kondziu88
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Betis i Atletico awansują to chyba będzie to najmocniejsza możliwa obsada ćwierćfinałów jaka mogła być.
0
@Emhyr To może Barella chce przyjść, ja się nie obrażę
0
@Emhyr https://vm.tiktok.com/ZMY1o9dtU/
1
W ogóle to Ceballos za to co zrobił Gaviemu to powinien dostać jakieś zawieszenie
0
Ile się płaci za internet, żeby na luzie kilka osób korzystało w tym samym czasie z neta i oglądało np. mecz na viaplay?
0
Wie ktoś czy United planuję przedłużenie Garnacho? Bo jak nie to moze Barca nim by się zainteresowała
10
Przecież ten Bonu z Sewilli nie gra, co ten Borek gada
55
W Hola la Liga właśnie stwierdzili że Barcelona zagrała słaby mecz z Almerią xD. Mam wrażenie że od Barcy to wymaga się jakiś cudów na boisku a od takiego Realu to wygrania 1:0 po męczarniach
3
@Jagr Mistrzem Polski jest Legia
Legia najlepsza jest
Legia to jest potęga
Legia CWKS
Proszę, ja swoje zrobiłem
1
Naprawdę nikt nie chce udostępnić Viaplay na jeden mecz?
0
@FearTheBeard No trzeba będzie odpalić
1
@Rust_Cohle Szkoda, że nie pomożesz potrzebującemu
0
Siema, jest ktoś kto ma konto do Viaplay i chciałby udostępnic na dzisiaj, żeby mecz Lecha obejrzeć?
0
Siema, ma ktoś konto do Viaplay i chciałby udostępnić na dzisiaj, żeby mecz Lecha obejrzeć?
1
Największym błędem Xaviego było nie zmienienie taktyki po kontuzjach Kounde i Araujo. Z nimi można grać wysoko ustawioną linią obrony a z Pique, Alonso, Roberto i Garcią i do tego z Busquetsem, który nie ma za sobą nikogo szybkiego to już nie za bardzo.
0
@tristan87 To możesz udostępnić
1
@GeneralXavi Pierwszy tweet to jest sarkazm jak coś. Napisał to, jak Dembele asystował Lewemu.
0
Laboga jakie głupoty gadał dzisiaj w programie to hit.
0
@fenix1983 tylko że do końca września miały być wszystkie mecze Premier League i 3 mecze Bundesligi za darmo dla abonentów Canal+.
0
Działa wam Aston Villa-Everton na Canal+online?
1
Jeśli ktoś ma konto na betclicu to może sobie obejrzeć jutrzejszy mecz.
0
Jak coś to pamiętajcie, że sparingu nie można grać na poważnie.
0
@Cygan BRC no inter-barca
0
Transmitują gdzieś dzisiejszy mecz?
0
Zaraz się okaże że prezentacja Raphinhi przełożona
0
My w końcu możemy sprowadzić Lewego przed uruchomieniem tej dźwigni czy nie? Bo już nie ogarniam
0
Ogląda ktoś streama Romero i wie co z tym samolotem co leci z Mallorci?
1
@DonAndrzejos Wczoraj było 72 a dzisiaj już 58 i bonusy co mają dać łącznie 65
5
@Pilka_jest_okragla Sam później się tłumaczył że przez to że podał to info to ten transfer nieco upadł i gdyby tego nie podawał dalej to Frenkie być może byłby już w United
0
Kupował ktoś kiedyś rzeczy na stronie theretroshop? Jeśli tak to jakie opinie?