kondziu88
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Tutaj serio jest nastawienie jak na finał Ligi Mistrzów xD. A to tylko kolejny trening tak naprawdę.
0
@jacob345 Akurat więcej jest tam zawodniczek Realu
3
Jak dzieci się zachowują
1
@barcanawieki Serio tak powiedział czy wymyśliłeś?
1
Juventus ma problemy finansowe i potrafi sobie sprzedać takiego Zakarię za 20mln do West Hamu. A my nikogo nie potrafimy sprzedać a jak już to oddajemy za darmo.
0
Szkoda, że nie przyszedł do nas skoro to taki talent ale czy w naszej sytuacji dobrym rozwiązaniem byłoby czekać rok na gościa, za którego mamy dać 20mln?
0
@Tomo1989 a spotkali się?
0
Wie ktoś kiedyś Roque może najpóźniej skończyć sezon w Brazylii? Wraz z finałem Copa Libertadores czy jak?
0
Czyli tak: Wezmą Gulera ale zostawią go w Fenerbahce na następny, wezmą Roque ale przyjdzie w styczniu albo nawet w lecie za rok. Wolałbym mieć gości na teraz a nie za jakiś czas. Do tego nie będziemy mieli nad nimi kontroli, mogą przydarzyć się kontuzje lub obniżka formy przez ten czas i się okaże, że kasę wydaliśmy a nawet z nich nie skorzystaliśmy
0
Nie ma pieniędzy ale na Juliana Araujo 5mln się znalazło, na tego Faye to samo, a zaraz na Romeu wydadzą kasę.
3
Już się nie mogę doczekać jak Parejo będzie się bawił piłką przed swoim polem karnym, straci ją bo będzie chciał wymusić faul a później stracimy gola.
0
My jeszcze chcemy płacić za tego Parejo xd
3
Parejo + Diaz to wtedy zrozumiem. Inaczej to nie ma sensu.
0
Mam jedno pytanie do ludzi, dla których powrót Neymara jest realny: Dlaczego PSG miałoby go do nas puścić? Przecież oni nawet za 100m by nam nie sprzedali.
4
@Emhyr Może jest na wakacjach w Barcelonie, Deco jest jego agentem i mu załatwił wejście.
10
Klub utrzymał prawie do końca transfer w tajemnicy, aż w szoku jestem. Chyba po sprawie z Messim będzie mniej przecieków.
0
Jesli chodzi o tego Roque to umiejętności ma pewnie wystarczające.Pytanie czy głowa dojedzie bo od razu pewnie będzie porównywany do Suareza.
0
@Kondziubarca Na razie to my z nim to robimy. Fajnie jakby ofertę do niego wysłali bo zarząd myśli, że każdy piłkarz będzie czekać do końca sierpnia.
3
Fabricio Diaz właśnie został mistrzem świata z Urugwajem jako kapitan ale pewnie go nie ściągniemy bo zarząd postanowił wydać 10mln na gościa z MLS i typa co z klubu uciekł bo wujek mu tak kazał.
2
Obstawiam, że kadra na przyszły sezon będzie gorsza niż ta aktualna.
0
Ten ofensywny pomocnik to ma być Gundogan, czy ktoś inny jeszcze?
0
Jesteśmy w złej sytuacji finansowej i nie możemy sprowadzać typowych zawodników, więc czemu nie sprowadzamy zawodników typu Pedri i Araujo? Mam wrażenie, że gdyby Planes był dalej w klubie to takie transfery miałyby miejsce.
1
Zaczyna się najgorsze. Przerzucanie się błotem pomiędzy Messim a Barceloną. Szkoda, że tak to się kończy.
0
@Ali3231 Wywiad udzieli i to wszystko. Nie ma co się emocjonować.
0
@cules100pro A może już chce dać sobie spokój z piłką na najwyższym poziomie?
1
@pacjentzchoroszczy A ty myślisz, że ściągniemy Silvę? My nie zrobimy żadnego transferu gotówkowego powyżej 10 mln
0
Sergi Roberto kapitanem w przyszłym sezonie. Dajcie spokój.
2
@Donnie_Darko Idzie do najgorszej drużyny Mls, gdzie są sami amatorzy. Przecież to jest drużyna na poziomie ekstraklasy.
0
Jesteś najlepszym piłkarzem w historii, masz kupę siana i chcesz kończyć karierę mając u boku jakiś amatorów z Usa. Niesamowite. Przecież oni w tym zespole nie mają nawet jednego sensownego grajka.
2
@barcelonaLM Nie brałbym na poważnie tych procentów. Jeśli ktoś daje 85% gdy Barcelona nawet oferty nie wysłała to jest trochę dziwny.