualmente-salvado.html
0
Visca el Granada y Visca el Barca!
0
Myślę, że skoro już wiadomo co raczej się stanie, klub powinien jak najwięcej dawać grać młodym. Raz że się troszkę ograją, dwa, że euro za pasem a wiadomo skąd się bierze 3/4 składu Hiszpanii.
Na szczęście taki Alves, Messi i paru innych nie wystąpi na euro :)
0
Gaspar
Zdaję sobie z tego sprawę, ale zawsze miło sobie pofantazjować ;)
A grą się cieszę jak najbardziej ;)))
Pozdr :D
0
Nie żebym nalegał, ale niech się Atl. Bilbao nie wzbrania przed wygraniem swojego meczu z Realem Madryt, Granada oraz Mallorca też czemu miałyby nie wierzyć w remis :)
Gra się toczy, wygrywają niekoniecznie najlepsi
Aloha;)
0
Przedłużenie kontraktu zawsze wyglądało tak że podpisywali i potem info ze kontrakt przedłużony, nigdy nie było konferencji w tej sprawie...
0
to nie jest ok...
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=301594186581349&set=a.244364668970968.58397.244318135642288&type=1&theater
0
"Fiesta antyfutbolu"
0
Walić LM, co z Pique?!
0
Myślę sobie 0-3 ;)
0
tak ale tutaj klub zobowiązał się do nawodnienia i nie dotrzymał zobowiązania, o to chodzi
0
medycyna nie raz się myliła, silny duch nigdy
0
Na Camp Nou wygramy !
a Real też straci pkty na pewno, np z Atl Bilbao, ale Barca też pewnie wszystkiego nie wygra. Będzie ciekawie, to jest to! :D
0
bartosz4444
nie wiem czy pamiętasz, ale w ostatnich sezonach to raczej cały wszechświat śmiał się (i słusznie) całą siłą swoich płuc, z bzzdur jakie wygadywał mourinho na konferencjach o rzekomym pomaganiu barcelonie.
teraz po dłuższym czasie wszyscy o tym zapomnieli i uważają że rzeczywiście jakaś pomoc miała miejsce. czasem zdarzają się błędy (np półfinał z czelsi) ale jakoś o nieprawidłowo nieuznanej bramce bojana wszyscy milczą. prawdziwej pomocy sędziów to teraz doświadcza real w każdym meczu. to fakt nie opinie
dziękuje
0
real wygrywa lige......
ale korone to raczej sedziowie bedą nosić, pod stołem, podczas konferencji pepe ramosa i mourinho
0
lukas
powiedz to Dudkowi.
0
"Adiós Ligo?"
jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte.
Nie do końca rozumiem pomysł Guardioli z brakiem najlepszych na boisku, kiedy wiadomo że to będzie trudny mecz a nie można tracić pktów;
nie rozumiem, ale wierzę że ma to jakiś cel długoplanowy.
Pamiętam jak wszyscy nie dowierzali kiedy został trenerem Barcy ale pokazał
że to była dobra decyzja, trzeba mu zaufać.
0
to już chyba polscy urzędnicy by lepiej sedziowali
0
fajne :D
0
Nie słyszałem dotąd o Grimaldo, zaraz go sprawdze, też jestem zwolennikiem wstawiania graczy z młodzieżówki, ale myśle że jakby był Alba to nic nie byłoby tutaj rozstrzygnięte, Guardiola dalej będzie mógł dawać szanse nowym, teraz też tak robi
0
Super by było jakby miał do nas przejść
wygląda jakby pasował, szybki z dobrą techniką, podaje...
0
I co teraz z roku na rok będą gorsze?
0
haha :D
niechcąco kopnąłem i kilkukrotnie podeptałem pewnego piłkarza innego zespołu, nie chciałem tego