0

Chciałbym żebyśmy zaczęli sprowadzać zawodników, którzy są fizyczni i szybcy a nie takich co mają fajną technikę i niezły balans jak Felix czy Bernardo.

0

Jak się nie ma jaj żeby nie odstawić nogi to później kończysz ze skręconą kostką. Nie współczuję mu bo to jest efekt odpuszczania przez niego prawnych sytuacji.

0

Czy Balde przez półtora sezonu, który rozegrał popełnił jakiś poważny błąd w obronie?

0

A czemu oni nie chcą wziąć na następnego trenera Michela? Skoro City jest nim zainteresowane to tym bardziej do nas by pasował.

2

Araujo w taki sposób odpowiada na te pytania jakby nic się nie stało. Zajebał nam Ligę Mistrzów i jak nic się zmieni w jego podejściu to zrobi to jeszcze kilka razy.

0

Kojarzy ktoś jak Guardiola radził sobie jako trener w rezerwach Barcelony?

0

Tak z ciekawości, wie ktoś czy Gundogan tak samo krytykował w wywiadach swoich kolegów z City, którzy co roku się kompromitowali w Lidze Mistrzów aż do ostatniego sezonu?

1

Co myślicie o takim składzie na Cadiz? Ter stegen- Fort, Kounde, Cubarsi, Alonso- Romeu, Fermin, Roberto- Felix, Roque, Ferran

0

Mam wrażenie, że na ten mecz z Cadiz wszyscy będą mieli wyjebane. Dałbym samych rezerwowych na ten mecz bo ci z pierwszego składu, myślami już przy rewanżu.

2

Czemu powiedzenie, że Vinicius zachowuję się jak małpa jest uważane za rasistowskie? Jak o kimś powiem, że jest swinią to też jest rasizm?

0

Wie ktoś czy Marquinhos zdąży na mecz z nami?

1

Araujo, Christensen, Roberto, Frenkie, Ferran, Felix i Yamal zagrożeni pauzą w meczu rewanżowym.

0

@norbi77 To fajnie bo mecze NBA chyba po kilku godzinach dodają

0

Wie ktoś po jakim czasie od zakończenia meczu pojawi się on na canal+online? Nie mam jak obejrzeć na żywo

4

Awansujemy do ćwierćfinału a później ktoś z pary PSV-BVB. A później to już z górki.

11

Tusk jest premierem 5 minut a już zdążył skłamać. Miał mówić 2 minuty a było trochę dłużej.

0

Araujo bez żadnego wpisu na ig po wczorajszym meczu a zawsze coś dodawał. Chyba się coś dzieje.

0

Wie ktoś czy Trent będzie przedłużał kontrakt z Liverpoolem? Są jakieś informacje bo kontrakt do 2025?

1

Do Copa America jeszcze pół roku a kibice białych już się nastawiają na zwycięstwo Argentyny pisząc o ustawionym losowaniu.

0

Argentyna ma autostradę do finału.

0

Niezłe wyjazdy mamy w rundzie rewanżowej. Real, Atletico, Girona, Betis, Sevilla, Bilbao

0

Szkoda, że Eleven żadnego meczu Argentyny nie pokazuje.

0

Kto pamięta jak w sezonie 15/16 graliśmy z Atletico i mieliśmy przewagę dwóch piłkarzy przez 30 minut i prawie nam bramkę strzelili na 2:2 xd

1

Są gdzieś szczegółowe wyniki złotej piłki, żeby zobaczyć kto jak głosował?

1

@AFA90 Paradoksalnie nam lepiej idzie gdy drużyny z którymi gramy grają otwarty futbol.

1

Z Sociedad za tydzień gramy o 5 miejsce

2

Ciężki terminarz teraz mamy a już 4 punkty straty. Duży test przed nami.

0

Mecz z Rayo po przerwie reprezentacyjnej zrobili nam w sobotę o 14. Przecież to jakiś kretyn układa ten terminarz skoro jesteśmy drużyną, która wysyła najwięcej reprezentantów.

1

Coś czuję, że mecz z Szachtarem będzie na bardzo niskiej intensywności. Pewnie zmian za dużo nie będzie w porównaniu do wczoraj a jakoś trzeba odpocząć.

0

Szkoda Neymara ale całe szczęście, że do nas nie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?