0

niewiniątka :D

0

A jeszcze co do agresji między piłkarzami...
Nie było tego kiedyś, takie chamskie brutalne faulowanie pojawiło się całkiem niedawno, a moim zdaniem powód można opisać jednym lub dwoma słowami, a o to one: Jose Mourinho
Tak uważam. Myślę że ci sami piłkarze pod np Scolarim byliby dużo bardziej sportowi.

0

Madridista011 - dobrze czasem posilić się głosem dojrzałego kibica przeciwników, kibica bez wypieków na twarzy i gał na wierzchu.
Dzięki ;)

0

Myślę że teraz Real ma przewagę psychologiczną nad Barceloną,
jednak oglądając ostatni mecz Madrytu, myślałem sobie "noo ładnie grają, dynamika jest, mają pomysł na gre" i w tym tonie, jednak to wszystko co grają, nie jest jeszcze takie...dojrzałe i zespolone, mam nadzieję że Barca z najlepszymi zawodnikami na świecie, i swoim zgraniem i mentalnością wygra GD. Szczególnie że jesteśmy groźni kiedy możemy kontrolować grę, co tym bardziej jak myślę może teraz nam pomóc, bo Real na fali będzie grał otwarcie(OBY!), a wtedy będzie dużo lepiej niż mecz z drużyną o formacji 1-10-0-0.
Aloha!

0

rodak* ;)

0

Messi rodaj Cristiano Ronaldo? ;-)

0

La Masia + Pep? Mogę się zgodzić

0

tak można uciec od tej "debaty"
Wystarczy mieć w nią wy***ane i mieć własne zdanie.

0

Imonkey
No tak, może trochę tak, ale z racji że wolę mieć dobry humor, uznaję takie rzeczy jako drobne, nieznaczące (bo takie właśnie są) złośliwości.
Przecież nikt nie musi nikogo przekonywać, skoro oglądało się mecze i widziało to na własne oczy ;)

0

Pewnie że warto, choćby po to żeby się uśmiechnąc, porównać itp ;)
W tamtej wypowiedzi chodziło mi o to żeby odpowiedzieć Magisterro, który uznał że niewarto mówić o bramce Bojana bo to było już dawno.
To że było dawno nic przecież nie zmienia

0

Tutaj się zgodzę, Magisterro chyba nie sprowokował nikogo, tak mi się wydaje, myślę że świadomość że jest kibicem rywala może troszke to sugerować, ale to wszystko

0

to dobrze że gra zespołowo, to podwyższy poziom widowiska, Gran Derby
oby tylko do tego czasu przeczytał podręcznik: Jak Nie Być Pyszałkiem.
hehe nie no żart ;P

0

co nie zmienia zaistniałej sytuacji ;)
mówienie o jakiejkolwiek rzeczy która już była nie ma sensu, bo już się to wydarzyło ;-)

0

Albo np nieuznanie bramki Bojana w półfinale :P

0

* po faulu na Messim

0

np nie dyktując dla Barcelony 3 karnych w meczu :)

0

ja mogliby strzelać z dystansu czy coś...
a spróbujcie stracić frajerską bramkę nieistniejącą drużyną to z pepem pogadam!

0

Oglądam tutaj: http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyNDAyNdAxMjQ01zEyMDTSMTRWsgZcMErwBUA,
dlaczego oni rozmawiają o arsenalu?

0

100 lat :D

0

Dziękuję :D

Super artykuł.

0

JimMorrisonFCB

dokładnie tak jest, zwykły koleś co wywija nogami jak cristiano i nic z tego nie ma

0

proponowałbym argentyńskiemu związkowi piłki nożnej zaczekać aż Cambiasso zakończy karierę i jego zatrudnić.

Bo po co drużynie z największym potencjałem na świecie prawdziwy trener, nie lepiej zatrudnić byłego piłkarza piłkarza?

0

ee nawet niepodobny :D

0

prokofiew:

było np. "takie rozgrywanie piłki w polu karnym demoralizuje przeciwnika" :D

0

pokaż klasę i nie wrzucaj ;)

0

Xavi zasłużył po stokroć ;)

0

"Ważny gol może zmienić twoje życie, ale nie ciebie samego. Bycie skromnym i bycie piłkarzem nie wyklucza się nawzajem".

To jest to! parę gwiazdeczek mogłoby się nauczyć czegoś od niego!

0

co za gbur, od Xaviego albo Casillasa powinni sie uczyć wypowiedzi tacy ludzie...

0

możemy CI przypomnieć ile było w meczu Barca Real, chcesz? ;)

0

Co tu dużo mówić ;)

po prostu:

http://demotywatory.pl/2366535/Ronaldo-Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?