0

D1OS, 2
No właśnie, szczególnie, że jest różnica między nudą a podekscytowaniem i satysfakcją wynikającymi ze świetnej gry !

0

wieży*

0

Sprzeciw odnotowany, odezwiemy się do Pana z 11 punktowej wierzy kontrolnej.

0

Franeczek
Sorry, ale nie ogarniasz sportu :)

0

Znając go będzie to 5-6 tygodni!

0

Już czuje ten stres przez cały dzień przed meczem ;-)

0

po tylu kontuzjach aż zaczynam mieć myśli, że może ze sztabem medycznym coś jest nie tak?

0

To jest wzór sportowca i dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Mistrz Eric!

0

Bogdinho
No ja też tak myślę, a w ostatnich latach widać że co raz lepiej hiszpańskie drużyny radzą sobie w LM. Szkoda tylko, że sędziowanie pozostaje na poziomie Somalii ;-)

0

no trochę przesadziłeś Bogdinho ;)

0

Cieszy mnie, że osoby w redakcji widzą też te świetne interwencje Valdes'a a nie tylko błędy jak to większość kibiców.

0

Ta seria artykułów "w liczbach", to super pomysł.

0

MadridistaForEver
Pełna zgoda.
Prawdopodobnie w każdym klubie znajdzie się ktoś taki jak on.
Mam nadzieję że znajdzie jaja i otwarcie przeprosi lub powie skąd ta żółć
Aloha!

0

Pamiętam co robił, ale on to on a my to my.
Jestem kibicem Barcelony a nie dreso hejterem jak często się to zdarza (farsa, sreal). Wrzucanie na inny klub w ten sposób to pokaz bezradności i braków słownictwa oraz argumentów.
Co do ostatniego zdanie to jak już mówiłem, nie jestem dreso-hejterem,
aczkolwiek nie jestem z tych uciekających i umiem się bronić.
No chyba że chodziło Ci o wyjście na piwo, w takim wypadku nie piję.
Pzdr

0

victor1
Wyjdź.

0

Trzeba być idiotą, żeby skrytykować czyjś sposób wyrażania radości.

0

KingLeonidas
No na pewno super nie było, brak Iniesty wyraźny ale na szczęście zawsze mamy tylu dobrych zawodników, że ktoś w odpowiednim czasie uratuje sytuację. Myślę, że jak wszyscy wrócą do zdrowia to wszystko będzie co raz lepiej :)

0

No trzeba przyznać, Real grał naprawdę dobrze, wygrał zasłużenie, choć MC też czasem tworzył bardzo ładne akcje(Toure!).
KingLeonidas:
Nie powiedziałbym, że 3 pkt to jedyny plus dla Cules.
Grali pewnie, mieli sytuacje bramkowe no i wygrali również zasłużenie. Z rosjanami nigdy nie było łatwo ale daliśmy radę. Szkoda tylkq Pique
Pzdr

0

Oby nie było kontrowersji co do sędziowania, tak w jedną jak i drugą stronę.
Możemy wygrać bez pomocy, i chcemy wygrać bez stronniczych sędziów.
VeB.

0

Puyol jest tak waleczny, że nie przejmie się 2 kontuzjami pod rząd.
Po prostu wróci i walnie bramę głową z rogu.

0

Nareszcie wraca Liga Mistrzów, trochę brakowało tych meczów w środku tygodnia, które bardzo go uprzyjemniają. Myślę że przy braku następnych kontuzji powinniśmy dosyć łatwo wygrać. Oby!

0

czasami zdarzają się miodowe transmisje z dobrą jakością i bez cięć, oby i tym razem !

0

Trochę wiary, może to i trochę rezerwowy skład ale to naprawdę świetni piłkarze. Taki Thiago myślę że da rade na środku.
Pozdro =)

0

A racja zapomniałem, no trudno w takim razie Orłowski.
obaj byli wg mnie najlepsi.

0

modle sie o Laskowskiego na ten mecz. I o brak przydupasa dla niego ;)

0

Piękny gest ze strony Vilanovy :D
a jeśli Abi naprawdę zagra to poleje się niejdna łza zapewne :D

0

najbardziej szkoda tych kilku setek które zmarnowaliśmy, nie mówię o setkach realu bo to nie im kibicuję ;)

0

fajnie by było nie mieć zbyt wielu kilometrów do latania, bo to zawsze źle wpływa. Barcelona, Benfica, Juventus, Dortmund byłoby chyba ok :)

0

Moim skromnym zdaniem to Iniesta powinien dostać złotą piłkęz. Wygrane ME, zawodnik turnieju ME, świetny sezon - 4 tytuły (o ile dobrze liczę) do których zdobycia znacznie się przysłużył, no i dalej gra na tym samym, jeśli nie jeszcze wyższym poziomie .
Aloha !

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?