kondziu88
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W ogóle jakie zaangażowanie rezerwowych. Kessie, Garcia, Torre wchodzą i mają wyjebane.
0
Kessie jest tak żenujący.
0
Vinicius naprawdę uważa, że gość z premedytacją go kopnął piłką. Niech ktoś mu powie, że piłka wtedy była w grze i gościu wybić piłkę jak najdalej. No ale on chyba za głupi jest.
0
Niesamowite, że Ancelotti ma taką łatkę spokojnego gościa, który nie gada z sędziami a jak ktoś ogląda mecze to wie, że jest wręcz przeciwnie.
1
Sabonis sobie kopię piłkę i rzut sędziowski xd
19
O, w studio znowu narzekanie na Xaviego, że 1:0. Oni serio chyba nie oglądali tego meczu skoro tak to oceniają.
1
Według eleven Atletico w ogóle nie powinna stwarzać sobie sytuacji i źle że Barcelona im na to pozwala. No nie wiem trochę ciężko, żeby taki zespół nie stwarzał sytuacji.
2
Eleven to jest niesamowite studio. Połowa ludzi tam to jest z realmadryt.pl. Mecz na remis xD.
2
Lewandowski jeszcze nie wie co go czeka jeśli chodzi o obniżkę pensji.
8
Mam nadzieję, że dopną ten transfer Gundogana bo to może być u nas brakujące ogniwo.
0
Bayern jakby tyle nie szczekał do sędziego to może by im starczyło trochę sił na drugą połowę.
1
@Geble City miało karnego
5
@AFA90 Bernabeu
0
Draymond Green co odwalił. Zdeptał sobie gościa.
0
@skubi99 Nie ale moźna się pośmiać z takich głupot.
1
Laboga mówi, że Xavi nie rozwija piłkarzy. Ter Stegen, Araujo, Christensen, Balde, Gavi, Pedri, De Jong nie istnieją.
34
No wybitny klub z tego Realu. W końcówce pada fragment "Kiedy słyszę, że Real Madryt był drużyną reżimu, mam ochotę nasr*ć na ojca osoby, która to mówi”. A ostatnio było wielkie oburzenie, że Baena ruszył rodzinę ich zawodnika. Ktoś tu ma dwubiegunowość.
1
Czyli co, przegrywamy z Atletico bo w takiej formie to oni są faworytem i się zaczyna nerwówka?
0
@mekston Wiem, że przewaga jest bardzo duża ale jak widzę ilu zawodników jest bez formy to nawet te 13 punktów nie daję mi spokoju. Ale mam nadzieję, że jutro się odblokują co niektórzy i do końca już będzie dobrze.
0
Żeby się nie okazało, że jutro stracimy punkty i mecz z Atletico będzie o to żeby nie było nerwówki w końcowce sezonu.
0
@marko111122 Gdzie tą informacje widziałeś?
0
Nie uważacie, że Baena wydając oświadczenie że nic nie powiedział musiał mieć pewność że coś takiego nie miało miejsca wiedząc że na hiszpańskich stadionach jest wiele kamer i mikrofonów? Gdyby coś wyszło po tym jak on wydał oświadczenie to byłby totalnie skończony w Hiszpanii.
5
Zawsze mi się podoba jak pojawią się w hiszpańskich mediach artykuły na korzyść Realu to od razu na realmadryt.pl są one przetłumaczone i wstawiane na stronę. Ale jak już jest w drugą stronę, tak jak w przypadku Baeny, że nic na niego nie znaleźli to jest cisza i udawanie, że nic się nie stało.
34
Moderator strony realmadryt.pl niejaki Banan nazywa Baenę "60". Niezły tam psychiatryk jest.
0
Wypowiedź El Jarka na jeden z komentarzy:
LeoMessi30 bo nie czuję się na siłach oceniać Fede ani jego zachowania, a tym bardziej naparzać się o to z gwiazdeczkami twittera; jestem z nim, wspieram go, ale nie potrafię powiedzieć jednoznacznie, że zrobił dobrze
mam przyjaciół, którzy stracili dziecko na podobnym etapie ciąży i to niszczy człowieka, nawet jeśli czas leczy rany; widać, że nie był sobą i dzisiaj też nie jest sobą, jeśli uderzył drugą osobę; może dopiero znajdzie równowagę, gdy to dziecko urodzi się zdrowe, naprawdę może dopiero wtedy
z drugiej strony, skala prowokacji wobec Realu Madryt jest miażdżąca i można powiedzieć, że w końcu ktoś zareagował; fatalnie, ale zareagował; czas trochę się postawić, także w temacie Viniego, bo przegraliśmy ligę piłkarsko, ale nadstawialiśmy też stale drugi policzek, Villarreal w trzecim meczu z rzędu grał chamówę max przy pozwoleniu sędziów i baena to tylko jeden z przykładów, bo powiedz mi, że nie znam jego słów na 100% i nie znam, ale np. jego faul na fede? żółta kartka i dramatyczny brak fair play
a gajdek i białkowski to nie są dla mnie partnerzy do rozmów, za mądrzy są dla mnie
ja jestem dla was tutaj i w podcaście, z tymi mędrcami nie zamierzam rozmawiać, czas wyjaśnia ich wszystkie teorie i pierdolingo, a już niedługo skończy się Barcelona jaką znamy i spadną też te gwiazdki z nieba
0
@DonCarletto On to w ogóle jakiś dziwny jest. Nie wiem ile on ma lat, ale jego wypowiedzi to pasują do jakiegoś 15-latka
0
https://vm.tiktok.com/ZGJaDJgUp/
Nawet Modrić mu już kazał schodzić ale El Jarek powie, że to piłkarze Barcy najgorsi bo go chcieli z finału wykluczyć.
0
@tbas W sumie to nie wiem po co tego słucham, ale czas najwyższy skończyć to.
0
@Pedri16Future Najlepsze jest to, że oni mają ten podcast podzielony na rozdziały i w rozdziale kontrowersje wzięli pod uwagę to, że Gavi powinien otrzymać więcej niż jedną żółtą i Araujo tak samo. A tak to nic więcej.
0
@Kuba_1 Mimo wszystko sprzedał bym Fatiego i Ferrana bo Rapha przynajmniej się ogarnął w ostatnim czasie i ten wczorajszy mecz nie powinien tego zmieniać.