16

Tutaj serio jest nastawienie jak na finał Ligi Mistrzów xD. A to tylko kolejny trening tak naprawdę.

0

@jacob345 Akurat więcej jest tam zawodniczek Realu

3

Jak dzieci się zachowują

1

@barcanawieki Serio tak powiedział czy wymyśliłeś?

1

Juventus ma problemy finansowe i potrafi sobie sprzedać takiego Zakarię za 20mln do West Hamu. A my nikogo nie potrafimy sprzedać a jak już to oddajemy za darmo.

0

Szkoda, że nie przyszedł do nas skoro to taki talent ale czy w naszej sytuacji dobrym rozwiązaniem byłoby czekać rok na gościa, za którego mamy dać 20mln?

0

@Tomo1989 a spotkali się?

0

Wie ktoś kiedyś Roque może najpóźniej skończyć sezon w Brazylii? Wraz z finałem Copa Libertadores czy jak?

0

Czyli tak: Wezmą Gulera ale zostawią go w Fenerbahce na następny, wezmą Roque ale przyjdzie w styczniu albo nawet w lecie za rok. Wolałbym mieć gości na teraz a nie za jakiś czas. Do tego nie będziemy mieli nad nimi kontroli, mogą przydarzyć się kontuzje lub obniżka formy przez ten czas i się okaże, że kasę wydaliśmy a nawet z nich nie skorzystaliśmy

0

Nie ma pieniędzy ale na Juliana Araujo 5mln się znalazło, na tego Faye to samo, a zaraz na Romeu wydadzą kasę.

3

Już się nie mogę doczekać jak Parejo będzie się bawił piłką przed swoim polem karnym, straci ją bo będzie chciał wymusić faul a później stracimy gola.

0

My jeszcze chcemy płacić za tego Parejo xd

3

Parejo + Diaz to wtedy zrozumiem. Inaczej to nie ma sensu.

0

Mam jedno pytanie do ludzi, dla których powrót Neymara jest realny: Dlaczego PSG miałoby go do nas puścić? Przecież oni nawet za 100m by nam nie sprzedali.

4

@Emhyr Może jest na wakacjach w Barcelonie, Deco jest jego agentem i mu załatwił wejście.

10

Klub utrzymał prawie do końca transfer w tajemnicy, aż w szoku jestem. Chyba po sprawie z Messim będzie mniej przecieków.

0

Jesli chodzi o tego Roque to umiejętności ma pewnie wystarczające.Pytanie czy głowa dojedzie bo od razu pewnie będzie porównywany do Suareza.

0

@Kondziubarca Na razie to my z nim to robimy. Fajnie jakby ofertę do niego wysłali bo zarząd myśli, że każdy piłkarz będzie czekać do końca sierpnia.

3

Fabricio Diaz właśnie został mistrzem świata z Urugwajem jako kapitan ale pewnie go nie ściągniemy bo zarząd postanowił wydać 10mln na gościa z MLS i typa co z klubu uciekł bo wujek mu tak kazał.

2

Obstawiam, że kadra na przyszły sezon będzie gorsza niż ta aktualna.

0

Ten ofensywny pomocnik to ma być Gundogan, czy ktoś inny jeszcze?

0

Jesteśmy w złej sytuacji finansowej i nie możemy sprowadzać typowych zawodników, więc czemu nie sprowadzamy zawodników typu Pedri i Araujo? Mam wrażenie, że gdyby Planes był dalej w klubie to takie transfery miałyby miejsce.

1

Zaczyna się najgorsze. Przerzucanie się błotem pomiędzy Messim a Barceloną. Szkoda, że tak to się kończy.

0

@Ali3231 Wywiad udzieli i to wszystko. Nie ma co się emocjonować.

0

@cules100pro A może już chce dać sobie spokój z piłką na najwyższym poziomie?

1

@pacjentzchoroszczy A ty myślisz, że ściągniemy Silvę? My nie zrobimy żadnego transferu gotówkowego powyżej 10 mln

0

Sergi Roberto kapitanem w przyszłym sezonie. Dajcie spokój.

2

@Donnie_Darko Idzie do najgorszej drużyny Mls, gdzie są sami amatorzy. Przecież to jest drużyna na poziomie ekstraklasy.

0

Jesteś najlepszym piłkarzem w historii, masz kupę siana i chcesz kończyć karierę mając u boku jakiś amatorów z Usa. Niesamowite. Przecież oni w tym zespole nie mają nawet jednego sensownego grajka.

2

@barcelonaLM Nie brałbym na poważnie tych procentów. Jeśli ktoś daje 85% gdy Barcelona nawet oferty nie wysłała to jest trochę dziwny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?