kondziu88
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym żebyśmy zaczęli sprowadzać zawodników, którzy są fizyczni i szybcy a nie takich co mają fajną technikę i niezły balans jak Felix czy Bernardo.
0
Jak się nie ma jaj żeby nie odstawić nogi to później kończysz ze skręconą kostką. Nie współczuję mu bo to jest efekt odpuszczania przez niego prawnych sytuacji.
0
Czy Balde przez półtora sezonu, który rozegrał popełnił jakiś poważny błąd w obronie?
0
A czemu oni nie chcą wziąć na następnego trenera Michela? Skoro City jest nim zainteresowane to tym bardziej do nas by pasował.
2
Araujo w taki sposób odpowiada na te pytania jakby nic się nie stało. Zajebał nam Ligę Mistrzów i jak nic się zmieni w jego podejściu to zrobi to jeszcze kilka razy.
0
Kojarzy ktoś jak Guardiola radził sobie jako trener w rezerwach Barcelony?
0
Tak z ciekawości, wie ktoś czy Gundogan tak samo krytykował w wywiadach swoich kolegów z City, którzy co roku się kompromitowali w Lidze Mistrzów aż do ostatniego sezonu?
1
Co myślicie o takim składzie na Cadiz? Ter stegen- Fort, Kounde, Cubarsi, Alonso- Romeu, Fermin, Roberto- Felix, Roque, Ferran
0
Mam wrażenie, że na ten mecz z Cadiz wszyscy będą mieli wyjebane. Dałbym samych rezerwowych na ten mecz bo ci z pierwszego składu, myślami już przy rewanżu.
2
Czemu powiedzenie, że Vinicius zachowuję się jak małpa jest uważane za rasistowskie? Jak o kimś powiem, że jest swinią to też jest rasizm?
0
Wie ktoś czy Marquinhos zdąży na mecz z nami?
1
Araujo, Christensen, Roberto, Frenkie, Ferran, Felix i Yamal zagrożeni pauzą w meczu rewanżowym.
0
@norbi77 To fajnie bo mecze NBA chyba po kilku godzinach dodają
0
Wie ktoś po jakim czasie od zakończenia meczu pojawi się on na canal+online? Nie mam jak obejrzeć na żywo
4
Awansujemy do ćwierćfinału a później ktoś z pary PSV-BVB. A później to już z górki.
11
Tusk jest premierem 5 minut a już zdążył skłamać. Miał mówić 2 minuty a było trochę dłużej.
0
Araujo bez żadnego wpisu na ig po wczorajszym meczu a zawsze coś dodawał. Chyba się coś dzieje.
0
Wie ktoś czy Trent będzie przedłużał kontrakt z Liverpoolem? Są jakieś informacje bo kontrakt do 2025?
1
Do Copa America jeszcze pół roku a kibice białych już się nastawiają na zwycięstwo Argentyny pisząc o ustawionym losowaniu.
0
Argentyna ma autostradę do finału.
0
Niezłe wyjazdy mamy w rundzie rewanżowej. Real, Atletico, Girona, Betis, Sevilla, Bilbao
0
Szkoda, że Eleven żadnego meczu Argentyny nie pokazuje.
0
Kto pamięta jak w sezonie 15/16 graliśmy z Atletico i mieliśmy przewagę dwóch piłkarzy przez 30 minut i prawie nam bramkę strzelili na 2:2 xd
1
Są gdzieś szczegółowe wyniki złotej piłki, żeby zobaczyć kto jak głosował?
1
@AFA90 Paradoksalnie nam lepiej idzie gdy drużyny z którymi gramy grają otwarty futbol.
1
Z Sociedad za tydzień gramy o 5 miejsce
2
Ciężki terminarz teraz mamy a już 4 punkty straty. Duży test przed nami.
0
Mecz z Rayo po przerwie reprezentacyjnej zrobili nam w sobotę o 14. Przecież to jakiś kretyn układa ten terminarz skoro jesteśmy drużyną, która wysyła najwięcej reprezentantów.
1
Coś czuję, że mecz z Szachtarem będzie na bardzo niskiej intensywności. Pewnie zmian za dużo nie będzie w porównaniu do wczoraj a jakoś trzeba odpocząć.
0
Szkoda Neymara ale całe szczęście, że do nas nie trafił.