0

@diego662

Drugi zespół danej drużyny nie może awansować do najwyżej klasy rozgrywkowej. Przykładu nie trzeba szukać daleko: Villarreal II, Liga Adelante czyli zaplecze Primera Divison. Druga drużyna Villarreal zajęła w swojej lidze 7 miejsce, czyli takie, które daje prawo do gry w barażach. Ale Villarreal w barażach nie zagra bo jest to wbrew regulaminowi(zagra za to pierwsza drużyna która do baraży nie awansowała, w tym przypadku jest to zespół z miejsca nr 9).

0

Panowie, skończyła się era WMP :)

Polecam Best Player, VLC Media Player. Jeżeli to nie pomoże to: K-Lite Mega Codec Pack.

Film konwertowany do normalnego Xvida więc nie wiem w czym problem ;)

0

Czas trwania: 47 minut

0

@mathew000

Pliki można pobierać na przemian.

0

!fcbcampeones!

Będą.

0

0

Komentarz Angielski!

0

Złamana noga.

0

patrysss

Dodaj proszę do newsa tą oto paczkę.

Wszystkie bramki w jednym pliku. Kom. ENG.

http://hotfile.com/dl/32793303/06f5547/Barcelona_Valencia_3_0_all_goals.rar.html

PS Daj mi wreszcie twoje gg ;)

0

Jak nie ma jak jestem... Właśnie wrzucałem...

0

Iniesta rozmawiał z Torresem! Torres na 99% u nas w następnym sezonie ;)

0

patrysss

Na stronie raczej nie da rady. Ja w takich sytuacjach używam skracania linków tnij.org lub innych podobnych. ;)

0

W tygodniu powtarzałem sobie żeby nie zapomnieć o tym w sobotę ;) A jednak zapomniałem.

Dzięki patrysss.

0

@rdam

A no prawda. Sorry, po prostu treść kopiowana ;) Plus dla Ciebie.

0

maciek123

Tak, to te same pliki.

0

Bodzio W.

A już myślałem, że tylko u mnie wzbudził podobne uczucia ;)

0

Panowie. Co do lektora. Film nie zawiera w sobie dużo tekstu który trzeba by tłumaczyć, ja choć hiszpańskiego/katalońskiego nie znam praktycznie w ogóle to przekaz filmu zrozumiałem bez problemu ;)

0

FCB keres

Jeżeli chcecie to mogę wrzucić ;) Tylko która minuta to była dokładnie? Nie chodzi mi tutaj o stwierdzenie "pod koniec meczu" ;)

0

bary z tego co widziałem po screenach to ta wersja zawiera to właśnie wejście(prezentację) ;)

0

Wszystko będzie ale ja nie mam uploadu 10MB/s i dwóch procesorów z 4 rdzeniami...

0

patrysss

Gdybyś dawał cały mecz w trakcie jego trwania to nie byłbyś już na pewno normalny... ;)

0

News dodany: 23:07:41

Czy ty patrysss jesteś normalny ;) A ja myślałem, że szybko bramki wrzucam ;)

0

"Najgorsze: Silny wiatr."

Trochę naciągane to ;)

0

portero

Ostatnio przesiadłem się z XP na Win7. Konwertuje w tym samym programie w takich samych ustawianiach ale jakość jest gorsza. Czego? Nie mam pojęcia.

0

Druga bramka za około 5 minut.

0

mihal21

http://pokazywarka.pl/ekgl5x-2/

Na razie 1 połowa. Zaglądnij jutro do tego tematu ze skrótem to postaram się wkleić linki do 2 połowy. Lub po prostu podaj swoje gg to Ci napiszę na gg. A może zrobimy oddzielnego newsa. Zobaczymy jeszcze czy będą chętni.

0

Wrzucie na inne serwery i w lepszej jakości! Fatalny serwis...

PS Thx ;)

0

judasz89

Na wrzucenie wszystkiego należało poświęcić około 2h + czas ściągnięcia a z tym u mnie marnie bo to zależy od transferu.

PS Poczekacie to ktoś na pewno wrzuci...

0

vdjack

Zapewne brakuje. Polecam K-Lite Mega Codec Pack.

0

Bardzo proszę kogoś z redakcji o wrzucenie bramek na stronę, ponieważ ja gdzieś zgubiłem gasło do panelu. Z góry dziękuję:

0-1

http://hotfile.com/dl/18236840/e199bf1/Atletic_Barcelona_0_1_Dani.AVI.html

1-1

http://hotfile.com/dl/18237485/3e4b298/Atletic_Barcelona_1_1.AVI.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?