jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
D1OS, 2
No właśnie, szczególnie, że jest różnica między nudą a podekscytowaniem i satysfakcją wynikającymi ze świetnej gry !
0
wieży*
0
Sprzeciw odnotowany, odezwiemy się do Pana z 11 punktowej wierzy kontrolnej.
0
Franeczek
Sorry, ale nie ogarniasz sportu :)
0
Znając go będzie to 5-6 tygodni!
0
Już czuje ten stres przez cały dzień przed meczem ;-)
0
po tylu kontuzjach aż zaczynam mieć myśli, że może ze sztabem medycznym coś jest nie tak?
0
To jest wzór sportowca i dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Mistrz Eric!
0
Bogdinho
No ja też tak myślę, a w ostatnich latach widać że co raz lepiej hiszpańskie drużyny radzą sobie w LM. Szkoda tylko, że sędziowanie pozostaje na poziomie Somalii ;-)
0
no trochę przesadziłeś Bogdinho ;)
0
Cieszy mnie, że osoby w redakcji widzą też te świetne interwencje Valdes'a a nie tylko błędy jak to większość kibiców.
0
Ta seria artykułów "w liczbach", to super pomysł.
0
MadridistaForEver
Pełna zgoda.
Prawdopodobnie w każdym klubie znajdzie się ktoś taki jak on.
Mam nadzieję że znajdzie jaja i otwarcie przeprosi lub powie skąd ta żółć
Aloha!
0
Pamiętam co robił, ale on to on a my to my.
Jestem kibicem Barcelony a nie dreso hejterem jak często się to zdarza (farsa, sreal). Wrzucanie na inny klub w ten sposób to pokaz bezradności i braków słownictwa oraz argumentów.
Co do ostatniego zdanie to jak już mówiłem, nie jestem dreso-hejterem,
aczkolwiek nie jestem z tych uciekających i umiem się bronić.
No chyba że chodziło Ci o wyjście na piwo, w takim wypadku nie piję.
Pzdr
0
victor1
Wyjdź.
0
Trzeba być idiotą, żeby skrytykować czyjś sposób wyrażania radości.
0
KingLeonidas
No na pewno super nie było, brak Iniesty wyraźny ale na szczęście zawsze mamy tylu dobrych zawodników, że ktoś w odpowiednim czasie uratuje sytuację. Myślę, że jak wszyscy wrócą do zdrowia to wszystko będzie co raz lepiej :)
0
No trzeba przyznać, Real grał naprawdę dobrze, wygrał zasłużenie, choć MC też czasem tworzył bardzo ładne akcje(Toure!).
KingLeonidas:
Nie powiedziałbym, że 3 pkt to jedyny plus dla Cules.
Grali pewnie, mieli sytuacje bramkowe no i wygrali również zasłużenie. Z rosjanami nigdy nie było łatwo ale daliśmy radę. Szkoda tylkq Pique
Pzdr
0
Oby nie było kontrowersji co do sędziowania, tak w jedną jak i drugą stronę.
Możemy wygrać bez pomocy, i chcemy wygrać bez stronniczych sędziów.
VeB.
0
Puyol jest tak waleczny, że nie przejmie się 2 kontuzjami pod rząd.
Po prostu wróci i walnie bramę głową z rogu.
0
Nareszcie wraca Liga Mistrzów, trochę brakowało tych meczów w środku tygodnia, które bardzo go uprzyjemniają. Myślę że przy braku następnych kontuzji powinniśmy dosyć łatwo wygrać. Oby!
0
czasami zdarzają się miodowe transmisje z dobrą jakością i bez cięć, oby i tym razem !
0
Trochę wiary, może to i trochę rezerwowy skład ale to naprawdę świetni piłkarze. Taki Thiago myślę że da rade na środku.
Pozdro =)
0
A racja zapomniałem, no trudno w takim razie Orłowski.
obaj byli wg mnie najlepsi.
0
modle sie o Laskowskiego na ten mecz. I o brak przydupasa dla niego ;)
0
Piękny gest ze strony Vilanovy :D
a jeśli Abi naprawdę zagra to poleje się niejdna łza zapewne :D
0
najbardziej szkoda tych kilku setek które zmarnowaliśmy, nie mówię o setkach realu bo to nie im kibicuję ;)
0
fajnie by było nie mieć zbyt wielu kilometrów do latania, bo to zawsze źle wpływa. Barcelona, Benfica, Juventus, Dortmund byłoby chyba ok :)
0
Moim skromnym zdaniem to Iniesta powinien dostać złotą piłkęz. Wygrane ME, zawodnik turnieju ME, świetny sezon - 4 tytuły (o ile dobrze liczę) do których zdobycia znacznie się przysłużył, no i dalej gra na tym samym, jeśli nie jeszcze wyższym poziomie .
Aloha !
0