0

Na ten moment skład na Bilbao: Ter Stegen- Alonso, Inigo, Christensen, Araujo, Cancelo- Romeu, Gavi, Gundo- Felix, Ferran

0

Po Yamalu widać, że odczuwa już skutki gry co 3 dni. Mam nadzieję, że nikt go nie puści na kadrę skoro ma jakieś dolegliwości.

0

Niemcy podczas przerwy reprezentacyjnej grają 2 mecze w stanach. Nie dość, że większość ich zawodników gra w klubach co 3 dni to jeszcze takie podróże im fundują, żeby mecze towarzyskie grać.

0

Gratulacje dla Lewandowskiego, że grał z kontuzją przez 15 minut przez co pewnie pogłębił uraz.

0

Raphinha ma bardzo ciężki charakter. Jak zobaczycie sobie reakcje po bramkach to w ogóle się nie cieszył, po meczu tak samo. Dał dobrą zmianę ale takie zachowanie wygląda co najmniej słabo.

0

Wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć skrót meczu Argentyny bez znania wyniku? Jakiś kanał na yt czy coś?

0

Niesamowite, że komentator zamiast komentować mecz to analizuję każdy faul xd

0

Eric przez całe okienko nie chciał odejść a teraz nagle mu się odwidziało i stawia klub pod ścianą. Powinni go nie wypożyczać za takie zachowanie.

3

Jest ktoś kto uważa/uważał, że Atletico jest pod ścianą w sprawie Felixa? Przecież albo go oddadzą na swoich warunkach albo chłop w Arabii wyląduje i Atletico jeszcze nieźle zarobi

0

Obawiam się meczu z Porto. Tam takie psychole grają i do tego trener psychol n, że aż strach się takiego Yamala wystawiać

1

Dlaczego City chce sprzedać Palmera?

0

Felix będzie mógł dostać "10" skoro Ansu już w tym sezonie grał z tym numerem?

1

@Firestone Co to za statystyka od 23 meczów? Weźmy może 50 albo 100

1

Wiecie co mnie irytuje w Fatim? Straci piłkę i ma wywalone w powrót czy w ogóle jakieś zaangażowanie w obronę. Tak jak w tej sytuacji gdy nie podał Lewemu. Został zablokowany i zamiast wracać to stanął a po paru chwilach zaczął sobie truchtać.

0

Czyli po przyjściu Felixa na 2 góra 3 miejsca będziemy mieli 7 zawodników + Roque w styczniu. Ciekawe jak to Xavi poukłada.

0

Kolejna przypierdolka z jego strony.

1

Zaraz się okaże, że Garcia odchodzi a Lenglet będzie rezerwowym obrońcą



0

XD

0

Czy asysty to najgłupsza statystyka jaka istnieje? Jak dla mnie zamiast asysty powinny się liczyć kluczowe podania bo później przy Pedrim pojawiają się argumenty, że mało asyst notuje jakby to jego wina była, że koledzy nie wykorzystują okazji.

5

Kręcidło to dziwny człowiek. Mówi, że Balde grał słabo z Getafe a był jednym z lepszych. Według niego Abde jest odstawiony na boczny tor a gra więcej niż Fati i Torres. Nie wiem czy on specjalnie gada takie głupoty czy o co mu chodzi.

0

Atletico 0 strzałów przez całą pierwszą połowę xD. Ależ ofensywny futbol

0

@Emhyr Kręcidło powiedział, że to było pchnięcie a nie uderzenie xd

0

Ciekawe jak piłkarze wytrzymają tak długie mecze. Taki Balde, który raczej jest wytrzymały to pod koniec meczu ledwo na nogach stał.

1

Co byście zrobili z Ferminem? Widać, że coś ma ale za dużo sobie raczej nie pogra. Zostawić czy wypożyczyć do klubu na poziomie np. Osasuny?

0

@Toffik Jak zapłacisz 150 zł z góry to jasne.

1

Serio nikt nie pokazuje Pucharu Gampera skoro Lewandowski tak przyciąga oglądających?

0

Ciekawe, że Pep bez żalu wypożyczył Cancelo do Bayernu a do nas jakoś nie chce. Chyba Bayern kocha bardziej od Barcelony.

4

Znając nasze szczęście to Dembele dzisiaj na treningu złapie kontuzję.

1

Śledzi ktoś tego Olise z Crystal Palace? Podobno klauzula 35mln

2

@KrwawiaceoczyVEB A co ma grać cały mecz jak dopiero jest po kontuzji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?