0

Czy od tego sezony w każdym meczu musi być conajmniej jedno "soldado" ?

0

That's the Spirit!

0

Nie wiem czy oglądacie, ale całkiem ładnie rozgrywają chłopaki w miniderbach!

0

Z tą presją to wątpię, raczej kibice myślą że V jest pod presją. Powyższe zdjęcie najprawdopodobniej w pełni odzwierciedla jego stan :D

0

trochę po za tematem, ale bardzo fajny filmik znalazłem na jednym z fanpage'ów.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rbxXrAlLm4g

0

Sanchis 34
Zobacz powtórkę, zawierającą ujęie z tyłu, sam się przekonasz. Z boku rzeczywiście wygląda to tak jak mówisz, ale tylko z boku.

0

Dokładnie, podczas biegu wystarczy niewinne trącenie, tak samo jak czasem sie kumpla 'podcina' kiedy idzie, wystarczy machnąć lekko nogą żeby się potknął.
Ewidentna czerwona, można tylko powiedziec że to nie był zamierzony faul,
jednak w tej sytuacji to nie miało znaczenia

0

Abidal on ->Tito off
Tito on -> małpka off

0

Kto chciałby grać w Rosji? tam jest zimno.

0

Przepyszne.
Wesołych :)

0

hehehe takie błędy bardzo lubie

0

nigdzie nie pisze, ale z tymi przeciekami zawsze tak jest, że tylko potwierdzenie pozostaje do wygłoszenia. tak samo było przecież z kontuzją Messiego i wieloma innymi, radio(nieoficjalne), parenaście h później oficjalne potwierdzenie informacji. Poza tym Abidal miał wrócić jakoś na początku roku więc mniej więcej pasują terminy :)

0

judaszowe_srebrniki
jak najbardziej zobaczymy, zielone światło znaczy że już przetrwał ten okres przystosowania. teraz tak jak napisane zostało w artykule, będzie dostawać minuty :)
ale będzie moc na Camp Nou
pozdrawiam!

0

Ale będą owacje, od teraz nie odpuszczę ani minuty gry Barcy, to trzeba zobaczyć!

0

karci0
W meczu z Benficą wszedł na boisko i pokazał coś czego nie pokazał nikt inny nawet z 1 zespołu tego dnia. Wszedł bez kompleksów, pokazał że potrafi trzymać piłke przy nodze i wprowadzić trochę ruchu.
Myślę, że właśnie zostało napisane że robi różnicę
pozdro

0

Sporo celnych uwag, bez przesady w żadną stronę, to lubię :)
A co do jednego często wykorzystywanego przez osoby nielubiące Barcelony 'argumentu', że Barca to tylko Messi...no cóż same statystyki mówią ile warta jest ta teoria. Jednak zabawne, że kiedy mówi się o 'Wielkim Messim' i w tym tonie, to Barcelona nagle przestaje być drużyną jednego zawodnika, okazuje się że Messi jest nikim bez Xaviego i Iniesty. Dla osób żonglujących tymi pomysłami radziłbym już dla samej przyzwoitości trzymać się jednej wersji :) nie żeby miało to jakiś sens, ale wiadomo jak to jest z frustracją.
Pozdrawiam

0

Keita miał bardzo dobry wpływ na zespół, dzięki swojemu silnemu duchowi.
Wg mnie podobny do Abidala (który już niebawem wróci! )

0

barcatikitaka
No tak, ale rzadko występuje w 1 składzie w lidze, a jest dość skuteczny kiedy ma swój dzień.

0

od początku tego seznonu, Sanchez = strata, zmarnowanie, lub leżenie na trawie. A Villa dalej na ławie, ciekawe o co chodzi z nim

0

Składy często są w ostatniej chwili podawane, w sumie to mi się podoba!

0

Nie, nie będzie lecieć na N :)

0

DamianWST,
nie, nie wspomnimy Twoich słów.
I błędu żadnego nie było, to że ktoś chce grać nawet w takim meczu świadczy że to jego pasja, i sprawia mu to radość.
Takie kalkulacje że mecz o nic itp, to typowa mentalność rzemieślnicza jak ja to nazywam.

0

też tak uważam :)

0

bardzo ciekawy, skład na totalną dominację w polu.

0

już grywał na środku jako fałszywa 9, i to całkiem dobrze ;)
a Messi będzie mógł grać tak jak lubi najbardziej, ze skrzydła wchodzić w pk, nareszcie!

0

Już Puyol ich tam poustawia

0

ludzie przesadzają, to jest strasznie dogmatyczne: przewrotka więc musi być niesamowite. Tak, gol wyglądał pięknie, ale przy braku obronców na plecach, piłce lecącej z samej góry, to całkiem normalne że trafił bo jest piłkarzem światowej klasy, na pustą weszło ale jakby był bramkarz to nawet by nie drgnął ;) Strzał był trudny ale dla piłkarza jak najbardziej wykonalny.

0

Miejmy nadzieję ! :D

0

nsslook
Tak właśnie :D
SzahMatt
Moim zdaniem to naturalne że kibice bronią swojej drużyny, szczególnie pod naciskiem chujterów którzy z mściwą satysfakcją zacierają rączki, bo w końcu się nie udało :D
Co do strzałów z dystansu: też jakiś czas w ten sposób myślałem, brakuje mi tego. Ale tak jak napisałem niżej, z drużynami które grają jak grają(czyli zazwyczaj ultradefensywnie) ciężko jest znaleźć przestrzeń do strzału, skoro od 8 do 16~ metra wszędzie jest ktoś kto strzał zablokuje.
Rzeczywiście Barca trochę zaczyna przynudzać, brak tego zrywu i świeżości, które były w pierwszych latach Guardioli. Coś się wypaliło i nie ma już tej energii. Myślę, że jeśli przyjdzie niesformy Neymar to to się może zmienić, ale oby do tej pory trochę się poprawiło. Trzeba też brać pod uwagę że od stuleci Barca nie miała całego zdrowego skadu ;)
Aloha !

0

W zeszłym sezonie był jeden wspaniały mecz Barca-Valencia. już nie pamiętam u kogo.
Valencia grała pięknie, TWORZYŁA własne sytuacje, nie liczyła na kontry.
Obie drużyny grały pięknie i jedna drugiej nie ustępowała. więc nie mówcie, że autobus to jedyna strategia na Barce. Wynik tego meczu to 1-1 lub 2-2 .
Można?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?