kondziu88
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I na co była ta saga z Messim. Było git, kibice wspierali drużynę, zapomnieli o Messim a teraz zaczną się pojawiać zarzuty w stronę Xaviego, Laporty, że Messi nie przyszedł.
0
Ciekawe czy Messi jest świadomy, że jeśli pójdzie do Mls to z marszu będzie musiał zacząć grać xD.
0
@kamiVeB Ta w nocy xDD. O 4 rano poinformuje co dalej robi. Już mi się śmiać chce z tych informacji. Co dzień to samo, Messi poinformuje o swojej decyzji za kilka godzin.
0
Messi wyjeżdża poza Europę co oznacza raczej brak złotej piłki za ten sezon.
4
Szkoda, że Messi się wykluczył z poważnego poziomu. Jeszcze dwa lata dałby radę pograć na niezłym poziomie.
0
Liverpool sobie wyciągnął Mac Allistera za 45mln funtów. Przecież to kradzież w biały dzień.
0
La Liga Bonita to chyba najgorszy program o lidze hiszpańskiej. Zero własnych opinii tylko Krecidlo i Piechota przekazują informacje z twittera od hiszpańskich dziennikarzy.
0
@AlexDark00 Bo wie, że i tak będzie w tym klubie dalej więc dawał mu grać.
4
Czy Xavi chce Marcosa Alonso w składzie? Oczywiście że nie. Ale wie, że klub nie ściągnie zamiast niego innego zawodnika więc nie ma się co dziwić, że będzie go budował wypowiedziami na konferencji. Jakbym miał zgadywać to Xavi wymienił by pół składu ale to się nie stanie.
14
Co ten Kessie odwala xd
0
Henry jako asystent Nagellsmana i cyk Mbappe zostaje w PSG
0
Na tik toku latają filmiki z wczorajszego meczu Barcy B jak Balde już normalnie sobie chodzi więc może ta kontuzja nie była groźna.
0
Benzema odchodzi.
1
Ale dzisiaj był spokój odnośnie transferów.
9
Niesamowita jaka jest cisza u polskich dziennikarzy gdy wypływa sprawa dotycząca Realu. Dosłownie nikt nic nie napisał. A zaraz pojawi się coś o Barcelonie, jakaś niesprawdzona informacja i od razu będzie głośno.
19
Jeśli Romero znowu będzie miał rację i Messi jednak przyjdzie to ci wszyscy inni dziennikarze powinni dać sobie spokój i się dalej nie ośmieszać.
4
Niezależnie czy Messi przyjdzie czy nie mam nadzieję, że jutro przyklepią ten plan finansowy bo tu się toczy gra też o innych zawodników np. Gundogan
0
@Emhyr To właśnie tak wyglada jakby czuli, że nie są w stanie go ściągnąć. I chcą by w razie czego Messi był winnym a nie oni.
0
@Luciano99 Taką ma klauzulę a Barca go chce. Pewnie będzie chciała obniżyć ale wątpię by im się udało
0
@Encore Oni sprowadzają za 70 mln a my chcemy za Zubimendiego płacić 60? Wiem, że inna pozycja ale mam wrażenie, że gdybyśmy my chcieli Argentyńczyka to cena zakręciłaby się koło 100mln
0
Xavi powtarza, że wszystko zależy od Messiego, po czym okazuje się, że nie ma nawet żadnej oferty. Trochę słabe jeśli to prawda.
4
Oglądałem właśnie sobie pożegnania Xaviego, Iniesty itd. na Camp Nou i niezależnie ile by wniósł sportowo chciałbym aby Messi wrócił i się pożegnał za 2 lata na CN tak jak inni.
0
@Kuba_1 Taki Coman może to przebić. 26 lat, 28 trofeów.
0
Dzisiaj zaczyna się prawdziwa przebudowa, na którą wszyscy czekali. Koniec z legendami i czekanie czy jeszcze coś wyczarują.
1
Nic dziwnego, że dali taki komunikat a nie inny mając współpracę z rosyjską firmą. Pewnie nie chcieli się im narazić.
0
Romero podał, że kilka dni, inni tydzień-dwa. Skończy się, że decyzja za miesiąc a na koniec się okaże, że nie akceptują tego planu.
0
@doc Chyba dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Nie powinno się dopuszczać do takich sytuacji, że Vinicusa doprowadzają do płaczu bo go wyzywają od małp.
3
Uważam, że jeśli Neves przyjdzie za Kessiego to będzie to zmiana na plus. A trzeba pamiętać, że Romero mówił że Gundogan jest już nasz więc Neves nie wyklucza Niemca.
1
Nie wiedziałem, że polska fanbaza Bayernu jest aż taka specyficzna. Się spieli o tego Kimmicha jakby im ktoś rodzinę zabił
0
@JohnnyBarca Nawet lepiej bo później w kluczowym momencie sezonu więcej meczów będzie u siebie.