0

Jeśli Betis i Atletico awansują to chyba będzie to najmocniejsza możliwa obsada ćwierćfinałów jaka mogła być.

0

@Emhyr To może Barella chce przyjść, ja się nie obrażę

0

1

W ogóle to Ceballos za to co zrobił Gaviemu to powinien dostać jakieś zawieszenie

0

Ile się płaci za internet, żeby na luzie kilka osób korzystało w tym samym czasie z neta i oglądało np. mecz na viaplay?

0

Wie ktoś czy United planuję przedłużenie Garnacho? Bo jak nie to moze Barca nim by się zainteresowała

10

Przecież ten Bonu z Sewilli nie gra, co ten Borek gada

55

W Hola la Liga właśnie stwierdzili że Barcelona zagrała słaby mecz z Almerią xD. Mam wrażenie że od Barcy to wymaga się jakiś cudów na boisku a od takiego Realu to wygrania 1:0 po męczarniach

3

@Jagr Mistrzem Polski jest Legia
Legia najlepsza jest
Legia to jest potęga
Legia CWKS
Proszę, ja swoje zrobiłem

1

Naprawdę nikt nie chce udostępnić Viaplay na jeden mecz?

0

@FearTheBeard No trzeba będzie odpalić

1

@Rust_Cohle Szkoda, że nie pomożesz potrzebującemu

0

Siema, jest ktoś kto ma konto do Viaplay i chciałby udostępnic na dzisiaj, żeby mecz Lecha obejrzeć?

0

Siema, ma ktoś konto do Viaplay i chciałby udostępnić na dzisiaj, żeby mecz Lecha obejrzeć?

1

Największym błędem Xaviego było nie zmienienie taktyki po kontuzjach Kounde i Araujo. Z nimi można grać wysoko ustawioną linią obrony a z Pique, Alonso, Roberto i Garcią i do tego z Busquetsem, który nie ma za sobą nikogo szybkiego to już nie za bardzo.

0

@tristan87 To możesz udostępnić

1

@GeneralXavi Pierwszy tweet to jest sarkazm jak coś. Napisał to, jak Dembele asystował Lewemu.

0

Laboga jakie głupoty gadał dzisiaj w programie to hit.

0

@fenix1983 tylko że do końca września miały być wszystkie mecze Premier League i 3 mecze Bundesligi za darmo dla abonentów Canal+.

0

Działa wam Aston Villa-Everton na Canal+online?

1

Jeśli ktoś ma konto na betclicu to może sobie obejrzeć jutrzejszy mecz.

0

Jak coś to pamiętajcie, że sparingu nie można grać na poważnie.

0

@Cygan BRC no inter-barca

0

Transmitują gdzieś dzisiejszy mecz?

0

Zaraz się okaże że prezentacja Raphinhi przełożona

0

My w końcu możemy sprowadzić Lewego przed uruchomieniem tej dźwigni czy nie? Bo już nie ogarniam

0

Ogląda ktoś streama Romero i wie co z tym samolotem co leci z Mallorci?

1

@DonAndrzejos Wczoraj było 72 a dzisiaj już 58 i bonusy co mają dać łącznie 65

5

@Pilka_jest_okragla Sam później się tłumaczył że przez to że podał to info to ten transfer nieco upadł i gdyby tego nie podawał dalej to Frenkie być może byłby już w United

0

Kupował ktoś kiedyś rzeczy na stronie theretroshop? Jeśli tak to jakie opinie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?