konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@diego662
Drugi zespół danej drużyny nie może awansować do najwyżej klasy rozgrywkowej. Przykładu nie trzeba szukać daleko: Villarreal II, Liga Adelante czyli zaplecze Primera Divison. Druga drużyna Villarreal zajęła w swojej lidze 7 miejsce, czyli takie, które daje prawo do gry w barażach. Ale Villarreal w barażach nie zagra bo jest to wbrew regulaminowi(zagra za to pierwsza drużyna która do baraży nie awansowała, w tym przypadku jest to zespół z miejsca nr 9).
0
Panowie, skończyła się era WMP :)
Polecam Best Player, VLC Media Player. Jeżeli to nie pomoże to: K-Lite Mega Codec Pack.
Film konwertowany do normalnego Xvida więc nie wiem w czym problem ;)
0
Czas trwania: 47 minut
0
@mathew000
Pliki można pobierać na przemian.
0
!fcbcampeones!
Będą.
0
@potok100
Nic straconego:
http://web.archive.org/web/*/http://www.fcbarca.com
0
Komentarz Angielski!
0
Złamana noga.
0
patrysss
Dodaj proszę do newsa tą oto paczkę.
Wszystkie bramki w jednym pliku. Kom. ENG.
http://hotfile.com/dl/32793303/06f5547/Barcelona_Valencia_3_0_all_goals.rar.html
PS Daj mi wreszcie twoje gg ;)
0
Jak nie ma jak jestem... Właśnie wrzucałem...
0
Iniesta rozmawiał z Torresem! Torres na 99% u nas w następnym sezonie ;)
0
patrysss
Na stronie raczej nie da rady. Ja w takich sytuacjach używam skracania linków tnij.org lub innych podobnych. ;)
0
W tygodniu powtarzałem sobie żeby nie zapomnieć o tym w sobotę ;) A jednak zapomniałem.
Dzięki patrysss.
0
@rdam
A no prawda. Sorry, po prostu treść kopiowana ;) Plus dla Ciebie.
0
maciek123
Tak, to te same pliki.
0
Bodzio W.
A już myślałem, że tylko u mnie wzbudził podobne uczucia ;)
0
Panowie. Co do lektora. Film nie zawiera w sobie dużo tekstu który trzeba by tłumaczyć, ja choć hiszpańskiego/katalońskiego nie znam praktycznie w ogóle to przekaz filmu zrozumiałem bez problemu ;)
0
FCB keres
Jeżeli chcecie to mogę wrzucić ;) Tylko która minuta to była dokładnie? Nie chodzi mi tutaj o stwierdzenie "pod koniec meczu" ;)
0
bary z tego co widziałem po screenach to ta wersja zawiera to właśnie wejście(prezentację) ;)
0
Wszystko będzie ale ja nie mam uploadu 10MB/s i dwóch procesorów z 4 rdzeniami...
0
patrysss
Gdybyś dawał cały mecz w trakcie jego trwania to nie byłbyś już na pewno normalny... ;)
0
News dodany: 23:07:41
Czy ty patrysss jesteś normalny ;) A ja myślałem, że szybko bramki wrzucam ;)
0
"Najgorsze: Silny wiatr."
Trochę naciągane to ;)
0
portero
Ostatnio przesiadłem się z XP na Win7. Konwertuje w tym samym programie w takich samych ustawianiach ale jakość jest gorsza. Czego? Nie mam pojęcia.
0
Druga bramka za około 5 minut.
0
mihal21
http://pokazywarka.pl/ekgl5x-2/
Na razie 1 połowa. Zaglądnij jutro do tego tematu ze skrótem to postaram się wkleić linki do 2 połowy. Lub po prostu podaj swoje gg to Ci napiszę na gg. A może zrobimy oddzielnego newsa. Zobaczymy jeszcze czy będą chętni.
0
Wrzucie na inne serwery i w lepszej jakości! Fatalny serwis...
PS Thx ;)
0
judasz89
Na wrzucenie wszystkiego należało poświęcić około 2h + czas ściągnięcia a z tym u mnie marnie bo to zależy od transferu.
PS Poczekacie to ktoś na pewno wrzuci...
0
vdjack
Zapewne brakuje. Polecam K-Lite Mega Codec Pack.
0
Bardzo proszę kogoś z redakcji o wrzucenie bramek na stronę, ponieważ ja gdzieś zgubiłem gasło do panelu. Z góry dziękuję:
0-1
http://hotfile.com/dl/18236840/e199bf1/Atletic_Barcelona_0_1_Dani.AVI.html
1-1
http://hotfile.com/dl/18237485/3e4b298/Atletic_Barcelona_1_1.AVI.html