kondziu88
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Jaruś co dzisiaj w podcaście dał show. Powiedział, że przy zmianie Viniciusa piłkarze Barcelony zachowali się jak najgorsi ludzie (określiłby ich najgorszym słowem jakim można nazwać człowieka), ponieważ chcieli wymusić drugą żółtą kartkę dla Viniciusa xd
4
@Emhyr PSG może chcieć, ale Messi nie chce.
0
Też wam się wyświetla na twitterze jakieś zwierzę na środku ekranu? Korzystam z twittera na przeglądarce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Michu94 zwykła plotka, gościu to tier ostatni jeśli chodzi o transfery
4
@Kuba_1 Dziwne, żeby nie widział jak Aguero mu to pewnie wysłał.
0
Ter Stegen coś zawalił czy bez szans przy bramkach?
0
@Joe_Pesci Nie mam karty, niestety
0
Ma ktoś konto na apple TV i mógłby udostępnić na jutro?
0
Ma ktoś konto na apple i chciałby udostępnić?
0
Oglądał ktoś serial Ted Lasso? Jeśli tak, to jakie opinie macie?
12
Oni są niesamowici na tym realmadrytpl. Już jest artykuł, że przez sędziego mecz i ligę przegrali xd
0
Będzie jakaś oprawa na El Clasico?
1
Czyli raporty są ale o tym już żaden dziennikarz nie napisze bo narracja nie będzie się zgadzała.
0
Mam pytanie do osób, które czytają te artykuły, w których dziennikarze piszą np. o wiadomościach pomiędzy Negreiry i Bartomeu. Oni tam dają screeny tych wiadomości czy jakiś inny dowód, czy po prostu sobie piszą bo niby wiedzą?
0
Dzisiejszy program Hola la Liga to żart. Real jest lepszy ale nie prowadzi w tabeli, Barcelona powinna się wstydzić za styl w meczu z Realem i ogólnie Real to najefektowniejsza drużyna w tym sezonie. A i Real może grać defensywnie ale Barcelona nie może bo DNA na to nie pozwala. Najlepiej to trzeba było wyjść linią obrony na polowie boiska i stracić gola po kontrze tak jak zawsze.
0
@norbo80 A jest gdzieś protokół pokazany czy coś? Bo skoro wszędzie piszę że to on dostał to trochę dziwne.
0
@esem91 Wszędzie jest napisane że dostał kartkę i nawet sam pamiętam jak dostał za protesty. Żeby czasami jakiś cyrków jutro nie było jak się okaże że zagrał a nie mógł grać.
0
O co chodzi z tym Raphinhą skoro on ma 5 żółtych kartek?
0
Całe szczęście, że odpadliśmy z Ligi Europy.
2
Żenująca jest ta druga połowa
2
I cyk od razu do sędziów lecą. Mogliby sobie jakieś sytuację stworzyć
1
Jeśli poziom La Ligi jest słaby, to jak bardzo słaby jest Real skoro traci do lidera 8 punktów?
0
@QuaReL To jest chyba dostępne tylko w Argentynie.
4
Rosłoń co teraz walnął głupotę. Powiedział że Gavi ma klauzulę miliard euro po to żeby ktoś go wykupił i dzięki temu Barca spłaci długi xD. Uwielbiam jak się wypowiadaja ci wielcy eksperci.
0
Zależy wam na lidze Europy? Bo patrząc na to jaką mamy słabą kadrę to nie wiem czy nie lepiej byłoby odpuścić te rozgrywki.
2
@Kuba_1 Ta śmierć dziecka faktycznie musiała na nich źle wpłynąć. Tak źle, że musiała o tym serial nagrać.
3
@DragonxNF Chyba druga połowa ci przysłoniła to co odwalał w pierwszej
0
Nie wiem czy o tym ktoś pisał ale to jest hit. Gil Manzano dzisiaj sędziuje mecz Valencia-Almeria a za mniej niż 48h posędziuje mecz Barcelony z Sociedad
3
Wraca Messi i do tego bierzemy De Paula z Atletico.