2

Kręcidło żyje? Bo cisza na twitterze

10

Gdyby Barcelona tak przegrała to dziennikarze by pisali wstyd, kompromitacja, mentalni przegrywy. A jak Real to genialne City i nie ma co winić Realu.

0

@Emhyr Pewnie będzie obserwował młodych graczy, patrzył jak reagują na stres, na zwiększającą się popularność itp.. On coś o tym wie i może będzie kimś kto ma im pomóc w pewnych sprawach.

0

W la lidze zawodnicy dostają medale za mistrzostwo czy nie?

2

Nie rozumiem tego płaczu po Cruyffie. Jak przychodził to było narzekanie, że po znajomości i jego ojciec kimś był a teraz jak odchodzi to narzekanie. A taki Deco to zły bo się kumpluje z Laportą.

0

Jakiego sędziego obstawiacie na finał Ligi Mistrzów?

8

W tym sezonie Ligi Hiszpańskiej Barcelona straciła tylko 6 goli, gdy na boisku był Christensen.

15

Ousmane Dembele ma więcej mistrzostw Hiszpanii niż CR7. Do tego jest mistrzem świata a ten drugi nie.

0

@Gracek10 Wezmą sobie jakiś z gabloty.

1

@Kgorecki2500 Bo takie są zasady, że kapitanem jest ten kto jest najdłużej. A jeżeli teraz ma być robione jakieś głosowanie to znaczy, że te zasady zostaną złamane i nie mają sensu.

0

Nie uważacie, że te zasady o byciu kapitanem powinno się wyrzucić do kosza? Bo skoro czwartym kapitanem ma być Araujo lub Lewy a oni nie są najdłużej w klubie to chyba nie ma to sensu.

1

Na pewnej stronie zaczęło się już narzekanie na sędziego. Akurat po straconym golu.

2

Ale Real ma tragiczne oprawy.

78

"AS" dodał tweeta, że Real zdobył sekstet xD. Nie dość, że w rok wliczają sobie dwa sezony to jeszcze zapomnieli, że superpuchar Hiszpanii to Barcelona wygrała.

0

@Cule1234 Ciekawe czy się spytali Fatiego o transfer do Wolves.

0

@tristan87 I znowu jego trenerem będzie Pochettino? Raczej by nie chciał znowu z nim współpracować

0

Jeśli przyjdzie Deco, to pozostaje tylko wierzyć. Być może okaże się, że jest ogarnięty i nie będzie taki zły jak się o nim teraz pisze.

0

Czy Alemany kogoś sensownie sprzedał? Bo te transfery wychodzące to największy minus.

1

@PatrychoO Też tak myślę. Pamiętajmy, że sprowadził Lewego, Torresa, Raphinhe za dużo większe pieniądze niż powinien. Na plus na pewno obniżanie pensji.

0

Jakie według was były największe plusy i minusy kadencji Alemanego?

0

Zobaczcie sobie najnowszy tekst Jarka na realmadryt.pl. Niesamowity odklejeniec.

0

Kto faworytem? GSW czy LAL?

0

@SinMistico Spokojnie, on wie co robi.

0

Najgorsze dla Yamala jest to, że teraz wszyscy napastnicy są zdrowi i Xavi pewnie będzie chciał dawać im grać.

1

@Marcelinho99 Też to czytałem i fajnie było się pośmiać.

5

Chciałbym, żeby sędziowie po meczach wychodzili na konferencją prasową i tłumaczyli swoje decyzję. Ciekawe jakby wytłumaczyli brak karnego za wjazd prosto w nogi.

1

W ogóle przypominacie sobie, żeby w ostatnich meczach była choć jedna akcja, gdzie drużyna stworzyła sobie sytuację dzięki wymienieniu kilkunastu podań, rozklepaniu przeciwnika lub szybkiej akcji na małej przestrzeni? Bo ja sobie nie przypominam. A kiedyś takich akcji to było kilka na mecz.

1

Curry co się zabawił xd

1

Dobrze, że o 4 w nocy odpalę sobie Sacramento z Golden State bo tam to wiadomo, że się będzie działo. W przeciwieństwie do meczów Barcelony.

0

@Ksavix O nim to mi się już nie chce pisać. Sprzedaż i zapomnieć o nim. Ja rozumiem że kontuzje i różne inne rzeczy, ale jeśli ktoś kolejny mecz z rzędu pokazuje brak zaangażowania to nie powinno dla niego być tu miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?