jamaican10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niewiniątka :D
0
A jeszcze co do agresji między piłkarzami...
Nie było tego kiedyś, takie chamskie brutalne faulowanie pojawiło się całkiem niedawno, a moim zdaniem powód można opisać jednym lub dwoma słowami, a o to one: Jose Mourinho
Tak uważam. Myślę że ci sami piłkarze pod np Scolarim byliby dużo bardziej sportowi.
0
Madridista011 - dobrze czasem posilić się głosem dojrzałego kibica przeciwników, kibica bez wypieków na twarzy i gał na wierzchu.
Dzięki ;)
0
Myślę że teraz Real ma przewagę psychologiczną nad Barceloną,
jednak oglądając ostatni mecz Madrytu, myślałem sobie "noo ładnie grają, dynamika jest, mają pomysł na gre" i w tym tonie, jednak to wszystko co grają, nie jest jeszcze takie...dojrzałe i zespolone, mam nadzieję że Barca z najlepszymi zawodnikami na świecie, i swoim zgraniem i mentalnością wygra GD. Szczególnie że jesteśmy groźni kiedy możemy kontrolować grę, co tym bardziej jak myślę może teraz nam pomóc, bo Real na fali będzie grał otwarcie(OBY!), a wtedy będzie dużo lepiej niż mecz z drużyną o formacji 1-10-0-0.
Aloha!
0
rodak* ;)
0
Messi rodaj Cristiano Ronaldo? ;-)
0
La Masia + Pep? Mogę się zgodzić
0
tak można uciec od tej "debaty"
Wystarczy mieć w nią wy***ane i mieć własne zdanie.
0
Imonkey
No tak, może trochę tak, ale z racji że wolę mieć dobry humor, uznaję takie rzeczy jako drobne, nieznaczące (bo takie właśnie są) złośliwości.
Przecież nikt nie musi nikogo przekonywać, skoro oglądało się mecze i widziało to na własne oczy ;)
0
Pewnie że warto, choćby po to żeby się uśmiechnąc, porównać itp ;)
W tamtej wypowiedzi chodziło mi o to żeby odpowiedzieć Magisterro, który uznał że niewarto mówić o bramce Bojana bo to było już dawno.
To że było dawno nic przecież nie zmienia
0
Tutaj się zgodzę, Magisterro chyba nie sprowokował nikogo, tak mi się wydaje, myślę że świadomość że jest kibicem rywala może troszke to sugerować, ale to wszystko
0
to dobrze że gra zespołowo, to podwyższy poziom widowiska, Gran Derby
oby tylko do tego czasu przeczytał podręcznik: Jak Nie Być Pyszałkiem.
hehe nie no żart ;P
0
co nie zmienia zaistniałej sytuacji ;)
mówienie o jakiejkolwiek rzeczy która już była nie ma sensu, bo już się to wydarzyło ;-)
0
Albo np nieuznanie bramki Bojana w półfinale :P
0
* po faulu na Messim
0
np nie dyktując dla Barcelony 3 karnych w meczu :)
0
ja mogliby strzelać z dystansu czy coś...
a spróbujcie stracić frajerską bramkę nieistniejącą drużyną to z pepem pogadam!
0
Oglądam tutaj: http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyNDAyNdAxMjQ01zEyMDTSMTRWsgZcMErwBUA,
dlaczego oni rozmawiają o arsenalu?
0
100 lat :D
0
Dziękuję :D
Super artykuł.
0
JimMorrisonFCB
dokładnie tak jest, zwykły koleś co wywija nogami jak cristiano i nic z tego nie ma
0
proponowałbym argentyńskiemu związkowi piłki nożnej zaczekać aż Cambiasso zakończy karierę i jego zatrudnić.
Bo po co drużynie z największym potencjałem na świecie prawdziwy trener, nie lepiej zatrudnić byłego piłkarza piłkarza?
0
ee nawet niepodobny :D
0
prokofiew:
było np. "takie rozgrywanie piłki w polu karnym demoralizuje przeciwnika" :D
0
pokaż klasę i nie wrzucaj ;)
0
Xavi zasłużył po stokroć ;)
0
"Ważny gol może zmienić twoje życie, ale nie ciebie samego. Bycie skromnym i bycie piłkarzem nie wyklucza się nawzajem".
To jest to! parę gwiazdeczek mogłoby się nauczyć czegoś od niego!
0
co za gbur, od Xaviego albo Casillasa powinni sie uczyć wypowiedzi tacy ludzie...
0
możemy CI przypomnieć ile było w meczu Barca Real, chcesz? ;)
0
Co tu dużo mówić ;)
po prostu:
http://demotywatory.pl/2366535/Ronaldo-Messi